Treść opublikowana przez darek K
-
jakie tuleje wahacza kupić.
Coś wytrzymałego to poliuretany http://www.allegro.pl/item784003065_bmw_e36_e46_tuleja_wahacza_tylnego_tyl_poliuretan.html http://images36.fotosik.pl/106/d87fa3d9a43ccac7med.jpg
-
318i zbiorniczek płynu wyrównawczego
Ale to jest nowy zbiorniczek jak może być pęknięty,sprzedał 3211 przedmiotów i ma 8 negatywów tyle tylko wiem nic u niego nie kupiłemm. Nie daj się nabrać na używkę to jest plastik z biegiem czasu staje się kruchy prędzej czy póżniej może popękać KUP NOWY ORYGINALNY BMW
-
318i zbiorniczek płynu wyrównawczego
Nie wiem czy to jest ten zbiorniczek prawdopodobnie ten ale jest nowy oryginalny bmw cena 230zł http://www.allegro.pl/item751450512_zbiorniczek_wyrownawczy_bmw_e46_316_318_320_x3.html
-
318i zbiorniczek płynu wyrównawczego
Tyle kosztuje NOWY BMW ORYGINAŁ
-
tłumik końcowy m50b25
Polecam ULTERA dedykowany do 325i mam taki zamontowany i jest idealnie dobrany pod względem głośności cisza w środku http://www.ulter.com.pl/index.php?show=shop&f=3&m=130&s=362 Albohttp://images43.fotosik.pl/206/c83e2a94b661abd8.jpg http://www.allegro.pl/item754473160_sportowy_dedykowany_extratuning_bmw_e36_325_328.html
-
Poszukuję gum
Tu masz po 10zł za szt. http://www.allegro.pl/item732361946_oryginal_zaslepki_korki_pod_progi_bmw_3_e36.html
-
wymiana rozrusznika
Odłącz akumulator odkręć śrubę klucz 10 uchwyt miernika oleju wyciąg rurę miernika poziomu oleju z miski oleju odkręcasz przewody elektryczne od rozrusznika odkręcasz rozrusznik,pod kolektorem masz na tyle miejsca że bez problemu go wyciągniesz dołem potrzebny kanał bez kanału będzie cięszko dotyczy silnika m43 w m40 wyciąga się górą trzeba zdemontować przepływomiesz górną część filtru powietrza wyciągnąć silnik krokowy i wyciągasz rozrusznik
-
wymiana rozrusznika
W silniku M40 i M43 można wyciągnąć rozrusznik dołem bez ściągania skrzyni ani kolektorów trzeba mieć małe ręce
-
jaka macie odleglosc miedzy kielichami???
U mnie odleglosc miedzy kielichami wynosi 96,5 cm od srodka sruby do srodka sruby amortyzatora i nieposiadam rozpórki,spawdzone w dwóch bmkach
-
[E36] Nowe Visco sie nie załącza
Ogrzewanie jest jak pisałeś górny wąż gorący, dolny zimny na 100% termostat ale termostat wymontowałęś prawdopodobnie zatkana chłodnica
-
E36 silnik M52b25 - złazi farba z obudowy vanos-a
Zdemontować osłonę i wypiaskować ,pomalować czarnym matem
- Z jaką siłą dokręcać stopki
-
BMW 325i POMPA WODY
To są pozostałości wentylatora po tych wibracjach z powodu krzywej pompy chłodnicy i innym elementom układu chłodzenia nic się nie stało http://images43.fotosik.pl/125/b038e0d27657eec8med.jpg' alt='b038e0d27657eec8med.jpg'>
-
BMW 325i POMPA WODY
Za pompę RUVILLE zapłaciłem 140zł może to była jakaś podróba opakowanie było,tak wyglądało na orginalne. Pompy SKF są z metalowym czy z plastikowym wirnikiem bo tą RUVILLE miałem z metalowym.Pompa SKF kosztuje 190zł może ta będzie lepsza?
