Treść opublikowana przez Randall
-
Bezwartościowe jak BMW
No widzisz a ja znam kilka n20 od nowości i żadnemu nic nie dolega. Podobnie z n47 itp, ta dyskusja nie ma żadnego sensu. Cała ta gadka że kiedyś auta były pancerne a teraz to jednorazówki - nic z tych rzeczy nie ma pokrycia w prawdzie i w liczbach.
-
F40 118i Manual M Sport 2021 Alpinweiss
Super, też tam zabrałem swoją jedynkę kiedyś (f20) :8)
-
opóźnienie w odbiorze.
Piękna, a masz webasto? Bo było tak że tylko przy tej opcji dawali ten klucz.
-
E91 LCI 318d M-Pakiet LeMans/Oyster- 194KM &425Nm
Piękne e91! Teraz dokładka wygląda jak z F30, mega robota :shock:
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Świetnie wygląda :cool2:
-
Bezwartościowe jak BMW
Adam to kciuk na zgodę :cool2: Co ciekawe mimo że F20 to BMW z którym miałem najwięcej kłopotów tzw wieku dziecięcego, auto w pierwszych dwóch latach użytkowania bywało w ASO kilkanaście razy to do dzisiaj jest to dla mnie wzór prowadzenia i wspominam je najmilej, jak już oddam żonie suva to z pewnością znowu będę jeździł 1er :lol: G20 miała wpadkę z termostatem - tutaj już raczej wjechały pandemiczne problemy z dostawami bo sama naprawa trwała kilka godzin, a na część czekałem miesiąc. Na koniec najlepsze, F30 z N20 czyli wg połowy internetu wybuchowa mieszanka - ANI JEDNEJ nieplanowanej wizyty w ASO przez prawie 5 lat :shock:
-
F30/31 Opcje wyboru zawieszenia
To efekt placebo, jeśli nie ma w VIN adaptacyjnego zawieszenia to go nie posiadasz. W każdej F30 to menu wygląda tak samo obojętnie czy jest adaptive czy nie.
-
Demon demonów.. 318i PseudoLuxury Line , 500+ Pakiet ;)
Jeszcze lepsze jest to że e90 miało dwa rodzaje lusterek prelci/lci i według wielu te przedliftowe były ładniejsze :)
-
Bezwartościowe jak BMW
Śmietnik zrobiłeś tutaj sam, na samym początku wyjeżdżając z teslą :wink: Co do merytorycznej krytyki marki to szkoda komentować, nie wiem co traktujesz jako wycieczki osobiste, odnoszę się tylko do Twoich postów na temat samochodów a jeśli gdzieś Cię uraziłem to przepraszam :cool2:
-
Bezwartościowe jak BMW
Sorry jeśli czujesz się urażony ale nie da się już czytać Twoich postów. Wynajdujesz najbardziej oderwane od rzeczywistości argumenty żeby promować teslę i hejtować BMW. Pytania o średnią prędkość z komputera pokładowego żeby podpierać swoje teorie o tym że nikt nie jeździ szybko - to już jest lekka żenua. Sam wróciłeś do mojej sprzedaży E91 (nie wiadomo po co) - tak to prawda nie było żadnych błędów, przykro mi, mogę Ci dać numer do nowego właściciela. Kupowałeś stare używane F10 wyposażone w opór - nic dziwnego że mogło mieć sporo usterek, Twoja wina że nie sprawdziłeś i nie zająłeś się tym na czas. Obecne auto kupiłeś nowe więc te wszystkie porównania awaryjności są BEZ SENSU.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://spidersweb.pl/autoblog/tesla-autopilot-fsd/ urojony autopilot za 39k, tesla taka dobra, daje wszystko w serii :mrgreen:
-
Podmiana reflektorów w G20
Akurat miałem na myśli te wątki zagraniczne, u Ciebie jest trochę inaczej bo dokładałeś lampy więc i wątpliwości więcej :wink:
-
Bezwartościowe jak BMW
Zmierzamy pomału do „kiedyś to było” i memów z nosaczami. Czasami Bimmer check wrzuca historie serwisowe starszych BMW i widać że również miewały sporo problemów w okresie gwarancyjnym.
