Skocz do zawartości

gk tds

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gk tds

  1. Bo wszyscy patrzą na przód,a nie na tył :mrgreen:
  2. A nie kodowałeś przypadkiem doświetlania halogenami?Jak tak to masz przyczynę.
  3. Masz odczytany flash dde?
  4. gk tds odpowiedział(a) na Kennv temat w F10, F11
    Trzeba przepiąć piny przy lampach i przy frm inaczej nie będziesz miał świateł długich.Do tego trzeba dołożyć masę.
  5. Flash jednostki może rozwiązać ten problem.
  6. Nic nie zaciskasz zrywasz troche zielonej izolacji z światłowodu wkładasz te końcówki na światłowód zawijasz wszystko taśmą izolacyjną i po sprawie.
  7. Tu masz wszystko czego potrzebujesz do naprawy światłowodu: https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/61_1578-elem-naprawcze-swiatlowodu/i48801#part03
  8. Zegary do wymiany na takie pod hud.
  9. Nic nie lutujesz :nienie: kup sobie te części w aso 61136905233, 61 13 6 906 554 w aso za parę złotych i po sprawie.Naprawiam dużo aut pokradzieżowych i światłowodem nigdy nie miałem problemu po takiej naprawie.
  10. Profesionalnego zasilacza pewnie nie masz,to proponuje chociaż drugie auto na kablach.Pewnie masz dcan więc najpierw zrobić próbe na module pdc na przykład.
  11. Biały,czerwony i ekran to kamera. Górna kostka może być od modułu tv jak masz.
  12. gk tds odpowiedział(a) na mariuszski temat w F10, F11
    Po zmianie na zgw2 8sk port2 jest zawsze zamkniety,a on odpowiada za dsc itp. Zobacz ktore porty masz otwarte na swoim ori zgw i porównaj z zgw2
  13. gk tds odpowiedział(a) na mariuszski temat w F10, F11
    Porty w zgw do sprawdzenia.Nie trzeba wymieniać zgw wystarczy flash twojego zgw do zgw2.
  14. Tool32 ogarnie.
  15. W nbt dysk ma hasło,lepiej kupić drugą jednostkę i zrobić pod auto.
  16. Podpiąć pod kompa sprawdzić błędy,na początek update softu w jednostce jak nie pomoże to wymiana. Jak masz kabel enet mogę zdalnie zerknąć.
  17. gk tds odpowiedział(a) na Denyplprw temat w F10, F11
    Tak będzie działać
  18. Tak była 8hp45 tylko inne numery.Reset isn,flash i kodowanie.
  19. 8hp45 z f20 udało mi się zaadoptować do f10 525d,wiec z 8hp70 może być podobnie.
  20. Wymieniasz skrzynie,reset kodu ISN,kodowane pod auto,to tak w skrócie.
  21. Wymiana skrzyni nie jest prosta,gdyż trzeba dopisać kod isn do drugiej skrzyni czyli bez wiedzy i odpowiedniego sprzętu się nie obejdzie.
  22. Użyj esys i po problemie.
  23. gk tds odpowiedział(a) na kubaj123 temat w F10, F11
    Jak zmienisz eeprom to przebieg też zmienisz.
  24. gk tds odpowiedział(a) na kubaj123 temat w F10, F11
    Można tak zrobić tylko pamięć musi być taka sama,na ali tego pełno i lepszy programator bo r270 nie czyta id eepromu.
  25. Rób pojedynczo,nie całe auto od razu.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.