Treść opublikowana przez darek K
-
[E46] Urwany tłumik i niekompetentna naprawa
Spieprzyli całą robote teraz cały układ wydechowy ma naprężenia i może to doprowadzić do dalszych uszkodzeń po takim uszkodzeniu trzeba zdemontować cały układ wydeccowy i dopiero brać się za naprawę przy sładaniu układu wydechowego należy wszystko montować starannie. Najlepiej zmień mechanika i pojedz do warsztatu który ma pojęcie o układach wydechowych.Ile zapłaciłeś za tę robotę?
-
Czym zastapic katalizator
Jak ci nezależy na jakości wykonania tłumika to kup taki cena 180zł jest miejsce na SONDE [/img]http://images26.fotosik.pl/285/32e5e434418eb8fd.jpg
-
słaby do 1800 obrotów
To jest normalna rzecz że tak się rusza bo DIESLE tak mają bo turbina muśi nabrać obrotów cza troche podgazować żeby ruszyć
-
bmw 320d vs 318
jak jade BMW325i E36 to tam śie nie boje aut z śilnikami diesel że mnie wyprzedzą bo ja ich wyprzedzam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-
bmw 320d vs 318
Jakoś tam nie widze elastycznośći śilników diesla jak jade swoją BMW 325i E36 to wszystkie DIESLE W TRAŚIE WYPRZEDZAM I TYLE nie mają szans z BMW325i a kopcą te śilniki DIESLA jak lokomotywa przy butowaniu :lol:
-
muli mi auto,co robic!!!
Sprawdz ćiśnienie pompy paliwa jak jest słabe ciśnienie to auto nie będzie miało mocy
-
bmw 320d vs 318
W prawdziwych sportowych autach nie stosuje sie silników diesel bo to by było śmieszne a wyścigi typu;WTCC,LM to badziewo kture zeszły na dziady i co chcą pokazać że diesel jest lepszy to jest tylko chwyt marketingowy że jakie to śilniki diesla są super wygrywają wszystko :lol: :lol:a przepisy faworyzują silniki DIESEL w wyśćigach
-
bmw 320d vs 318
Jak mogli nie wygrać LeMans skoro jeżdziły w klasie prototypów same disle,scigali się sami ze sobą niebyło żadnek będzynówki w tej klasie
-
bmw 320d vs 318
Dzisiejsze silniki będzynowe są tak doskonałe że każdy ropniak się musi schować NADCHODZI KONIEC DISLI SPADA SPRZEDZSZ ROPNIAKÓW SĄ KEAJE DO KTÓRYCH MIAST JEST ZAKAZ WIAZDU SAMOCHODÓW NA ROPĘ
-
bmw 320d vs 318
Spali te 4 litry ale ale silnik 1.3 multi JET FIATA i to jak się go nie ciśnie Mechanicy mają kupe kasy za naprawy dislów zatankujesz kiepskiego paliwa i 10 tyś w plecy
-
bmw 320d vs 318
Dziśiaj nie opłaca sie kupywać z śilnikiem na ropę ,dzisiaj śilniki będzynowe spalają małe ilości paliwa np. BMW 320i spala średnie spalanie wynosi 6.5l na 100 km z bespośrednim wtryskiem paliwa i po co się męczyć z klekotem a od 0-100 ma 8.2 sek
-
Co to jest?
ODMA odpowietrzenie silnika śilnik,silnik to zasysa jak odkręcisz kurek wlewu oleju to silnik zacznie szarpać nawet morze zgasnąć
-
Kupuje auto - ktore wybrac - szybkie pytanie!!!
argument na poziome drugiej klasy podstawówki. Pokasz mi jaka SKODA może się równać z BMW E46 a niemówiąc o najnowszych BMW,to jest temat o kupnie E46 a nie o SKODZIE jak chcecie pisać o Skodzie to zmiencie Forum śmieszą mnie takie porównania
-
Kupuje auto - ktore wybrac - szybkie pytanie!!!
To po co jeżdzicie BMW pozamieniajcie na SKODY żaden problem nikt was nie zmusi do jazdy BMW
-
Kupuje auto - ktore wybrac - szybkie pytanie!!!