-
Bezwartościowe jak BMW
Zabawny jesteś, jeździłeś starym zaniedbanym gruzem z milionem błędów i usterek i masz pretensje do BMW że check nie świecił :lol: noktowizor też nie zauważyłeś że nie działa? Kupowałeś to F10 nowe? Jeśli nie to przy zakupie nic nie sprawdzałeś? Czy wszystko się nagle rozpadło w czasie Twojego użytkowania? P.S. Słonik ładnie pozamiatał twoje fanbojstwo w relacji z jazdy TM3, czekam na odpowiedz ale raczej się nie doczekam bo na takie posty nigdy nie odpisujesz :) miłej niedzieli.
-
F30 320d 2015 WBA8C51010K470075
Randall odpowiedział(a) na mikoha temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzed liftem na boczkach nie było kolorowej listwy ale to polift więc coś tu nie gra.
-
F30 320d 2015 WBA8C51010K470075
Randall odpowiedział(a) na mikoha temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprzedawca łże o mpakiecie.
-
Podmiana reflektorów w G20
Tyle ludzi nie potrafi czytać instrukcji obsługi swojego samochodu, to bardzo smutne.
-
Bezwartościowe jak BMW
Nie wiem najlepiej po prostu obserwuje rynek od tych kilkunastu lat. Malo kto kupuje cayenne czy 7er żeby robić rozsądny przebieg, dbać itp, to są auta które maja służyć i tyle, za coś się płaci te 10k leasingu miesięcznie :lol: te egzemplarze o których piszesz to wyjątki które potwierdzają regułę.
-
Bezwartościowe jak BMW
Bzdury i abstrakcja. Tak samo największe limuzyny typu S klasa czy 7er tracą wartość na potęgę by w końcu stać się gruzem za 10k którego ani się nie opłaca naprawiać ani kupować. Auto zużyte do końca przez kilku / kilkunastu właścicieli, nie wiem jak można winić za to producenta. Btw w temacie Ferrari polecam wczorajszy film Douga o FF. Utrata wartości o 2/3 w ciągu kilku lat :)
-
Bezwartościowe jak BMW
Duży rozstrzał cenowy starych "emek" jest też spowodowany tym że te auta po prostu nie mają lekkiego życia. Ogromna ilość ferrari czy porsche to auta kolekcjonerskie z niskimi przebiegami bo od początku były kupowane do okazjonalnego użytku. Emkę pierwszy właściciel kupuje zazwyczaj po to żeby korzystać z jej możliwości maksymalnie. Im starsza tym trudniej cokolwiek znaleźć, wystarczy prześledzić poszukiwania ładnej E92 M3, nie są to jakieś stare samochody a godnych uwagi na sprzedaż jest może 1-2 szt reszta to padlina która wisi latami na otomoto. Dlatego też idealna e92m3 może być droższa niż przeciętna f82m4.
-
Podmiana reflektorów w G20
Ilekroć czytam że ludzie nie zauważają włączenia laserów to zastanawiam się czy są ślepi czy faktycznie coś u nich nie działa. Nie da się tego nie zobaczyć, po prostu nie da. Z tego co pamiętam to nie działa to przy ręcznie włączonych długich, tylko z użyciem funkcji AUTO.
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
Na przykładzie UNC-R powiem że nawet smoła ma dużo trudniej. Lakier robi się taki że ciężko do niego cokolwiek przykleić. Jako przykład podam montaż lotki na klapie w G20, kupiłem najlepszą taśmę dwustronną jaka jest 3M, dedykowaną do takiej roboty i co? Dopóki maszynowo nie usunąłem powłoki z rantu klapy w ogóle nie dało się jej przykleić, taśma nie trzymała nic a nic, odklejała się palcem.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Z naszą siecią ładowarek 100 godzin w Wiedźminie pyknie moment :lol:
-
Harman Kardon vs HIFI - opinie
Ma, znajduje się w bagażniku, jeśli chcesz wiedzieć dokładnie gdzie to popatrz na schemat na realoem.
-
Podmiana reflektorów w G20
Nie.