Treść opublikowana przez bart 328
-
E60 523i WBANE31070B929627
bart 328 odpowiedział(a) na KRZYSlU temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFajna wersja, dodatkowo felgi, wydech, spojler i przede wszystkim lakier. Skorzystaj z propozycji kolegi i sprawdź ją.
-
BMW Seria 3 320i 170 KM WBAVF91060VG34116
bart 328 odpowiedział(a) na uker temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI oto mi chodziło. Auto nie obroniło się wyposażeniem,bo go nie ma, więc może stanem blacharsko - mechanicznym się obroni.
-
Helga BLAU LeMans by orzeł
No to gratulacje. Kierowca cieszy się, jak kupuje i sprzedaje swoje auto. To teraz w końcu S max będzie na tapecie. Kup kiedyś jeszcze te E38, o którym wspominałeś. Śliczne było to X5, bez dwóch zdań.
-
X3 G01 off road
Nasi wschodni sąsiedzi dużo bulwarówkami jeżdżą w terenie, nagrywając różne filmiki, patrząc po internecie. Ale tylko oni. :D Aż zęby bolą, patrząc, jak odzierają zderzaki, progi itp.
-
POWER KIT
Do mojego silnika X3 F25 LCI 2.0d B47 jest M performance Power Kit dostępny w ASO. Cena około 5 tyś zł.
-
X3 M40d czy X3 M40i
Generalnie, wszędzie się już czyta i słyszy, że po chwilowym kryzysie sprzedaży, diesle wracają do łask. Na targach Volkswagen miał premierę najnowszego Tuarega w dieslu, pomimo, że przez tą firmę rozpętała się cała medialna nagonka. Tak, jak kolega wyżej napisał, niektóre miasta już się wycofały z zakazu wjazdu diesla. Współczesny diesel, to nie stary kopciuch.
-
SPRZEDANE F10 @221KM 488Nm
Jednak piątka w M pakiecie dużo lepiej wygląda. Ciemny lakier , M pakiet z jasnym wnętrzem fajnie komponuje. Sportowo i elegancko zarazem, jak na serię 5 przystało. Zrobiłeś rozrząd i masz przynajmniej spokój.
-
Sdrive napęd na tył czy przód?
Tylko jak taką ważną i w zasadzie podstawową wiedzę może sprzedawca nie wiedzieć??? Pewnie wie, tylko pomyliło mu się z X1 mam nadzieję.
-
x3 e83 3.0i m54
Jak już pisałem, fajne X3 z konkretnym silnikiem. Dobrze, że ma opcjonalny sport pakiet. Listwy czarne w wysoki połysk i felgi mieszane 18", a w środku czarna podsufitka i sportowe fotele dobrze wpływają na wygląd i komfort jazdy. Wklejaj więcej zdjęć, bo galerie niszowych BMW (to nie seria 3 lub 5), nie są za bogate. Gratulacje, niech dobrze służy.
-
G31 540ix,bluestone,spojler,carbon,black
Świetna wersja, kolor, mody jak najbardziej na plus! Agresywne kombi. Schnitzer fajne ma te spojlery. Sam montuję dodatki tego producenta do moich BMW.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Świetnie wygląda! :cool2:
-
F30 340i Vaporr
Rzeczywiście, ładniejsza, niż wcześniej. Remont powypadkowy wyszedł jej na plus. Świetnie wygląda.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
NAVIGATOR, ZOBACZ NA PV, WYSŁAŁEM CI DWIE WIADOMOŚCI. Felgi w twoim BMW, to nie styling 214 (20" mieszane z X5, X6), tylko patrząc na zdjęcie, STYLING 114 - felgi dostępne w opcjonalnym sport pakiecie Komplet mieszany: przód - 8J x 18 opony: 235/50/18 tył - 9J x x18 opony: 255/45/18 I taki rozmiar opon musisz mieć! Gratulacje świetnego auta, sam takie posiadałem (tylko manual, 2.0d po programie Ac Schnitzer w kolorze Mysticblau i skórze Graublau) ponad 5 lat i było super. Do tej pory je miło wspominam.
-
BMW Seria 3 320i 170 KM WBAVF91060VG34116
bart 328 odpowiedział(a) na uker temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAbsolutnie nie potępiam twojego wyboru, bo każdy ma swój gust, ale jedyny plus tego auta, że ma sportowe fotele. Brak ksenonów, navi, manualna klimatyzacja, małe, nieoryginalne kółeczka, szmaty zamiast skóry (chociaż to rzecz gustu i wygody), brak czujników parkowania itp, itd. Może jedynie to auto obroni się dobrym stanem mechanicznym i blacharskim...
-
Aktualizacja nawigacji w abonamencie
Dokładnie, abonament dotyczy danego auta. W ASO po numerze VIN sprawdzą ci, czy masz darmową aktualizację wykupioną. Zmiana właściciela nie wpływa na te darmowe abonamenty, tak samo, jak na wykupione rozszerzone gwarancje, darmowe przeglądy itp., bo przynależą do auta, nie właściciela.
-
Podwyzszone ryzyko rozładowania baterii BmW x3
Jeżeli dobrze pamiętam, trzeba zakodować. (aczkolwiek nie jestem pewny na 100%).
-
Opony zimowe
PJZG ok, wszyscy wiedzą, że cztery jednakowe felgi i cztery jednakowe opony są w porządku, ale szerokość 235 na 7 cali, jeszcze w suvie brzmi słabo, tak jak pisze kolega Ponta. Po prostu nie kombinuj. Jak miałem X3 E83, też na zimę miałem opony 215 na ori felgi 7 cali i było super. Okres zimowy przeżyjesz na węższej oponie.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Wersja M już sama w sobie, trochę wyróżnia się na drodze. Dzięki tym charakterystycznym paskom, będzie się rzucać w oczy, a oto w takich samochodach chodzi. Dobry wybór! (sam takie miałem, tylko, że w F30 :oops: )
-
F30 czy kierownica z łopatkami zadziała?
Na forum już kilka osób doposażało swoją trójkę w kierownicę z łopatkami, jak i w sam tempomat jakby co.
-
BMW F30 320d Sport
Biorąc pod uwagę wartość wszystkich dołożonych dodatków i wygląd auta, cena atrakcyjna. (bo sam dołożyłem do F30 wszystkie możliwe dodatki M performance i wiem, ile to kosztuje). Sorry za ot. Co kolejne?
-
[E87] LCI 120d+ | Brembo | Sparco | Bilstein
U mnie też w każdym aucie musi być czarna podsufitka. Od razu lepszy klimat we wnętrzu.
-
E83 X3 20d WBAPE11070WJ45356 - KOREKTA
bart 328 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo obecnie musi już mieć trochę tego przebiegu. Piękny kolor poza tym.
-
X5 E70 30sd niski poziom oleju
Na przyszłość, jeżeli jest bagnet, najlepiej organoleptycznie sprawdzać olej za jego pomocą, jak w starym dobry maluszku, gdy miało się 18 lat :wink: Masz większą pewność, niż czujnik.
-
E34 nicpoń edition 530i Touring manual :D
No to czekamy dalej. Nawet już nieźle wygląda na tych zdjęciach, chociaż komora lakiernicza specyficzna, delikatnie rzecz ujmując.
-
[F31] Jak długo można jeździć na wyjącym łożysku?
Nie da się tak jednoznacznie odpowiedzieć, bo nie wiadomo, w jakim już jest stanie łożysko. Mi kiedyś w Mercedesie na długiej trasie zaczęło odzywać się łożysko, ale dojechałem do domu, pokonując jeszcze około 900 km. Na koniec już mocno hałasowało.