Treść opublikowana przez rafala6
-
[E65] 730i rok 2003, problem z zawieszeniem
Na moje masz,żle założone spręzyny.
-
Usterki E90
Dzieci i fanatycy.Forum to ludzie,a nie auta.
-
Touring + M51 (525td 116 KM)?
Pomyłka :D
- e39 do 20 000zł
- e39 do 20 000zł
-
Zakup bmw 39 z przejechynymi ponad 250,000 km
Też nie polecam automata w tak starym aucie.Chyba,że znasz jego właściciela który miał go od nowości.
-
prosze o mala pomoc w wyborze bmw
Szukac sie nie chce.Masz pełno informacji na forum.
- Zakup E60
-
Stukanie przy odpalaniu e60 530d 218KM
Też stawiam na padnięty wtryskiwacz.Potrafia nieżle stukac jak sa zużyte.
-
skrzypienie w ...
Pod przednia maską przy zawiasie jest taki zderzaczek podkręc go troszeczke.Powinno pomóc.Sprawdzając czy to jest to ponaciskaj maske w rogu przy szybie powinieneś słyszec takie trzeszczenie,które przenosi się do kabiny.
-
E 60 Jakie łańcuchy zimowe?
QUATTRO i świat staje sie piękniejszy zwłaszcza zimą :twisted:
-
Po uderzeniu tylnim kołem ściaga w prawo
Sprawdz wahacz .Tam nie ma belki. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP71&mospid=47559&btnr=33_0524&hg=33&fg=30
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
136KM jest na pompie vp44 bardzo awaryjna,150KM jest na common railu i taki polecam,lecz do 30tys.zł nie dostaniez z przebiegiem do 200tyś.km chyba,ze powypadkowa. Jesli zalezy ci na oszczednościach to polecam AUDI A4 B6 1,9TDI.
-
e39 Wentylator nawiewu 528 kombi
Masz jeża do wymiany(opornica dmuchawy) Nie doczytałem,że sprawdzałeś jeża. Sprawdz szczotki w wentylatorze i wtyczke od jeża.
-
Trzésie i pali wiécej
Czujnik połozenia wału,przepływka do sprawdzenia,a jeszcze krokowiec.
-
e39 523 wymiana silnika czy remont?
3.0R6 231KM :mrgreen:
- Trzésie i pali wiécej
-
Po uderzeniu tylnim kołem ściaga w prawo
Mogłeś uszkodzic czpień piasty lub mc person(jeśli przodem uderzyłeś) się pogioł.
-
bmw e39 520i
Sprawdz czujnik połozenia wału i krokowiec.
-
Strasznie parują mi szyby.
Masz racje :cool2:
-
Strasznie parują mi szyby.
Może załozyłeś odwrotnie filtry powietrza.
-
530d dymienie spod auta
Nie przejmuj sie tak powinno byc.Webasto chodzi i puszcza baki :lol:
-
M5 - problem z SMG.
Spróbowałbym z wymiana aku.
-
530d dymienie spod auta
Webasto na 100%.
-
znaczek na poduszce wypłowiał:/ da rade go kupic?
No to widze tą jakośc BMW :twisted: