Treść opublikowana przez Randall
-
All Black g20 330i
Rewelacyjnie wygląda :cool2:
-
BMW E91 WBAUT31060A883957
Randall odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno tak, to logiczne, w końcu trzeba tylko naciskać dwa pedały i kręcić kierownicą :shock:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Z tego co wiem to ceramiki (pomijając uszkodzenia mechaniczne) wystarcza zazwyczaj na cały żywot auta a nie rok czy dwa :)
-
VIN Decoder. Najnowsze ETK Online, za darmo dla forum
Instrukcja od Cursora jest prosta. Temat zamykam aby nie kasować codziennie kilkunastu postów od botów. Otworzę go na życzenie Cursora w każdej chwili.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Niezawodny człowiek statystyka jak zawsze wkleja swoje śmieszne zrzuty ekranu byle by pasowało do musko-narracji, w zasadzie to sam byś pasował do redakcji pudelka, identycznie wykręcają wszystkie fakty na swoją stronę :lol: Teraz w wątku będzie jeszcze bardziej nerwowo (ten pechowy brak rabatu na planowane pierwsze BMW z salonu itp) :lol:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Twój post cytujący post użytkownika "Filip13" (o którym mam pewne wątpliwości czy nie jest czyimś alter ego :lol: ) o treści "ROTFL" wnosił tak dużo do wątku że został usunięty. A teraz pokaż mi fake newsy (poza randomowym zdjęciem z lotniska).
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Daily Mail The Times Następnym razem pojadę policzyć samoloty osobiście żebyś nie miał wątpliwości że ratujesz planetę jeżdżąc Teslą :norty:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Rozumiem, że zdajesz sobie sprawę, że to zdjęcie jest z czasów przedliftowego F30? Hipokryzję oczywiście należy wypalać żywym ogniem, ale najlepiej za pomocą prawilniejszych materiałów. Jeśli wg Ciebie zdjęcie samolotów to najważniejsze co było zawarte w tych informacjach to gratulacje :cool2:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Jako że w tym zabawnym wątku często ktoś poruszał temat ratowania planety przez zakup elektryków wrzucę małe podsumowanko szczytu klimatycznego w Glasgow gdzie światowa elita (banda skur*ieli) debatowała nad tym czego jeszcze zakazać normalnym ludziom:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Filip po raz kolejny proszę Cię nie pisać 10 postów jeden pod drugim, jest taki magiczny przycisk edytuj. Tym razem zrobiłem to za Ciebie. Ostatnio przez 2 tygodnie miałem „pod opieką” 2021 911 Carrera S. Druga „od dołu” wersja, niby cyfra 450 koni nie jest jakaś przeogromna ale pierwszy pomiar 100-200 bez przygotowań w dwie osoby i co? 8 sekund :8) samochód jest genialny i już gratuluję koledze który zamówił :wink: nieskończone pokłady trakcji, aktywny wydech, genialny wygląd i jakość wykonania, ani jednego słabego plastiku/materiału - legenda 911 nie wzięła się ot tak :8) jedynie kierownica wydaje się być za cienka dla kogoś przyzwyczajonego do grubych kierownic z mpakietu BMW. Co ciekawe, przy tempomacie na 140 spalanie ok 9,5 litra co w połączeniu z bakiem 90 litrów daje bardzo przyjemny zasieg jeśli ktoś chce sobie cruisować po Europie :8)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Oczywiście, ja tylko napisałem że nie śmierdzi a kto jaki znaczek woli i w jakiej cenie to już jego sprawa :)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Potwierdzam że mata frogum nie śmierdzi.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
To cena za sam przód :)
-
BMW X3 E83 WBAPD91080WG41822
Randall odpowiedział(a) na Detyll temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa grosze na Allegro kupisz bardziej wartościowa historię niż ten śmieszny vertical.
-
opóźnienie w odbiorze.
2019/2020 nie były za dopłatą w 330i. W niższych wersjach jak najbardziej. Dopiero teraz się to zmieniło.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
https://bmwblog.pl/iconic-glow-podswietlana-atrapa-chlodnicy-zawitala-do-bmw-serii-3-g20-63172466703-63172474991/
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Przecież ten grill jest dostępny od 2019 roku jako akcesoryjny. A w MB podświetlana gwiazda jeszcze dawniej.
-
BMW 2 220D WBA2G91090VZ12682
Randall odpowiedział(a) na Esemes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMyśle że sprzedający to kłamca i bezczelny typ który tego golasa śmie nazywać mpakietem.
-
M3 F80 Competition
Rewelacyjna sztuka :shock: Twoje wozy to absolutny top tego forum. :norty:
-
Bmw E60 M5 Japan Import
Jeśli masz możliwość to chyba lepiej podpiąć C-teka takiego który utrzymuje aku ciagle w odpowiedniej kondycji.
-
Foteliki dziecięce w BMW g20
Dokładnie ten fotelik mam, jest Ok poza tym że na zawieszeniu M w G20 cały klekotał na nierównościach :evil:
-
Nowa jedynka
To by musiały być czujniki z aparatem :8)
-
Nowa jedynka
Taki błąd to raczej przez uszkodzony czujnik a nie różnicę ciśnień.
-
Przedłużanie BRI i BSI Plus
5 tak jak piszą przedmówcy.
-
Ładowanie indukcyjne grzeje telefon i przestaje działać
A nie masz włączonego ciepłego nawiewu na tył? Kanały mogą podgrzewać cały tunel i sprawiać wrażenie że ładowarka jest ciepła cały czas, albo po prostu jest ona uszkodzona.