Treść opublikowana przez bart 328
-
E93 335i by waco
Ładna, aczkolwiek felgi nie bardzo przemawiają do mnie. Twoje plany na plus odmienią auto.
-
E93 335i WBAWL73539P181534 - DZWON !!!!
bart 328 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ułatwia parkować. Taka dodawana w gratisie opcja przez handlarzy :mrgreen:
-
E90 325i WBAVB11045KT58425
bart 328 odpowiedział(a) na Biblo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁadne auto,ja bym sprawdził. W końcu uchwyt na kubki, nie jest najważniejszy :wink:
-
Zakup BMW F20 118d 2012 / potrzebna porada WBA1C11070E870781
bart 328 odpowiedział(a) na bonczini temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen rupieć stoi, jeżeli dobrze mi się wydaje, w komisie z ''Zawodowych handlarzy'' z TVN Turbo :)
-
F10 520i 2012 WBAXG11070DY80098
bart 328 odpowiedział(a) na maciek991 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety, ten silnik trochę za słaby.Brak momentu obrotowego, nie ciągnie z dołu. Dlatego cię rozczarował. Możesz zrobić do niego program, aby było lepiej, za rozsądne pieniądze. Generalnie, słabe wybrane auto. Kiedyś będziesz miała go problem sprzedać.
-
Purchel z boku opony i co dalej.
Raczej małe szanse, że dobierzesz idealnie jedną taką sztukę, pasującą do pozostałych trzech opon. Nie masz wyjścia, czeka cię dla świętego spokoju wymiana 4 szt. opon. Nie możesz mieć na jednej osi dwóch opon jednego producenta, a na drugiej osi innego producenta. Poczytaj w tym dziale temat"xdrive, a wymiana opon.Ważne". Zresztą, wszędzie to piszą, przy xdrive. Cholerstwo pożyteczne, ale czułe na opony. Chyba, że chcesz ryzykować. Uda się pojeździć bez awarii napędu, czy nie...ostatecznie i tak kupisz nowe opony...
-
obszycie czy zakup m perfomance
Jak jesteś ze Śląska, polecam Carlex Design w Czechowicach Dziedzicach koło Bielska Białej, przy drodze ekspresowej z Katowic. Korzystałem z ich roboty i polecam. Zresztą, w internecie masz ich naprawdę grube projekty.
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Do tak zmodyfikowanego samochodu takie dodatki jak najbardziej pasują , a przy okazji skutkują bezpieczeństwem i wygodą.
-
Koła na zimę do 435d i 430i
NIe ma zimówek atestowanych do BMW (z gwiazdką) tak żebyś zrobił komplet mieszany 225/255. Gwiazdka czyni cuda? :duh: :duh: Maciek, może cudów nie czyni, ale jednak o ten xdrive człowiek jest spokojniejszy (no i w razie czego ubezpieczyciel...) :wink:
-
Nowe opony
Ponta, ale kolega napisał, że średnica kół musi być identyczna. (pomijam już tą małą tolerancje, o której pisałeś). Nic nie pisał o szerokościach opon, a w każdym modelu BMW przy M pakiecie, pomimo xdrive, są mieszane opony.
-
e92 330xd pre LCI 269 bhp, 570 nm.
Ładna sztuka i fajne mody. Plany na przyszłość jak najbardziej.
-
E36 325i coupe 1992 szeroko i nisko
Fajne gadżety :cool2: Dobrze, że jeszcze można bez problemu dostać nowe części, dzięki temu, takie zadbane E36 fajnie wygląda.
-
BMW X3 E83 WBAPD51060WD63155
bart 328 odpowiedział(a) na Zakar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzadko spotykana wersja. Przed lift i M pakiet. dzięki temu, wygląda nie tak staro, jak zwykła wersja. Wymienić tylne lampy na poliftowe (dużo ładniejsze i względnie mało roboty) i poza wnętrzem wszystko takie same. Skrzynia, jak koledzy zauważyli ok.
-
Moje marzenie... E91 318D 2009 rok
Często szkoda jest katalizatorem zmian o których myślimy od dłuższego czasu. Po Bielsku jeździ czerwone E91. Kolor rzadko spotykany, ale na żywo robi wrażenie. Szkoda tylko,że twoja nie ma ksenonów, bo te lampy biednie wyglądają.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Więcej ładnych zdjęć plus środek. Niech teraz cieszy właściciela! Cholerka, pozytywnie zazdroszczę :wink:
-
E93 335i WBAWL73539P181534 - DZWON !!!!
bart 328 odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak zwykle kogoś uchroniłeś przed wtopą. Przecież to naprawdę już złom...
