Treść opublikowana przez Jerry
-
Pęknięty blok?
Jeśli mechanik ci powiedział że nie występuje u ciebie wisco bo masz klimę, to czym prędzej zmień tych twoich specjalistów.
-
CZY WARTO KUPIĆ TAKĄ BUMę??
to nie są felgi Hamanna?
-
CZY WARTO KUPIĆ TAKĄ BUMę??
Jeśli stan w rzeczywistości jest idealny to ma dobrą cenę. Ciekawe tylko jaki przebieg?! Widziałś ją osobiście?
-
komputer z allegro prosze wejdzcie na ta strone i co myslici
Nie żartuj chłopie że chcesz to wstawić do e36. Będzie wyglądać jak by ci ktoś obrzygał deske rozdzielczą. Lepiej kup oryginalny komputer, cena nie wiele większa a i roboty tyle samo.
-
wymina poduszki w kierownicy
A przypadkiem ta pomarańczowa osłonka to nie jest wtyczka. U mnie o ile dobrze pamiętam to do poduszki wchodzi taka mała pomarańczowa wtyczka, wyciąga się ją do góry. Może u ciebie ktoś ją uszkodził i przylutował na stałe. Ja bym tego nienaprawiał, lepiej kup nową taśmę do kierownicy i będziesz miał nową wtyczkę.
-
[E36] Podłączenie komputera pokładowego
Czujnik jest potrzebny tylko jeden(od temp.), ale za to cała masa kabli. Do najprostszego komputera (7 przycisków) potrzebne jest chyba dziewięć przewodów. Tego sobie założyłem, ale grzebałem cały dzień. Do tego najbogatszego borda potrzebne są 2 wtyczki i chyba z 18 przewodów.
-
Jak wyjąć kierownice
Upewnij się lepiej czy skręcona kierownica nie jest wynikiem źle ustawionej zbieżności. U mnie taki objaw wystąpił po wymianie sworzni wahacza i po ustawieniu zbierzości jest ok.
-
Jak wyjąć kierownice
Ta kontrolka od pasów chyba zawsze zapala się na chwilę. To tylko żeby pamiętać o zapięciu. Tam chyba nie ma żadnych czujników. Czy masz zapięte czy nie, tona zawsze się zapali i zgaśnie po chwili.
-
Jak wyjąć kierownice
Zobacz ten link http://www.allegro.pl/item174635626__kierownica_bmw_e32_e34_e36_e38_.html na zdjęciu drugim widAać te dwie śruby. Jeszcze raz podkreślam: nie trzeba ściągać żadnej obudowy!! Te śruby są na tylniej stronie kierownicy.
-
Jak wyjąć kierownice
Nie trzeba ściągać żadnej obudowy. Od tyłu kierownicy są torxy. Tam odkręcasz, schodzi przednia część kierownicy (poduszka)i tam jest jedna śruba którą odkręcasz kluczem do kół. Czemu chcesz przestawić kierownicę?!!?!?!!?!
-
głośniki
Ten link nie działa.
-
Jak wyłączyć temperaturę?
Nie możesz założyć czujnika obok skrzynki z bezpiecznikami bo będzie ci pokazywał temperaturę pod maską a nie na dworzu. Czujnik jest umieszczony we wlocie powietrza celowo bo tam jest najdokładniejsze wskazanie.
-
Jak wyłączyć temperaturę?
Chyba nie da się zgasić samej temperatury. Czemu nie chcesz wymienić czujnika na nowy? Jeśli nie chcesz oryginalnego to na allegro są chyba po 10 zł. Ja na takim jeżdże już dwa lata i jest ok.
-
kontrolka air bag.
Trzeba skasować błąd na kompie i będzie ok. Jak wyskoczy błąd poduszki to tylko komp go kasuje. Sama kontrolka nie zgaśnie
-
Rozbite BMW a ubezpieczalnia zaniża naprawę!!!!
