Treść opublikowana przez Randall
-
BMW 3GT - m-pakiet do używanego
Z tym programem to nie bylbym taki pewny hehe :wink:
-
BMW E46 330Ci WBABN51020JT66295
Randall odpowiedział(a) na Redel temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochod kolegi colorace z forum. viewtopic.php?f=5&t=251882
-
BMW 330 E46 VIN: WBAAV51060JT02322
Randall odpowiedział(a) na TheNewOnes temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNic osobiscie nie mam do pana Zenka, w jednym temacie tylko probowalem wyciagnac od niego jak chce sprzedac ULEPIONEGO ZLOMA Golfa kolegi (sam tak go nazwal i powiedzial ze sprzeda frajerowi) skoro ma same super auta i wiarygodne opisy - nie dostalem odpowiedzi. W kazdym jednym temacie bol dupy na temat cen 330i a potem posty o setkach zadowolonych klientow ktorzy kupuja auta bez ogladania ani nawet bez fotek. Gdzie oni są ? Jest na forum kolega ktory kupil auto od 320si i temat na forum potwierdza renome tego importera (celowo nie pisze handlarza bo ostatnio to jakies pogardliwe okreslenie a nie chce nikogo obrazac). Moze namow kilku tych klientow o ktorych ciagle piszesz panie Zenku aby potwierdzili Twoje racje :)
-
F20 120d ACSchnitzer - Randall * SPRZEDAM * str 32
Dzięki ! Tyle osób mówi o tym wydechu że faktycznie przez zimę muszę coś wymyśleć :twisted: Zderzak być może też pojedzie do normalnego lakiernika i dostanie czarny połysk.
-
ppatryk -->> e92 LCI M-Pakiet - str. 14 wiosna '16
Bardzo ładny egzemplarz, fajny konfig wizualny ale nigdy przenigdy w zyciu nie kupilbym e92 z takim silnikiem. Ale skoro Tobie odpowiada to nie pozostaje nic innego niz zyczyc radosci z jazdy :)
-
Czy stać mnie na 335i?
Mlodzik18 świetnie to podsumowałeś, podpisuje się pod tym. Koledze od cytryny polecam roczny zapas maści na ból wiadomo czego.
-
Czy stać mnie na 335i?
Czytam i nie wierze ze mozna pisac takie brednie na forum bmw-klub.pl
-
Czy stać mnie na 335i?
Widzisz na tym polega forum BMW że ludzie wolą nawet "biedne" BMW niż super Citroena :roll: :roll: :roll: Piszesz jakies bzdety o polakach cebulakach a sam masz ewidentny bol dupy ze nie bylo Cie stac na BMW z wypasem jaki bys chcial. Proponuje zakonczyc te wywody bo ida w strone konca internetu. I faktycznie, trzeba zarabiac 20 tys zl miesiecznie a jak nie to tylko nowa Astra. Co Ty w ogole piszesz czlowieku ?
-
Czy stać mnie na 335i?
320i r4 e92 bardzo nie jedzie a potem nikt nie chce kupic czegos takiego. W dieslu chociaz program mozna zrobic.
-
BMW 335i WBAWB71030PW78371
Randall odpowiedział(a) na chmielks92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://allegro.pl/bmw-e92-335i-coupe-duzy-serwis-od-sympatyka-i4471187865.html :norty:
-
E92 320d WBAWD11090PW07957
Randall odpowiedział(a) na martincad temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzednia tablica wygląda jakby trochę już przeszła..
-
Czy stać mnie na 335i?
Weź numer VIN i wklej go do odpowiedniego tematu o amerykancach. Wtedy dowiesz sie czemu złom.
-
Czy stać mnie na 335i?
W tej cenie ciężko znaleć ładne 320d e92. Rozrząd w 335i jest bezobsługowy z tego co wiem, turbiny w zależności od przebiegu. Niestety jedziesz oglądać złom więc nawet jak go kupisz to zrazisz się do marki BMW.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
https://www.youtube.com/watch?v=i0qD8VzWKwY :norty: :norty: :norty: sorry nie moglem sie powstrzymac
-
[E87] 120d damianz
Przeglądnij temat o Slawomira 116i :roll:
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Chipa pod auto niestety nie ma i nie widac szans na jego powstanie. Pozostaja jedynie boxy ale jak patrzylem na 1addicts.com to sa tansze rozwiazania niz AC Schnitzer. Oczywiscie wiaze sie to z utrata gwarancji.
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
No to teraz 116i nie dosc ze jedzie to jeszcze staje dęba :) Gratuluje, czerwone zaciski w takim rozmiarze wygladaja bardzo ok :mrgreen:
-
Battle Royale 23.08
Witam, Widze na fb że trochę ludzi wybiera się na Battle Royale. Pytanie czy jedziecie na dwa dni czy na jeden (jeśli tak to sobota czy niedziela) ? Może jakoś się zorganizujemy ? Pozdrawiam ;)
-
BMW 330 330i UNFALLFREI full WBAAV51020FZ00751
Randall odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbert ja o tym wiem ale piszę o czymś innym, przewiń proszę stronę do góry i zobacz.
-
BMW E36 323i 1997 r. sedan WBACB71090AP55900
Randall odpowiedział(a) na Jankos1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChciałbym żeby Twój szef po miesiącu dał Ci połowę wypłaty i zobaczył co zrobisz.
-
BMW 330 330i UNFALLFREI full WBAAV51020FZ00751
Randall odpowiedział(a) na TOMEK 11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnowu temat brnie w strone pieprzenia o kazdym aucie ze jest zlomem. Napisalem pare postow wyzej konkretne pytanie i odpowiedzi brak.
-
320 CLUBSPORT, Rzeszów, WBABD11040PM32497
Randall odpowiedział(a) na lechuk3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie siedziska miałem na myśli :norty:
-
320 CLUBSPORT, Rzeszów, WBABD11040PM32497
Randall odpowiedział(a) na lechuk3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFotele chyba powinny być z alcantarą w środku ?
-
e90 chip 320d czy zakup 330d
Ooo widzę już na grubo lecimy.. http://img.interia.pl/biznes/nimg/b/7/Drozejaca_cebula_winduje_6236405.jpg
-
Buffe -->> E87 118d PROJEKT ACS1
Hahahaha dobre. Pakiet aerodynamic stworzylo BMW jako alternatywe dla MPakietu i nie ma nic wspolnego z MPerformance ani tymbardziej z niezależnym tunerem jak AC Schnitzer. Wiec jak nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w blad :)