-
E83 2.0i WBAPC31050WD58259
bart 328 odpowiedział(a) na Dorota89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDorota 89, tylko pamiętaj, że na ten sensatec (czyli obecnie modna ecoskóra), wszyscy mówią skóra. Nawet sprzedawcy w salonie BMW... To się też tyczy nowszych BMW i np. Mercedesów. Tu na forum, po prostu nazywamy po imieniu, co to jest.
-
E83 WBAPD51080WD64677
bart 328 odpowiedział(a) na Zakar temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚwietna wersja, dobry silnik, wyposażenie, bardzo pożądany w X3 E83 M pakiet i rzadko spotykane oryginalne felgi 19" z M pakietu (ogumienie mieszane). Czarne, tuningowane nerki jej pasują. Stan paliwa typowo handlarski, tak jak koledzy sugerują, sprawdź porządnie, bo miejsce sprzedaży nie nastraja pozytywnie.
-
E83 2.0i WBAPC31050WD58259
bart 328 odpowiedział(a) na Dorota89 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSilnik do tego auta straszny, bez dwóch zdań. Nie ma momentu, nie jedzie i zabija całą przyjemność z jazdy. A X3 E83 fajne auto, tylko nie z tym silnikiem. Ja pomarudzę, dla mnie dyskwalifikacja za brak ksenonów i za silnik.
-
BMW F30 320d WBA3L11000K176962
bart 328 odpowiedział(a) na adam321 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobre :mrgreen: , ale prawdziwe. Swoją drogą, ceny F30 bardzo spadły w ostatnim czasie. W tym przypadku jest to podyktowane skrzynią manualną, bez sensu do tego silnika. Za chwilę takie auto będzie warte przysłowiową czapkę śliwek...
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
W tym, co napisał Iwan87 jest jednak dużo racji. 60tyś to w zasadzie dolna granica, aby kupić przyzwoitą piątkę serii F. Przy tej kwocie pakiet startowy i może być naprawdę duży... Najważniejsze, to nie napalać się przy kupnie.
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Fajna ta rozpórka.Na pewno nic nie pogorszy jakby co, a rzuca się w oczy. Ech, fajną masz tą piątkę, jak już pisałem.
-
F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota
Dokładnie. Było, minęło, trzeba iść do przodu, a w zasadzie jechać :wink: Sam jestem ciekawy, jaka tablica, bo chyba coś wspominałeś o imiennej blaszce? Końcówki najładniejsze moim zdaniem :cool2:
-
e70 - sens istnienia czyli po co to komu??
Ale Ty w przeciwieństwie do Tomka, chcesz X5 na długie trasy. Odpowiedz sobie na pytanie, czy więcej jeździsz w długie trasy (wtedy jak piszesz, X5), czy w mieście lub jak to określiłeś, na szybkie wypady (wtedy E61). Na twój dylemat, czy piątka, czy suv przecież nikt ci nie odpowie. Równie dobrze możesz zostawić X5 i kupić dużo szybsze, zwinniejsze E90, F30. Wtedy masz większą frajdę z jazdy. Ja na przykład jak wcześniej w tym temacie pisałem, naprawdę świetne F30 zmieniłem świadomie na drugą już X3, bo mi suv bardziej pasuje do mojego aktywnego stylu życia...i bardziej mi pasuje do ciągnięcia skutera wodnego, niż trójka :wink: Ile ludzi, tyle opinii, tak, jak ktoś woli krowę, czyli serię 5, a ktoś zwinną, bardziej sportową serię 3.
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Niestety, E83 jest twarde, szczególnie na felgach 19", które również przewidział do tego modelu producent. Ale za to z innymi suvami z tego okresu dobrze się prowadzi. Ja się do tego przyzwyczaiłem w mojej byłej X3 E83 i ta twardość mi nie przeszkadzała. Zrobiłeś swojej duży pakiet startowy, ale za to teraz jeździsz bezawaryjnie i jesteś zadowolony. I tak powinno być.