Treść opublikowana przez Randall
-
G21 - Msport, 19" 791M, RWD, spliter
Na sporcie nie działa również "żeglowanie".
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Skończ proszę gadki o apple bo widzę że w kolejnej dziedzinie jesteś ekspertem. Face ID działa idealnie z maską wystarczy mieć Apple Watch na ręce ;) Samsung jak zrobił odblokowywanie twarzą to wystarczyło wydrukować czyjeś zdjęcie, nawet szkoda mi w to brnąć. Może jeszcze napisz że procesor M1 to "żadne osiągnięcie". Nawet w Twojej ukochanej marce premium CarPlay działa idealnie a android auto ssie po całości :mrgreen:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
O, Apple się skończył, nie wiedziałem a teraz już wiem :cool2:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Nigdy nie miałem problemu jeżdżąc f30 xdrive, trakcja na śniegu/mokrym/lodzie to zupełnie inna liga niż rwd. Oczywiście kosztem osiągów 100-200 i spalania ale coś za coś ;)
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Ostatnia zima (początek 2021) pokonała moje RWD 330i, niestety kilka razy nie mogłem wyjechać nawet z garażu. Pytanie kiedy będzie taka następna, bo poprzednia była w 2013 roku. Poza takimi ekstremalnymi sytuacjami oraz przy mocy 258 koni xdrive raczej nie jest niezbędny. Dopóki nie wyłączysz całkowicie kontroli trakcji tył Cię nie wyprzedzi. Reszty konfiguracji nie komentuję bo widać że nie zamierzasz nic zmieniać.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
G20, 4 osoby i wózek - porażka. Chyba że jakaś spacerówka ale i tak skończy się tak że trzeba będzie demontować kółka itp.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Pofałdowanie lakieru? Przecież to bezbarwny odpada.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Pierwszy raz usunąłem posty w tym wątku bo niektórzy odlecieli rakietą Space X w kosmos.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
A masz opłacone wszystkie usługi? U mnie zniknęło jak skończył się jakiś abonament Connected drive.
-
BMW f20 lci, biala, VIN: WBA1R510005K54751
Randall odpowiedział(a) na henry2010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydaje mi się że przed picowaniem wyglądała dużo gorzej.
-
X7 M50i
Zabawne jeśli ktoś przyjął tą decyzję. 10 lat serwisowania i nigdy ani jednego problemu przez kodowanie nie mówiąc o tym że doradca zawsze chwali dezaktywację S/S.
-
X7 M50i
I po gwarancji :D . Niestety . Zabrali Ci gwarancję za kodowanie czy tak tylko piszesz żeby wprowadzać ludzi w błąd?
-
Pierwsza wymiana oleju
Świetne podsumowanie, u mnie również zawsze nr 1 :8)
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Dodatkowo tylko zwykłych hamulców dotyczy problem przedwczesnego zużycia tylnych klocków (wadliwe zaciski). Nie wiem czy do dzisiaj go rozwiązali, ostatnio znajomy zrobił na klockach z tyłu 10kkm w 320xd g20 :shock: Co ciekawe niektórym ASO zmienia zaciski a niektórym wmawia że ten typ tak ma :duh:
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ciekawe co będzie kiedy UE "namówi" Elona na udostępnienie ładowarek wszystkim innym użytkownikom EV :8)
-
Bmw G30 530i [2018r] WBAJA71010WC19670
Randall odpowiedział(a) na beagiel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI dorzucić 20-30 k zł na akcyzę :)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Dziwne, u mnie środek działa idealnie, może przez to że hamulce M są inaczej pomalowane. Natomiast korozja zwykłych zacisków i kołnierzy na tarczach jest niezależna od użycia de-ironizera, po prostu są słabej jakości. W F20 po 2 latach już wyglądało to bardzo słabo (hamulce non-m).
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Adbl Vampire, Tuga moje dwa ulubione. 90% brudu schodzi bezdotykowo chociaż jeśli nigdy nie używałeś to chociaż raz bym przeleciał jakimś pędzelkiem przed płukaniem - będzie ideał.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Kura mega zdrowa, 340 KM to po samym JB4 pokazała (gwarancja) ;) Może przez to że kombi?
-
E61 - Orzeł wita z Bandziorką
Jeśli nie za późno to oddaj te tarcze i weź OEM, w innym wypadku frustracja z wibracji szybko wróci.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Adam, wiesz którym TM3 jeździłem i jakie ma wady - opisałem szczegółowo razem ze zdjęciami. Być może taki egzemplarz, być może nie ta fabryka, być może w lakierni mieli ciężki weekend - nie wiem, nie zakrzywiam rzeczywistości :wink: To wszystko da się poprawić i nie dyskwalifikuje to samochodu który ma inne ogromne zalety (value for money). Odniosłem się tylko do słów Sławomira który tak pluje na BMW że zachodzę w głowę po co je kupował.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Żeby się nie naciąć na Superba trzeba brać 40i/40d. 30i sobie z tym mocniejszym nie poradzi, ani do 100, ani powyżej :wink: Nieprawda, dopóki superb jest seryjny (272 KM) to nie jest w stanie dogonić 330i, wyniki z Dragy to potwierdzają - sprawdzone z kolegą. Jak zrobił mapę na 340 KM to co innego.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
100-200 w 330i RWD zmierzone osobiście to niskie 16, chyba 16,02, 0-100 równo 5,6.
-
Quo Vadis BMW? G20 a Norwegia, Tesla M3, elektromobilnosc
Ja porównywałem TM3 praktycznie bezpośrednio z G20 i to co piszesz nie ma nic wspólnego z prawdą. Wady lakiernicze, wady spasowania, wady materiałowe to wszystko jest widoczne na pierwszy rzut oka. I nie pisz proszę że w każdym BMW odpada lakier bo jeszcze ktoś poczyta i w to uwierzy. Mieszanie w to wszystko lakieru z przed kilku dekad na SEC nie wiem jaki ma cel? Każdy wie że obecne normy nie pozwolą Ci takim lakierem pomalować ani jednego samochodu. Skończyłem właśnie oglądać Douga, widać po jego minie że przyspieszenie jest nieziemskie a cała reszta normalna dla samochodu tej wielkości, w kwestii prowadzenia niczym się nie wyróżnia (sądząc po jego słowach) poza debilną kierownicą. Da się zamówić zwykłą? :lol:
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Brzmienie to z głośników bo silnik ten sam co w 320i ;)