Treść opublikowana przez andrzej29
-
BMW 325 na allegro warto WBAWB31050PS94861
andrzej29 odpowiedział(a) na szybki123456 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego Vinik wpisujemy w temacie, bo inaczej moderator ci go szybciutko zamknie. W innym temacie kolega 320SI odniósł się to tego auta co w nim nie gra viewtopic.php?f=44&t=268004&start=30.
-
zawieszenie bmw e39 tył
Bardzo mądra wypowiedź. Popieram w 100/
-
e60 530i 2004 WBAN710X0B002673
andrzej29 odpowiedział(a) na cahir temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodejrzewam że ostatni serwis związany był właśnie z diagnozą skrzyni. Z resztą w 2007 i 2014 masz dwa wpisy, typowo dotyczące skrzyni. Jak widzisz to w Polsce przebieg tego auta trochę zmalał. Niedużo ale jednak zmalał.
-
e60 530i 2004 WBAN710X0B002673
andrzej29 odpowiedział(a) na cahir temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapomniałem ci jeszcze napisać że M pakiet w tym aucie jest dołożony, sportowa kierownica również. Ale z tego co pamiętam to tak stała już w Niemczech.
-
e60 530i 2004 WBAN710X0B002673
andrzej29 odpowiedział(a) na cahir temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tego co pamiętam to na 80/, to auto było wystawione kilka miesięcy temu przez serwis ( w imieniu klienta ) z uszkodzoną skrzynią biegów, gdzieś w okolicach Drezna.
-
BMW E87 120d 2006 Częstochowa WBAUG51050PV29912
andrzej29 odpowiedział(a) na jajan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjajan,chyba już wiesz że nie jest to żadne ,,auto od znajomego''. Chyba że ta przyjaźń powstała tuż po zakupie ww auta.
-
E39 530i kontrolka check engine - dziwna sprawa
To co zaznaczyłeś to zawór DISA. Jest z nim mnóstwo filmików na YT.
-
E39 530i kontrolka check engine - dziwna sprawa
Jak wrócisz z tej pracy, to może podjedź do Krystiana do Katowic. W twoim rejonie jest to bardzo polecany warsztat, choć na tym forum, w dziale nie polecam jest jeden temat odnośnie ich pracy. Ale wybór i tak pozostawiam tobie. Musisz podpiąć auto pod kompa, bo inaczej będziesz wymieniał części dobre na nowe. Podam ci mały przykład z przed kilkunastu a już niedługo prawie kilkudziesięciu lat. Pacjent Opel Vectra, po jakimś czasie użytkowania tego auta zaświeciła mi się kontrolka check engine. Pojeździłem po kilku lokalnych warsztatach gdzie mechanicy obstawiali od padniętego wtrysku po nie wiadomo co, z cenami oczywiście z kosmosu. Pomyślałem sobie że najlepiej było by podpiąć auto pod kompa wtedy będzie jasne co jest do naprawy lub wymiany. Dzwonię więc do nieistniejącego już ASO OPEL w Ś-ciu. Z biura obsługi dowiaduję się że samo podłączenie auta pod kompa będzie mnie kosztowało 300 zł. Myślę sobie, drogo. Dzwonię więc do ASO w Słupsku. Cena za podłączenie 80 zł, cena dobra a przy okazji odwiedzę rodziców. Jestem na serwisie, podłączenie pod komputer i diagnoza. Uszkodzony czujnik temperatury cieczy w silniku. Całkowity koszt łącznie z podpięciem pod kompa i wymianą czujnika 120 zł :D. Od tej pory był tylko ten ASO, bo ceny były dobre i obsługa super. Niestety również już nie istnieje.
-
E39 530i kontrolka check engine - dziwna sprawa
Tak ja napisał Sołtys, podłącz auto pod kompa bo inaczej to wróżenie z fusów. Nie masz jakiegoś znajomego dysponującego INPĄ ?
-
[E39] Wentylator klimatyzacji
Z tego co napisałeś, to ten warsztat to jakaś masakra jest. Chyba że twoje auto przy okazji posłużyło za dawcę. I słusznie, gdybyś zauważył to przy odbiorze wtedy byłaby inna gadka a tak wszystkiego się wyprą.
-
BMW E70 4,8i Grabowo LZ71022
andrzej29 odpowiedział(a) na EdzioSpawacz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEdytuj pierwszy post, bo na chwilę obecną zrobił się śmietnik w temacie.
-
[E39] Wentylator klimatyzacji
Z tego co wiem to wtyczka od wentylatora klimy znajduje się po prawej stronie wlotu powietrza http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DD11&mospid=47537&btnr=51_2427&hg=51&fg=75 nr1 na schemacie. Także ten kabel od wtyczki nie mogł być przerwany podczas regeneracji vanosa. Nie widzę w tym żadnego sensu, żeby mechanik wsadzał łapy w to miejsce.
