Treść opublikowana przez bmw316
-
centralny na pilota??
Witam, czy ktoś montował sterownik centralnego na pilota? Są problemy z podłączeniem? Co powiecie na to: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=128386353 ewentualnie jakie modele polecacie z allegro.
-
Korekcja kierownicy
myślę że to będzie za duży skok, u mnie jest różnica jakieś 0,5cm. Wiem że np w toyocie koryguje się to bez wyciągania z wieloklina. Czy w E36 też tak można??
-
Korekcja kierownicy
Witam, jak można skorygować ułożenie kierownicy? Lekko jest przesunięta w lewo (zbierzność jest raczej ok, nic nie ściąga). Podobno można to skorygować gdzieś od strony układu kierowniczego.
-
termometr z zegarkiem - schemat
W tych postach jest wszystko dokładnie opisane, podłącz wg opisu i będzie działać.
-
jak sprawdzic czujnik zuzycia klockow?
A nie pisałem?? :)
-
Podłączeie czujnika ABSu
Mam to samo, kontrolka się świeci cały czas. Gdzie kupujecie te czujniki i w jakich cenach??
-
jak sprawdzic czujnik zuzycia klockow?
Jeśli przedtem żarówka świeciła to myślę że mechanicy coś spaprali.
-
jak sprawdzic czujnik zuzycia klockow?
Wymieniasz klocki z przodu. Z tyłu na bębnach na 95% nie ma czujników (jeśli się mylę to poprawcie mnie)
-
jak sprawdzic czujnik zuzycia klockow?
Płyn hamulcowy wymienia się co 2, 3lata. Choć np mój ojciec jeżdzi na płynie już 9lat. Generalnie chodzi o to, że w starym płynie mogą się pojawić krople wody i hamulce tracą swoją skuteczność.
-
problem z ABSem
Od jakiegoś czasu świeci się kontrolka ABS (po tym jak jeździłem po pięknych pozimowych polskich dziurach), dodam że kilka razy zgasła, ale później znów się zapaliła. Czytałem we wcześniejszych postach że prawdopodobnie może to być czujnik lub coś nie styka na kabelkach. Czy tylne szczęki hamulcowe (prawie łyse, do wymiany) mogą powodować świecenie się kontrolki ABS??
-
termometr z zegarkiem - schemat
W tych postach jest wszystko dokładnie opisane, temat powinien być zamknięty.
-
Jak to jest z tym nowszym grilem?
Z tego co wiem to do starego pasa nie pasują nowe nerki. Do nowych nerek musi być nowy przedni pas.
-
Panowie 318 Tds zimno (słabe ogrzewanie)
Witaj, u mojego kumpla w 525TDS z klimą jest to samo, prawie wcale nie grzeje. Wskaźnik temp silnika nie dochodzi do pionu. Czy to termostat??
-
PROBLEM Z MONTAZEM GŁOSNIKÓW ELIPSOWYCH NA TYŁ E-36
BartekCh dzięki za odp. Czyli kupić głośniki 6"x9" oraz dystanse z allegro; dystanse przykręcamy do blachy bagażnika, wkładamy w nie głośniki i przykręcamy je do dystansów. Tak to wygląda, tak?
-
PROBLEM Z MONTAZEM GŁOSNIKÓW ELIPSOWYCH NA TYŁ E-36
Cześć, gonczy, zamontowałeś już te głośniki owalne na redukcji?? Jeśli tak to proszę podeślij na mojego maila fotkę jak to wygląda na półce pod szybą. Czy obudowę (siatkę) daje się z markowych głośników czy pozostawia oryg. z bmw??
-
ASC+T - Czy mozna zamontować ?
Witam, po czym rozpoznać w E36 czy jest ASC+T ?? Bo jak jest samo ASC to wtedy w środkowej konsoli jest przycisk. A gdy jest dodatkowo trakcja?
-
Jak to jest z tym nowszym grilem?
Ten nowszy grill pojawił się dopiero pod koniec roku 1996 (około października).
-
Jak wymienic mieszek od dźwigni zmiany biegów
Cześć, kupiłeś tą podświetlaną z M3?? Ile kosztuje??
-
Jak zamontować alarm do E36 316i '91???
Co z tym opisem?? będzie??
-
termometr z zegarkiem - schemat
Aby czujnik temp wyprowadzić na zewnątrz: jest przejście kabli nad pedałem sprzęgła (z lewej strony). Ta wiązka kabli przechodzi do skrzynki z bezpiecznikami w komorze silnika. Oryginalnie czujnik temp jest zamontowany w dolocie wentylowania hamulców.
-
termometr z zegarkiem - schemat
Ten schemat raczej nie jest z E36.
-
termometr z zegarkiem - schemat
Do licznika też.
-
termometr z zegarkiem - schemat
Aby temp wzrastała jest konieczne podpięcie pinu 13 z kompa do licznika pin 2
-
termometr z zegarkiem - schemat
Tego co jest na aukcji nie podłączałem, więc nie wiem. Mam podłączony 18przyciskowy.
-
termometr z zegarkiem - schemat
W aukcji pisze że "pełny komp". To nie jest pełny komp!!!!! Check control raczej nie będzie działał ale zegar oraz temperatura raczej tak.