Treść opublikowana przez Randall
-
Pierwsza wymiana oleju
To ma świadczyć że rozebrali motor i zobaczyli jak wygląda w środku kiedy olej zmienia się wg zalecanego interwału.
-
Pierwsza wymiana oleju
To jeszcze ten wątek sobie przeczytaj :lol: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=163&t=349498&view=unread#unread
-
[E90] Błąd 4873 EGR cooling, plausibility
Po odpaleniu powinno się poruszać.
-
BMW E92 Krajowy - WBAWD11048P197449
Randall odpowiedział(a) na superdami temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażEj ale ta jest w automacie :D
-
Powłoka ceramiczna - czy warto ?
O, to ci którzy obsługują wozy the.collection :8)
-
BMW E92 Krajowy - WBAWD11048P197449
Randall odpowiedział(a) na superdami temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo, nawet na tych słabych zdjęciach widać że malowali „na ostro” :(
-
BMW E92 Krajowy - WBAWD11048P197449
Randall odpowiedział(a) na superdami temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż zwróciłem uwagę na to ogłoszenie ale lewa strona wygląda mocno kolorowo :(
-
F34: BMW 3 GT - opinie i uwagi
Polecam kupić na stronie Bimmer remote, sam skorzystałem w G01, cena 65$ bezkonkurencyjna, jakieś śmieszki zwane mobile coders promujące się na FB krzyknęły mi za to 1200 zł netto :lol: :lol:
-
BMW X3 M40I
Piękna, bardzo mi się podoba ten kolor, mam porównanie na codzień z moim białym i jednak niebieski dużo ładniejszy. Silnik petarda.
-
E61 - Orzeł wita z Bandziorką
Krzywe tarcze. Pomiar bicia na zimnych nic nie da, złapią temperaturę i je krzywi.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Polerka, pad, pasta, oczywiście że można, robota na 15 minut :) Nawet na allegro, wpisz touch up i nazwę lakieru :wink:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Delikatnie przepolerować i będzie trochę mniej widoczne, ewentualnie później te głębokie rysy zamalować zestawem touch up.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No to mamy cennik Model Y :) Cena od 299 900 zł
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
10h zakupów można podciągnąć pod tortury dla faceta.
-
BMW X5 45e
Ale główny zarzut to była jednak śmieszna bateria a w g20 jest całkiem przyzwoita.
-
BMW X5 45e
Coś czuję że jakby Adam swojego czasu kupił ładne 330e g20 to jeździłby nim do dziś ;)
-
E93 328 2011 WBADW3C54CE821678
Randall odpowiedział(a) na Trot085 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRozumiem że wpisałeś vin w Google i jesteś świadom dzwona :)
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Polecam coś na detoks, najlepiej w słuchawkach ;) Wiem, plaid przez chwile będzie szybszy :mrgreen:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Cholera, ja zrozumiałem że to kompakt :lol: Mimo wszystko u nas raczej sukcesu nie będzie.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Adam niezbyt rozumiem porównywanie hatchbacka Hyundai do suva BMW i to takiego średniej klasy a nie x1 czy x2. Ten cały frunk w Hyundaiu to też porażka, wyglada jak schowek w kształcie atrapy silnika i jeszcze dwie klapy trzeba otwierać.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://spidersweb.pl/autoblog/hyundai-ioniq5-nie-puszczac-przed-8-00-bo-embargo/ Hyundai IONIQ5 Ładny, nowoczesny hatchback. Idealny dla młodej rodziny i elektryfikacji kraju, a nie, czekaj... :shock:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Właśnie wczoraj oglądałem rosyjski filmik, kilka ścigów Model S vs E63 AMG. Na początku Mercedes odjeżdżał dopiero przy 160 km/h, po kilku próbach już nawet z miejsca Tesla była wolniejsza.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
No nie dogadamy się bo nie zgadzam się a ani jedną Twoją tezą :) Kolega miał i ma tyle doświadczeń motoryzacyjnych że wystarczy tego na kilka pokoleń a Tesla to był jeden z jego kaprysów, Ty masz pierwsze szybkie i tanie jak na tą moc auto więc inaczej to widzisz. I absolutnie NIC nie zmienił w kwestii smogu czy zanieczyszczeń, bardzo dużo artykułów jest na ten temat :) Nie jestem hejterem elektryki jak zresztą wiesz, chętnie kiedyś kupię i3 do miasta ale z tym że te auta są dla nas lepsze po prostu nie mogę się narazie zgodzić (oczywiście mowa o Polsce). Reszta już była wałkowana 1000 razy (prąd z węgla itp), niech jeszcze ktoś inny coś napiszę bo spadam na pizzę :cool2:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Odwazne stwierdzenie jak na kogos, kto ma kolege, ktory majac w garazu F80 - kupil juz TM3P :twisted: Szkoda że odniosłeś się tylko do pierwszego zdania z mojej wypowiedzi :cool2: W przeciwieństwie do innych nie wyciągam wniosków z jednostkowych przypadków, fajnie że kolega ma TM3 i mogłem nią pojeździć ale to jest dokładnie jedno z dwóch lub trzech aut elektrycznych w mieście ok 60 tys mieszkańców :) Równie dobrze mógłbym napisać że mamy w Polsce pełno Emek bo przecież kolega ma :D Ten nagłówek o przybywaniu Tesli to już nawet nie wiem jak skomentować :lol: najlepiej po prostu zajrzeć do samego artykułu
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Dokładnie, ten trend jest jak dotąd tylko w tym wątku (jeśli chodzi o PL) oraz na stronach głównych producentów samochódów (bo centrala w Europie każe promować). I już nawet nie mówię o biedniejszych regionach kraju, wystarczy pobyć chwilę na grupach typu "leasingi, najmy długoterminowe polska" itp zobaczyć co się sprzedaje i czego ludzie szukają. Może na 1000 zapytań jest jedno o elektryka. Jakakolwiek elektryzacja jeśli nastąpi to będzie tylko i wyłącznie sztucznie wymuszonym przez rządy tworem a nie pragnieniem ludzkości. Stąd porównania typu "Nokia też kiedyś była super ale przyszedł Apple i ją wykończył" są ZUPEŁNIE BEZPODSTAWNE bo tutaj to technologia a nie przepisy zachęciły ludzi - nikt nie zmuszał nikogo to zakupu innego sprzętu pod przykrywką dbania o klimat.