-
BMW 325i POMPA WODY
Tydzień temu wymieniłem pompę wody firmy RUVILLE i po założeniu wisko i koło pasowe dostawało wibracji okazało się że pompa ma bicie ok 1mm na starej tego nie było. Pompę zwróciłem do sklepu. Jaką pompę wody firmy polecacie
-
wydech dedykowany a uniwersalny Ulter prosze o info/opinie
Posiadam dwa BMW 318ti i 325i i mam zamontowane tłumiki z Ultera dedykowane dzwięk jest basowy bardzo delikatnie słyszalny w kabinie polecam dedykowany bo z tymi uniwersalnumi to bym się nie bawił roboty przy montarzu jest więcej
-
Problem z hamulcami. Oszukany???!!!
Miałem ten sam problem po wymianie wszystkich sworzni wachaczy i zastąpienie tulei wachacza tuleją z poliuretanu wszystkie drgania kierownicy ustąpiły,też myślałem że to tarcze a okazał sie że tarcze nie mają nic z tym wspólnego http://images46.fotosik.pl/107/9b677711918a7fa7med.jpg' alt='9b677711918a7fa7med.jpg'>
-
325i Ciśnienie sprężania
Stopień sprężania dla sinika 2,5 wynosi 10 a dla silnika z Vanosem 10,5 wartośc sprężania międy cylindrami niepowinna przekroczyć 10%
-
kasowanie inspekcji - problem !!!!
Do kasowania inspekcji proponuję kasownik cena ok 60zł sam taki posiadam i niebawię się w jakieś kabelki nieumiejętne obchodenie się z kabelkami może dobrowadzić do awari.Było gdzieś na forum że próba kasowania za pomącą przewodów skończyła się niemożnością odpalenia samochodu ktoś zwarł nie te piny czy jakoś tak http://images42.fotosik.pl/87/e57c14b43097dcd4med.jpg' alt='e57c14b43097dcd4med.jpg'>
-
Nagrzewnica - woda pod wykładiną ???
Po zdemontowaniu elementu nr4 będziesz miał dostęp do nagrzewnicy,musisz zdemontować kratkę wlotu powietrza całość tak jakbyś zmieniał filtry przeciwpyłkowe w ten sposó będziesz miał dośtęp do elementu nr6 na wcześniejszym rysunku.Cała operacja jest prosta powinieneś sobie z tym poradzić. http://images44.fotosik.pl/91/53d8edd7bec051f0med.png' alt='53d8edd7bec051f0med.png'>
-
Nagrzewnica - woda pod wykładiną ???
Bez klimy http://images50.fotosik.pl/91/ae2c84cf1d1a97fdmed.png' alt='ae2c84cf1d1a97fdmed.png'> Z klimą [/img]http://images47.fotosik.pl/91/b691b5697c84ddcbmed.png
-
Nagrzewnica - woda pod wykładiną ???
Uszczelniaczy do chłodnic niewlewaj bo narobisz sobie kłopotów a nagrzewnicę wyciągniesz bez ściągania deski sam to przerzbiałem wymieniłem wszystkie oringi na przyłączeniach
-
tuleje wachacza przedniego gumowo-metalowe
Niewypadną z mocowania bo są tak zrobione że montuje się je tylko w jednym kierunku i posiadają kolnierz a wykonanie tuleji jest bardzo dokładne,jak narażie spisują się bardzo dobrze http://images45.fotosik.pl/90/1cc453cabdcbe8a5med.jpg' alt='1cc453cabdcbe8a5med.jpg'>
-
tuleje wachacza przedniego gumowo-metalowe
http://www.allegro.pl/item588597257_tuleje_wahacza_bmw_e30_e36_tuning_poliuretan.html
-
tuleje wachacza przedniego gumowo-metalowe
Posiadam zamontowane tuleje z z Poliuretanu i są miękie a nie jak większość myśli że są dwarde jak plastik a co do ruchu wachacza to są to ruchy minimalne a przy sportowym zawieszeniu idealnie się sprawdzają prowadzi się idealnie brak jakikolwiek drgań kierownicy.Jak niemieliście wrękach tych tuleji to niepiszcie że są twarde jak plastik,ja terz myślałem że są twarde jak plastik dopuki niemiałem ich w rękach zdziwiłem się żę są tak elastyczne, a zamontowanie to bajka w porównaniu ze zwykłymi.