Treść opublikowana przez rafala6
-
530d regeneracja turbiny?
A ile zaśpiewali za tą turbinke.
-
525D padł Alternator-problem z silnikem!
Przeciez to jest diesel :mrgreen:
-
benzyna czy diesel
Ja też szukałem benzyny 3.0i i nie moglem nic znależć.Same złomy z dużymi przebiegami tak jak diesle.Lecz trafił się 3.0d z niechęcią go kupiłem i nie żałuje sprawuje sie idealnie i bezawaryjnie,lecz niedosyt został bo w benzynce jest ciszej,ale 3.0d nadrabia momentem obr.I faktycznie benzyny 3.0i są droższe od diesli.
-
Kupno 530d vs 530
Bierz 3.0i.Bezawaryjny motor.
-
Śmieszny skecz z BMW w tle
Fajne.Nie widziałem tego wcześniej :lol:
-
Nie działa poziomowanie lamp.
A może robiłeś coś w zawieszeniu i nie założyłeś czujnika na wachacz.
-
poszukuje takiej części
http://moto.allegro.pl/item563226059_bmw_5_e60_przelaczniki_podnoszenia_szyb.html#gallery
-
Słabe wspomaganie kierownicy
Hmm ja tez nie jezdze na co dzien 230km/h ale wcale nie musisz jezdzic z V max zeby wyczuc precyzje prowadzenia samochodu. Jestes w stanie wyczuc to juz nawet przy predkosciach rzedu 90-120km/h. Pozatym nie mieszkam w polsce tylko w Anglii a drogi tu sa "troszku" lepsze niz w polsce i mozna sobie czasami pozwolic depnac bez stresu ze rozwalisz zawieszke na autostradzie heh. Jesli zawiodles sie na marce BMW ok zmieniasz na inna ale przemysl to i na poczatek proponuje zwykla wizyte w salonie i rzut okiem na wykonczenie oraz stylistyke wnetrza Audi i BMW- bez komentarza. Mysle ze jedyna rzecz jaka przemawia wedlug mnie na korzysc audi to naped Quattro i na tym lista sie konczy. Ale to Twoj wybor stary. Anyway 3m sie Mylisz się kolego wnętrze przemawia za audi pod każdym względem.Jedynie motory w BMW są lepsze :lol: Audi jest większe stabilniejsze(quattro),wygodniejsze i najważniejsze NIETRZESZCZĄCE JAK STARA SZOPA :twisted: .Ja wybieram BMW tylko ze względu na motory reszta to żenada.pl :mrgreen: Pisze to o A6 C5/E39 i A6 C6/E60.Ja mam akurat kombi i idealnie nadaje sie do wożenia gruzu cementu,piachu i drewna :lol:
-
polerka lamp
Jeż do jakiegoś lakiernika to ci to zrobi za max 50zł.Mi to zrobił za piwko :twisted:
-
KUPIŁEM a facio nie chce wydac towaru:)
Życie polak polaka dyma :duh: Gdybym był młodszy :mrgreen: to już dawno wyjechałbym na koniec świata jak najdalej od tego złośliwego narodu :evil:
-
525 TDS Touring - OPINIE
7 litrów w mieście to pokazuje komp :lol: A realnie jest to 9-10l/100km w manualu :twisted:
-
0-100 e39 530d vs e34 525i
Miałem dużo benzyn i powiem wam,że 3.0d 193KM daje rade.Niby ta sama moc w 2.5i 192KM ,ale benzyna dostaje baty.
-
jak podłączyć lampy po lifcie do kabli przed liftem
:D
-
M-5 G-power najszybsza limuzyna swiata.
Stare.Już było :twisted:
-
diesel czy benzyna - jaka pojemność, prosze o opinie...
2.5d/3.0d.Zależy ile chcesz przeznaczyć na zakup.A najlepiej jakieś 1.9TDI :twisted:
-
530d regeneracja turbiny?
Moge się założyć jakby coś się stało turbinie to się wypną nawet w czasie trwania gwarancji.
-
Dziwna rzecz pod filtrem węglowym
To może twój mechanik baraszkował :twisted:
-
520i wentylator nawiewu chodzi non stop
Pod schowkiem pasażera(lewa strona).Musisz się polożyć pod tym schowkiem to go zobaczysz :D
-
Automat dziwne objawy jak zimny
W starym VW jette rok 1981 :lol: miałem automata w motorze 1.6b i jechał od razu bez względu na mrozy.Macie chyba skopane te skrzynie :lol:
-
530d regeneracja turbiny?
Jeśli ma manuala to nie ma klapek w kolektorze.
-
e39 Benzyna czy TDS??
TDS jak jest sprawny to pracuje cichutko.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Pisze po raz drugi.Sprzedaj parcha szkoda zdrowia i kasy.
-
[530d]Zmiana przepływki
Kupiłeś oryginał czy chińszczyzne.Z tego co wiem nic się nie resetuje.
-
[seria 5] Automatyczna skrzynia biegów GM A5S390R - jej wady
Przecież skrzynke masz na gwarancji.
-
525tds czy 530d
Ja mam akurat 530d kombi bezwypadkowy z oryginalnym lakierem w manualu po lifcie 2000.12.Nie oddałbym niżej niż 30tyś.zł ,a ceniłbym około 35tyś.zł.Kupiłem go od drugiego właściciela niemca z knigą serwisową :lol: