Treść opublikowana przez gk tds
-
F11 530d NBT - Brak połączenia bluetooth
Podłącz pod kompa,odczytaj błędy,sprawdz wtyczkę bluetooth z tyłu jednostki nbt.Moduł bluetooth nbt ma w sobie nie ma oddzielnego modułu bluta jak w starszych bmw.
-
E-sys seria F - pomocy
Daj więcej gazu jedź po prostu szybciej wtedy płyn się szybciej schłodzi. Ten typ tak ma.
-
Wymiana standardowego radia na nawigacje.
Zakup bez sensu,trzeba było od razu kupić nbt professional z dużym wyświetlaczem.Tego radia i tak nie odpalisz u siebie bez odpowiedniego ekranu i do tego jeszcze nbt adapter potrzeba w twoim roczniku koszt jakieś 350-400€.Bez niego musisz wymienić zgw,cas,icm.Nbt professional tez potrzebuje adaptera w twoim przypadku.
-
Dam radę podnieść ilvl e60 za pomocą d-kcan?
W jakim celu chcesz to zrobić? :shock:
-
F10 kodowanie nbt po dopoazeniu.
Co należy wymienić,zależy od roku i miesiąca produkcji auta.
-
Niedzialajace manetki zmiany biegu w kierownicy
Skąd jesteś dokładnie?
-
Niedzialajace manetki zmiany biegu w kierownicy
Jeśli zmieniłeś SZL to trzeba go zakodować
-
Aktualizacja oprogramowania NO SIGNAL
Napisz do mnie pw spróbuje pomóc
-
Łopatki zmiany biegów f11
Kierownica z łopatkami+kodowanie
-
Fatalny błąd w e-sys
Napisz mi pw to Ci pomoge.
-
Wymiana wnętrza w F10 520i
Fotel jest taki sam trzeba go tylko zakodować,i sprawdzić w kostce zasilania czy nie ma dodatkowej masy,przez co będzie wykrywany jako fotel pasażera.
-
doposażenie niefabryczne a ISTA P
Nie masz racji.
-
Zamiennik Icom
Jak teraz nie możesz tego zrobić to icom też nie pomoże.Nawet ista 4.20 działa z dcanem
-
Wymiana lamp Bi-ksenon na Adaptive full LED LCI
Nie będą pasować 100%
-
doposażenie niefabryczne a ISTA P
FStool jest do czegoś całkiem innego.Długa nauka przed tobą...
-
doposażenie niefabryczne a ISTA P
Ale do tych programów potrzeba wiedzy,a ista sama wszystko robi... :mrgreen: :mrgreen:
-
transport mode x1 f48
Ista d lub tool32 do wyłączenia.
-
Podświetlanie zegarów w nocy
Mozna zakodować
-
Problem z NaVI i Modułem Combox F36
To nie combox tylko atm.
-
F16 z 2015 sDrive USA konwersja na ECE brak kodu VO
Wystarczy odznaczyć i nic już nie uzupełni po kodowaniu :lol:
-
F16 z 2015 sDrive USA konwersja na ECE brak kodu VO
Też się nad tym zastanawiam :shock:
-
F16 z 2015 sDrive USA konwersja na ECE brak kodu VO
Można śmiało kodować poprzez vo/fa trzeba tylko wiedzieć co kodować,a czego nie dotykać.Nie polecam kodować przez fdl, to dopiero szukania i nigdy nie wiadomo czy czegoś się nie pominie.
-
Champ 2 Doposazenie NAVI
Kody do mapy możesz sobie sam bez problemu wygenerować.Pakiet kodów aktywacyjnych mogę podesłać. Pw jakby coś...
-
Champ 2 Doposazenie NAVI
Musisz mieć navi CIC lub NBT żeby wrzucić custom fsc.Z małymi navi to nie działa. Mogę wygenerować kody dla cic nbt nbt evo.
-
Champ 2 Doposazenie NAVI
Przy cic czy nbt nie trzeba emulatora,ponieważ można sobie wygenerować/kupić pakiet kodów fsc pod vin twojego auta.Wtedy działa wszystko jak z fabryki aktualizacja map itp. Vinu w jednostkach cic czy nbt się nie zmienia,ponieważ rozjadą się kody fsc i nie będzie działać nawet z emulatorem. Vin zmienia się tylko wtedy gdy robimy retrofit na kodach fsc pod nasze auto.