Skocz do zawartości

gk tds

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gk tds

  1. Podłącz pod kompa,odczytaj błędy,sprawdz wtyczkę bluetooth z tyłu jednostki nbt.Moduł bluetooth nbt ma w sobie nie ma oddzielnego modułu bluta jak w starszych bmw.
  2. Daj więcej gazu jedź po prostu szybciej wtedy płyn się szybciej schłodzi. Ten typ tak ma.
  3. Zakup bez sensu,trzeba było od razu kupić nbt professional z dużym wyświetlaczem.Tego radia i tak nie odpalisz u siebie bez odpowiedniego ekranu i do tego jeszcze nbt adapter potrzeba w twoim roczniku koszt jakieś 350-400€.Bez niego musisz wymienić zgw,cas,icm.Nbt professional tez potrzebuje adaptera w twoim przypadku.
  4. W jakim celu chcesz to zrobić? :shock:
  5. Co należy wymienić,zależy od roku i miesiąca produkcji auta.
  6. Skąd jesteś dokładnie?
  7. Jeśli zmieniłeś SZL to trzeba go zakodować
  8. Napisz do mnie pw spróbuje pomóc
  9. gk tds odpowiedział(a) na tomek389 temat w F10, F11
    Kierownica z łopatkami+kodowanie
  10. Napisz mi pw to Ci pomoge.
  11. gk tds odpowiedział(a) na butch821 temat w F10, F11
    Fotel jest taki sam trzeba go tylko zakodować,i sprawdzić w kostce zasilania czy nie ma dodatkowej masy,przez co będzie wykrywany jako fotel pasażera.
  12. Nie masz racji.
  13. gk tds odpowiedział(a) na mati0507 temat w Diagnoza komputerowa
    Jak teraz nie możesz tego zrobić to icom też nie pomoże.Nawet ista 4.20 działa z dcanem
  14. Nie będą pasować 100%
  15. FStool jest do czegoś całkiem innego.Długa nauka przed tobą...
  16. Ale do tych programów potrzeba wiedzy,a ista sama wszystko robi... :mrgreen: :mrgreen:
  17. Ista d lub tool32 do wyłączenia.
  18. gk tds odpowiedział(a) na squal temat w F10, F11
    Mozna zakodować
  19. To nie combox tylko atm.
  20. Wystarczy odznaczyć i nic już nie uzupełni po kodowaniu :lol:
  21. Też się nad tym zastanawiam :shock:
  22. Można śmiało kodować poprzez vo/fa trzeba tylko wiedzieć co kodować,a czego nie dotykać.Nie polecam kodować przez fdl, to dopiero szukania i nigdy nie wiadomo czy czegoś się nie pominie.
  23. gk tds odpowiedział(a) na Eiceman77 temat w F10, F11
    Kody do mapy możesz sobie sam bez problemu wygenerować.Pakiet kodów aktywacyjnych mogę podesłać. Pw jakby coś...
  24. gk tds odpowiedział(a) na Eiceman77 temat w F10, F11
    Musisz mieć navi CIC lub NBT żeby wrzucić custom fsc.Z małymi navi to nie działa. Mogę wygenerować kody dla cic nbt nbt evo.
  25. gk tds odpowiedział(a) na Eiceman77 temat w F10, F11
    Przy cic czy nbt nie trzeba emulatora,ponieważ można sobie wygenerować/kupić pakiet kodów fsc pod vin twojego auta.Wtedy działa wszystko jak z fabryki aktualizacja map itp. Vinu w jednostkach cic czy nbt się nie zmienia,ponieważ rozjadą się kody fsc i nie będzie działać nawet z emulatorem. Vin zmienia się tylko wtedy gdy robimy retrofit na kodach fsc pod nasze auto.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.