Jeery nie pieprz głupot.Bo chyba nie wiesz ile części oryginalne kosztują.Policz używki z allegro to już 1500zł tylko z zewnątrz,dolicz wszystkie wzmocnienia ,amortyzatory zderzaka,mam chłodnice przesunieta ,nie da się naprawić bez rozszczelnienia klimatyzacji.nie masz pojęcia to sie nie wypowiadaj.Najpierw dowiedz się ile maska kosztuje i lampa w BMW nie licząc innych rzeczy,bo jeśli uzywka z allegro i niewiadomo co to jest kosztuje 400zł a PZU liczy polską 289zł to jest niezła ściema.Jak mi znajdziesz warsztat co według PZU za lakiernika mam zapłacić 587zł za : zderzak malowanie maska -malowanie błotnik -malowanie wzmocnienia od środka -malowanie itp. oczywiscie nowych czesci bez klepania,to prosze mi daj adres ,dodam że mój lakier to 100% perła.Nie zna,m zakładu co za 150zł perłe malują.Napisałem że na samym Vacie juz 600zł jestem do tyłu. Pieprzysz głupoty bo masz jakąś strychline.Mam połamana osłone silnika pod autem,popękane chlapaki bo osłona pociągneła,wentylator połamany,osłona wentylatora połamana ,chłodnice dwie od klimy i silnika przesuniete,lampa połamana cała a debil pisze że szkło itp.Teraz zrób mi samochód tak żeby dalej dziewica bła na oryginalnych częściach za 3000zł z robocizną i częściami oryginalnymi.Chyba twój ojciec jest jednym z tych frajerów rzeczoznawców z PZU.Jak nie to mnie nie [bAD] i nie pisz głupot. Kolego ja tylko wyraziłem grzecznie swoje zdanie na ten temat. Nie wypowiadaj się na temat mojego auta jeśli go nie widziałeś a tym bardziej na temat mojego ojca jeśli go nie znasz. A jeśli jesteś tak podniecony tą swoją perłą to zwal se na nią konia.
-
Rozbite BMW a ubezpieczalnia zaniża naprawę!!!!
Te 5000 to chyba przesadziłeś. Ja myślę że za 3100 to bym go naprawił na oryginalnych częściach. Chyba że chcesz na tym zarobić to co innego.
-
Nadmuch na tylna szybe
to w e36 jest nadmuch na tylnią szybę/. Pierwsze słyszę. Ja mam tylko podgrzewaną.
-
Szum( piski ) z okolic przodu
To normlne że wisko chodzi jak samolot. Tylko nie powinno się włączać. Wymień je na nowe. U mnie teraz nawet jak stoje w korku to się nie włącza bo jest za zimno. Ale za to jak zaskoczy to jest głośne ale to normalne.
-
Problem z ogrzewaniem
Ja podejrzewam że przez ten uszkodzony odpowietrznik dostaje się powietrze i układ się zapowietrza albo nie trzyma ciśnienia. Napraw ten korek, odpowietrz układ i powinno być ok.
-
montowanie komputera ! porada...
Numery pinów są podane na wtyczce do kompa. W gnieździe kompa nie ma żadnych oznaczeń.
-
Tapicerka klapy bagażnika.
No mam tylko taki plastik. Czyli mam bagażnik w wersji "golas" :lol:
-
Tapicerka klapy bagażnika.
Witam. Chciałbym zapytać czy tapicerka klapy bagażnika powinna być seryjnie w każdym e36. Zastanawiam się nad tym ponieważ ja na klapie mam tylko pudełko z narzędziami zamocowane do gołej blacy, a widziałem w kilku innych e36 że jest tam normalnie tapicerka. Nie wiem czy było to zależne od wersji, czy może zostały braki po jakiejś kolizji (auto niby bezwypadkowe).
-
Pytanie o spalanie i chłodzenie...
Miałem te same objawy, wymieniłem termostat i jest ok.
-
Wnetrze bagaznika, plastiki, wygluszenia itp...
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=2d775b96bf619b54 od czego jest te gniazdo?
-
Odcięty zapłon po wypadku.
Witam. Czy orientuje się ktoś gdzie szukać w tym aucie "wyłącznika wstrząsowego" (czy jak to się nazywa). Nie można odpalić po kolizji. Dzięki