Szkoda, że umiejąc czytać nie posiadasz daru jakim jest rozumienie tego co się czyta. Porównujemy BMW z silnikami 1.8 :lol: Jako miejskie popychadło w compakcie to ok, ale w Coupe, ktore z założenia ma zasuwać i łoić co się da to porażka na całej linii. Szkoda też, że nie wiesz, że te 130KM we wspomnianym 1.9TDI uzupełnia taki moment obrotowy, że idzie do przodu cały czas...a 1.8 w ciężkim BMW po prostu spuchnie :) COMPACT nie jest popychadłem jakim jest SKODA która waży 1270kg i przyspiesza od 0-100 w 10 sek dane fabryczne tak że to nie jest żaden dynamiczny samochód A E46 nawet z najsłabszym silnikiem będzie sto razy lepszy niż nowa Skoda z salonu Kupując BMW E46 należy zwrócić uwagę na stan techniczny samochodu a dopiero na śilnik Kto bychciał jeżdzić skodą??? chy ba tylko emeryci
-
nadal brak mocy!!!
Sprawdz ćiśnienie pompy paliwa może być słabe ciśnienie na listwie i dla tego auto nie ma mocy
-
Kupuje auto - ktore wybrac - szybkie pytanie!!!
A ty wsiąć do M3 E46.FABIĘ RS objadę swoim BMW318 TI COMPACT nie wiem z jakimi BMW się prubujecie chyba z niedobitkami w fazie śmierci technicznej. Mam jeszcze BMW 325IE36 może jeszcze tego objedzie mieżony czas od 0-100 7,1sek
-
Kupuje auto - ktore wybrac - szybkie pytanie!!!
Co ty porównujesz auto dla emerytów jakim jast SKODA chyba ci się w głowie pomieszało tym autem będziesz miał problem z POLONEZEM jaki masz tam silnik 200KM to byś miał rację Takie wypowiedzi spotkałem na forum HONDY gdzie Honda 1.4 90KM objedzie BMW 330I E46 lUDZIE NIEWIĘDZĄ CO PISZĄ a może FABIA jest sportowcem
-
bmw 320d vs 318
Ja tam bym porównał 320d e46 z M3 i tak byście pisali że diesel szybszy :mrgreen: :mrgreen: :duh:
-
bmw 320d vs 318
WTTC to nie wyścigi tylko wielki cyrk BMW powinno się wycofać z tego cyrku,tylny napęd jest ograniczony przepisami ciekawe jak by wyglądała FORMULA1 gdyby wprowadzić takie przepisy wygrany w pierwszym wyścigu startuje w drugim z 8 pozycji a co do disla to niech startuje ale z śilnikiem wolnossącym. Ja tam wolę BĘDZYNE ropa kosztuje tyle samo co będzyna a disle BMW wcale niepalą mało. disel 150KM a będzyna 150KM co jest szybsze TO ZALERZY OD UMIEJĘTNOŚCI KIEROWCY. Moje BMW 325i E36 zjada na śniadanie BMW 330d E46 wiem bo ścigałem się z tym bmw tego disla odstawiałem na karzdym kroku żeby nie było to prowadziłem tego disla a śilnik pracuje wyśmienićie :lol:
-
Przy wymianie... ...
Musisz zdemontować układ wydechowy,wał napędowyi skrzynie biegów.Dzisiaj wymieniałem sprzęgło w BMW COMPACT i zajeło to 3godziny.ŚILNIK zostaw w spokoju
-
tłumik do E36
To może być cena 850zł Ulter Sport http://images37.fotosik.pl/17/796add0a2f6a0026.jpg' alt='796add0a2f6a0026.jpg'> [/img]http://images25.fotosik.pl/281/f5a186968656be64.jpg
-
Tłumik sportowy
Najlepszy będzie z Ulter Sport http://images48.fotosik.pl/17/dba1a76768fb2599.jpg' alt='dba1a76768fb2599.jpg'> [/img]http://images31.fotosik.pl/376/2eda24b5ce92cd79.jpg http://www.ulter.com.pl/
-
Tłumik 316i M43
Ja bym założył tłumik z ulter-sport a nie jakieś końcówki [/img]http://images46.fotosik.pl/17/24b98708810cbd96.jpg [/img]http://images45.fotosik.pl/17/f2d29e1ebb221c0a.jpg dzwięku silnika R6 żadnymi tłumikami nie zrobisz musisz zmienić na R6
-
POmocy poli sie ladowanie
Zużyte szczotki węglowe lub uszkodzony regulator napięcia albo przerwany przewód mędzy alternatorem i regulatorem