Treść opublikowana przez bmw316
- wiatraki
-
Wymiana wkładu bocznego lusterka w E36
Jest zamocowane na 4 uchwytach, na rogach. Ostatnio wyciągałem to i nie ma problemu ze ściąganiem.
-
Dławienie silnika dopóki się nie rozgrzeje
Odpalałeś go na gazie czy benzynie? miałes odłączoną pompe paliwa?
-
Nie działa dmuchawa, w czym problem??
Na razie zaczekam aż przestanie działać po raz drugi....wtedy zabiorę się za wtyczki.PS. w którym miejscu jest ta wtyczka? w tunelu nawiewu?
-
Nie działa dmuchawa, w czym problem??
U mnie na razie raz nie działała więc na razie nie będę tego rozbierał. Czyli ta opornica jest w kanale nawiewu od strony kierowcy?? W którym miejscu dokładnie??
-
klimatyzacja problem
Tak wogóle to klima ma się podczas pracy wyłączać i ponownie włączać. Jesli chłodzi prawidłowo to wszystko masz OK. Gdy masz włączoną klime to kompresor ciągle nie pracuje - jest sterowany automatycznie.
-
Nie działa dmuchawa, w czym problem??
Bezpieczniki są dobre. Tak jak kolega wyżej napisał.....na drugi dzień wsiadam, przekręcam kluczyk i dmuchawa znów działa. Na razie tylko raz się zawiesiła.
-
klimatyzacja problem
Możliwe że jest mało gazu w obiegu. Sprawdź czy czasem nie trzeba nabić klimy.
-
Nie działa dmuchawa, w czym problem??
Witam, dziś siadam, odpalam i zauważyłem że dmuchawa nie działa. Zero nadmuchu - cisza! Panel klimatronika normalnie wszystko przełącza, lecz nadmuchu nie ma. Co może być przyczyną? Jak się dostać do wentylatora?
-
alufelgi do kombi czy warto
więc w temacie napisz jaki max rozmiar felgi do E36 na tył (jeśli nie wiesz jaki ma być). Te 17 są ładne, weź pod uwagę że cena opony R17 jest wysoka. Ja u siebie mam R16 i za 4 nowe opony dałem 1000zł.
-
Jaki olej do M43
Tak jak wcześniej koledzy napisali...temat rzeka. Każdy mechanik poleca olej który aktualnie ma do zaoferowania. Technologia poszła mocno do przodu i obecnie wszystkie oleje są na prawie identycznym poziomie. Różnią się jedynie ceną. Ja stosuję metodę na wymianę co 10tys. km i leje Lotosa półsyntetyk 10W40.
-
alufelgi do kombi czy warto
przecież felgi będą w Twoim aucie i to Tobie mają się podobać a nie forumowiczą. No chyba że nie masz swojego zdania ani gustu.
-
Rozpiska motorów w E46.
Czy mógłby ktoś opisać wszystkie wersje motorów z modelu E46? Chodzi o oznaczenie, pojemność, ile koni.
-
Oryginalny central na pilota i domykanie szyb.
Tak, właśnie o to mi chodzi. Czyli jak to wygląda te domykanie??
-
Oryginalny central na pilota i domykanie szyb.
ja domykanie mam tylko chodzi o to czy działa z fabrycznego pilota.
-
Oryginalny central na pilota i domykanie szyb.
Jak w temacie.....czy można domykać szyby z pilota (kluczyk)?? Gdy kluczyk się włoży do zamka - domykanie działa.
-
Czy BMW E46 320d (136) to naprawde kupa złomu?
Zadając takie pytania myślę że powinieneś kupić mercedesa klasy S a nie jakieś tam bmw.
-
czarne lampy tył
Każdy ma swoje upodobania, dla mnie syf to wszelkie lexus style, clear itp. tandeta z targu.
-
czarne lampy tył
Z tego co wiem to czarne m3 mają ciemne lampy. Wiochą to zalatują malowane, a nie tuningowe.
-
czarne lampy tył
Jeśli masz furke koloru czarnego to osobiście polecam te lampy: http://moto.allegro.pl/item175375855_bmw_e36_sedan_lampy_tylne_czarne_komplet.html Miałem je w sedanie, którego sprzedałem. Jeśli chcesz to mogę podesłać fotkę jak to wyglądało na aucie. Aktualnie szukam takich lamp do kombika.
-
Jakiej marki opony 205\55\R16
w linku jest cena 257zl, a na allegro są po 247zl.
-
OIL INSPECTION po 7.000 km
Dobrze słyszałeś, tak faktycznie jest. Np. u mnie pierwsza zgasła po 3000km, gdy wymieniłem olej ponownie - pierwsza zgasła po 3400km. Jest to zależne od stylu jazdy, miasto-trasa.
-
Jakiej marki opony 205\55\R16
Przecież nie napisałem ceny tych opon, a piszesz że drogie.
-
Pytania związane z oponami 205\55\R16
Podobno najtańsze ceny opon mają w "netcar". Tam niestety nie ma Nokianów :( Zastanawiam się nad Fuldą Carat Progresso, cena - 257zl, wiele pozytywnych opinii. Jeździ ktoś na tych oponkach? Widze też na allegro Nokian model H za 318zl
-
OIL INSPECTION po 7.000 km
Pin 7 na mase i stacyjka na pozycje 2 (bez odpalania).