-
BMW E60 525d WBANC51010CN41224 Lutocin
andrzej29 odpowiedział(a) na maciek3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto z Belgii więc sprzedający powinien mieć do niej Car Pass. Tak wygląda http://warsztatvw.blogspot.com/2013/09/sprawdzanie-przebiegu-historii-auta-z.html
-
E30 325 1990 Piła WBAAD110X0AF53150
andrzej29 odpowiedział(a) na davor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://www.etk.cc/bmw/language/PL/ Sprawdzałem na archive i etk i pokazywało RL dlatego napisałem że angol.
-
E30 325 1990 Piła WBAAD110X0AF53150
andrzej29 odpowiedział(a) na davor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażANGOL !!!
-
E39 530d Touring VIN WBADP710X0GS72337
andrzej29 odpowiedział(a) na Bolim1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidać ze ładnie odrobiłeś lekcje więc wiesz że właściciel kłamie pisząc, że serwisowana do końca tylko w ASO. Przebieg 300, nie jest to duży przebieg jeśli właściciel dbał o auto. Mechanizm tylnej wycieraczki chyba nie żyje. Myślę że to auto jest warte obejrzenia.
-
BMW F07 535GT xdrive WBASN81030C350760
andrzej29 odpowiedział(a) na endigarnek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWklej VIN do tematu bo zaraz zostanie ponownie zamknięty. To auto jest z Gubina więc jeśli chcesz jechać go oglądać to czujność 300/. Przede wszystkim, sprawdź auto prawnie. Żeby nie było że gdzieś VAT po drodze został zgubiony. Byłem w Gubinie 2x. Pierwszy raz ok, do kupienia Honda Accord, sprzedający jak dla mnie naprawdę ok. Auto uderzone przodem, poduchy całe, zrobione pełne foto story jak wyglądała w Niemczech na placu itd. Nawet uszkodzone części, które zostały wymienione leżały na miejscu. Mimo uszkodzeń na prawdę fajne auto jak na tamte czasy. Niestety kolor srebrny a kolega najarał się na auto w innym kolorze, z mierną blacharką a na dodatek z uszkodzoną uszczelką głowicy z Zielonej Góry za jeszcze większe pieniądze :mad2: Najgorsze w tym wszystkim że ją kupił a później płakał. Drugi raz to Audi A8 D3. Wszystko fajnie przez telefon, auto bezwypadkowe, tip top. Na miejscu połowa auta malowana, połowa elektryki nie działała i na dodatek blacharsko źle poskładana. W briefie firma a sprzedawane na VAT marża. Osobiście nie twierdzę że w Gubinie wszyscy są źli ale ostrożności nigdy za wiele.
-
BMW e46 318 vin WBAAU51080KN05998
andrzej29 odpowiedział(a) na BoooM temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie, nie powinna. PS. Zmień tytuł, bo to nie 328 tylko 318.
-
BmW e70 2008r 4,8i VIN L091053
andrzej29 odpowiedział(a) na EdzioSpawacz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo może wiedzieć tylko Anatolij Kaszpirowski :lol: :lol: Model: X5 4.8I (EUR) E-F-R series: E70 Series: X Type: All-Road Steering: LL
-
BmW e70 2008r 4,8i VIN L091053
andrzej29 odpowiedział(a) na EdzioSpawacz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ Europy ale rok 2007.
-
E60 530d 2009 Nowy Sącz WBANX71060CS69205
andrzej29 odpowiedział(a) na Portos37 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI progi, sportową kierownicę również można pod to podciągnąć :mrgreen:
-
BMW 328CI 2000r. Gdynia WBABM51040JH34627
andrzej29 odpowiedział(a) na RobertE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTapicerka zmieniona.
-
e60 WBANX51060CT61936 Goląsza Dolna
andrzej29 odpowiedział(a) na piotrucha8 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażS496A Seat heating, rear Tej opcji również nie widać.
-
E46 WBAEV31040KL39630 Seroki
andrzej29 odpowiedział(a) na jaguar90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChłopczyku, nie mam tu zamiaru nikogo bronić. Ale jesteś na tym forum od 2014 roku, w tym całe 8 postów a najeżdżasz na człowieka który co jakiś czas udziela się w temacie aut na sprzedaż ( czasem trafnie, czasem zupełnie nie, jednak nie mi to oceniać ). Napisz coś konstruktywnego na temat danego auta a dopiero jeśli kiedyś zdobędziesz jakikolwiek autorytet będziesz mógł najeżdżać na innych. Choć to publicznie, nie przystoi.
-
E46 WBAEV31040KL39630 Seroki
andrzej29 odpowiedział(a) na jaguar90 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż320SI już ci napisał konkretną odpowiedź. Zenek podał ci ostatni zarejestrowany serwis. Co chcesz wiedzieć więcej ? Czy warto jechać, kupić ? Decyzja należy do ciebie.