Skocz do zawartości

Randall

Główni Moderatorzy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Randall

  1. Z tym programem to nie bylbym taki pewny hehe :wink:
  2. Samochod kolegi colorace z forum. viewtopic.php?f=5&t=251882
  3. Nic osobiscie nie mam do pana Zenka, w jednym temacie tylko probowalem wyciagnac od niego jak chce sprzedac ULEPIONEGO ZLOMA Golfa kolegi (sam tak go nazwal i powiedzial ze sprzeda frajerowi) skoro ma same super auta i wiarygodne opisy - nie dostalem odpowiedzi. W kazdym jednym temacie bol dupy na temat cen 330i a potem posty o setkach zadowolonych klientow ktorzy kupuja auta bez ogladania ani nawet bez fotek. Gdzie oni są ? Jest na forum kolega ktory kupil auto od 320si i temat na forum potwierdza renome tego importera (celowo nie pisze handlarza bo ostatnio to jakies pogardliwe okreslenie a nie chce nikogo obrazac). Moze namow kilku tych klientow o ktorych ciagle piszesz panie Zenku aby potwierdzili Twoje racje :)
  4. Dzięki ! Tyle osób mówi o tym wydechu że faktycznie przez zimę muszę coś wymyśleć :twisted: Zderzak być może też pojedzie do normalnego lakiernika i dostanie czarny połysk.
  5. Bardzo ładny egzemplarz, fajny konfig wizualny ale nigdy przenigdy w zyciu nie kupilbym e92 z takim silnikiem. Ale skoro Tobie odpowiada to nie pozostaje nic innego niz zyczyc radosci z jazdy :)
  6. Mlodzik18 świetnie to podsumowałeś, podpisuje się pod tym. Koledze od cytryny polecam roczny zapas maści na ból wiadomo czego.
  7. Czytam i nie wierze ze mozna pisac takie brednie na forum bmw-klub.pl
  8. Widzisz na tym polega forum BMW że ludzie wolą nawet "biedne" BMW niż super Citroena :roll: :roll: :roll: Piszesz jakies bzdety o polakach cebulakach a sam masz ewidentny bol dupy ze nie bylo Cie stac na BMW z wypasem jaki bys chcial. Proponuje zakonczyc te wywody bo ida w strone konca internetu. I faktycznie, trzeba zarabiac 20 tys zl miesiecznie a jak nie to tylko nowa Astra. Co Ty w ogole piszesz czlowieku ?
  9. 320i r4 e92 bardzo nie jedzie a potem nikt nie chce kupic czegos takiego. W dieslu chociaz program mozna zrobic.
  10. http://allegro.pl/bmw-e92-335i-coupe-duzy-serwis-od-sympatyka-i4471187865.html :norty:
  11. Przednia tablica wygląda jakby trochę już przeszła..
  12. Weź numer VIN i wklej go do odpowiedniego tematu o amerykancach. Wtedy dowiesz sie czemu złom.
  13. W tej cenie ciężko znaleć ładne 320d e92. Rozrząd w 335i jest bezobsługowy z tego co wiem, turbiny w zależności od przebiegu. Niestety jedziesz oglądać złom więc nawet jak go kupisz to zrazisz się do marki BMW.
  14. https://www.youtube.com/watch?v=i0qD8VzWKwY :norty: :norty: :norty: sorry nie moglem sie powstrzymac
  15. Przeglądnij temat o Slawomira 116i :roll:
  16. Randall odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    Chipa pod auto niestety nie ma i nie widac szans na jego powstanie. Pozostaja jedynie boxy ale jak patrzylem na 1addicts.com to sa tansze rozwiazania niz AC Schnitzer. Oczywiscie wiaze sie to z utrata gwarancji.
  17. Randall odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    No to teraz 116i nie dosc ze jedzie to jeszcze staje dęba :) Gratuluje, czerwone zaciski w takim rozmiarze wygladaja bardzo ok :mrgreen:
  18. Witam, Widze na fb że trochę ludzi wybiera się na Battle Royale. Pytanie czy jedziecie na dwa dni czy na jeden (jeśli tak to sobota czy niedziela) ? Może jakoś się zorganizujemy ? Pozdrawiam ;)
  19. Albert ja o tym wiem ale piszę o czymś innym, przewiń proszę stronę do góry i zobacz.
  20. Chciałbym żeby Twój szef po miesiącu dał Ci połowę wypłaty i zobaczył co zrobisz.
  21. Znowu temat brnie w strone pieprzenia o kazdym aucie ze jest zlomem. Napisalem pare postow wyzej konkretne pytanie i odpowiedzi brak.
  22. Ooo widzę już na grubo lecimy.. http://img.interia.pl/biznes/nimg/b/7/Drozejaca_cebula_winduje_6236405.jpg
  23. Hahahaha dobre. Pakiet aerodynamic stworzylo BMW jako alternatywe dla MPakietu i nie ma nic wspolnego z MPerformance ani tymbardziej z niezależnym tunerem jak AC Schnitzer. Wiec jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w blad :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.