Treść opublikowana przez bmw316
-
Jakiej marki opony 205\55\R16
Szkoda że Nokianów nie mają w "netcar"
-
Pytania związane z oponami 205\55\R16
Niestety te polskie fatalne drogi :( Jadąc po w miare równej nawierzchni to jest super. Lato bedzie na R16, a zima na R15.
-
Jakiej marki opony 205\55\R16
Opony letnie FULDA CARAT PROGRESSO co o nich sądzicie?? Cena atrakcyjna oraz wiele pozytywnych opinii. Jeżdzi ktos na takich oponach, warto kupić?? Szukam opon w cenie do 340zł. http://www.netcar.pl/x_C_Sz2.html?NZ=T&PZTA=0&SZPT=T&S1=OROZMIAR&ESID1=115510044&P=115510020&Szukaj.x=41&Szukaj.y=11
-
Pytania związane z oponami 205\55\R16
R16 mają ET42, a R15 nie sprawdzałem, są to felgi firmowe BMW (i R15 i R16)
-
Pytania związane z oponami 205\55\R16
Witam, Ostatnio zmieniłem felgi z oponami letnimi 205\60\R15 na 205\55\R16 też letnie, ale z gorszym bieżnikiem. Teraz na nierównościach drogi (lekkie koleiny) auto jakby miało problem znaleźć odpowiedni tor jazdy, jakby go ściągało, przy wyprzedzaniu także. Na równej drodze jest ok. Na R15 tego nie było. Czy to może być wina ciśnienia w oponach?? lub słabego już bieżnika?? Jakie macie ciśnienie w oponach na rozmiarze 205\55\R16?? (przód, tył). Jakie polecacie nowe letnie opony w rozsądnej cenie 205\55\R16?
-
Problem , szarpie na jedynce, nierówne obroty
A tak przy okazji.... w którym miejscu jest krokowy?? Trzeba go czyścić??
-
Oryginalny central z pilotem
Chodziło mi o jakiś kod z pilota, np. przytrzymanie zamkniętych drzwi przez 10sekund lub coś podobnego co aktywuje kierunki. pod włącznik awaryjnych nie można podpiąć tego, gdyż będzie mrugać tylko jedna strona. Podpina się do kabelków z lewej strony kierowcy, koło pedału sprzęgła (jest wiązka kabelków).
-
{e36} KATALIZATOR W E-36
Jedynie możesz mieć problem robiąc coroczny przegląd.
-
{e36} KATALIZATOR W E-36
Oczywiscie że tak.
-
Oryginalny central z pilotem
Czy można uaktywnić mruganie kierunkowskazów przy zamykaniu i otwieraniu auta z pilota?
-
320Ci Problem z dmuchawa.
A jak to wygląda w E36?? Gdzie go szukać??
-
code radia bmw318i E-36(ORGINAL)
Gdy masz kreski to trzeba mieć włączone radio tak długo aż znów wskoczy napis CODE. Wtedy możesz wpisać kod ponownie.
-
włożenie klimy - koszty
Z wkładaniem klimy nie ma sensu się bawić. Za duże koszty, których nie odzyskasz przy sprzedaży auta.
-
Wymieniłem termostat i nadal niemam ogrzewania
Spróbuj odpowietrzyć układ chłodzenia i ewentualnie dolej płynu chłodzącego. U mnie było tak że pokazywało max a jak odpowietrzyłem okazało sie że dolałem jeszcze 2 litry płynu i ogrzewanie zaczęło grzać.
-
Sterownik ABS - problem
Niestety kombik '99 nie ma takiego modułu jak sedan '94. Pozostaje wizyta u elektryka.
-
Ciemne lampy tylne do kombika
Witam, szukam ciemnych lamp tylnych do kombika, ale fabrycznych np. Depo, In Pro. Malowane odpadają. Orientujecie się czy wogóle były takie produkowane?? na allegro nic nie ma, są tylko do sedanów i pozostałych.
-
Odczytywanie kodów błądów na kontrolce CHECK ENGINE
Kontrolka jest, ale nie ma żarówki w tym miejscu.
-
Sterownik ABS - problem
Jeszcze jest taka opcja: wyciągne sterownik z kombika '99rok i podepne do tego '94. Tylko pytanie czy to są te same moduły?? W kombiku jest asc, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie.
-
Sterownik ABS - problem
Tylko pytanie, czy faktycznie jest to uszkodzony sterownik? żeby nie kupować na daremno.
-
Sterownik ABS - problem
Witam, gdzie szukać sterownika ABS w E36 grudzień1994?? Byłem na kompie i mechanik powiedział że komp nie widzi sterownika abs, dodał że mogą być luzy na kabelkach, coś nie łączy.
-
Dość potężny stukot z prawej strony tył
Tak, to była tuleja wahacza, kupiłem ją za 35zl + 80zl wymiana. Lecz to było w sedanie z 1994roku. Teraz śmigam kombikiem '99.
-
Szukam speca co podepnie sterowanie na pilota do centralnego
Moduł centralnego jest po stronie pasażera, nad głośnikiem. Powinna być taka czarna skrzynka z dwoma wiązkami kabli. W dłuższej wiązce masz te piny (są opisane). Podłączasz dwa kabelki od sterownika z pilota (jeden otwieranie, drugi zamykanie) i to wszystko. Ja w swoim sedanie z grudnia 94 podłączałem sam (tylko roczniki do '95 podpina sie pod inne piny, mianowicie 24, 25) wszystko jest bardzo proste. Musisz jeszcze sprawdzić czy twój sterownik (ten z pilotem) ma sterowanie plusem, bo w bmw centralne zamki sterowane są właśnie +. Jak masz pytania to pisz na gg.
-
Szukam speca co podepnie sterowanie na pilota do centralnego
A podpiąłeś się pod pin 4 i pin 17 w centralnym??
-
Olej Mobil Super S
Z inspekcjami różnie bywa, czasem zgasną wszystkie zielone diody dopiero po 20.000km, ja wole wymieniać olej co 10.000km.
-
Olej Mobil Super S
też tak uważam, wymieniam olej po przebiegu 10.000km do 11.000km, ewentualnie co 12 miesięcy. Może zalać tańszym (66zł) Lotosem półsyntetykiem 10W 40. ??