Treść opublikowana przez gk tds
-
Problem po aktualizacji CCC BMW e60
Icom+most jak wiesz jak to postawisz.
-
EPS BMW 520d F10 error: 4823E6
Magiel do wymiany.
-
Dodawanie / usuwanie pilota bmw e60 e90 e70
Nie
-
Aktualizacja oprogramowania NO SIGNAL
Nic to nie daje,chcesz aktualizować,daj komuś kto ci to ogarnie istą lub esysem.
-
Aktualizacja oprogramowania NO SIGNAL
Tak udało się,wymiana jednostki nbt na drugą.
-
Brak nawigacji? ??
Ogarnę wszystko zdalnie fsc itp. Potrzebny tylko kabel enet.
-
Auto z podmienionym HU_NBT
Auto miało skradzione NBT, 6WB i kontroler. Nawigacja działa, ale jeszcze nie patrzałem czy jest emulator. Jeśli nawi działa zrób update serwisów CD i jeśli działało z ori jednostką,to teraz też powinno działać,niezależnie czy jest emulator czy nie.
-
Auto z podmienionym HU_NBT
Skąd wiesz że jednostka jest zmieniona? Navi działa normalnie?
- I-Level F10
-
uszkodzony Headunit High2
Napisz mi pw mam goscia co za parę stówek ogarnie.
-
Licznik 6WA - problem z przebiegiem
Te kilometry nabija tylko w kombi w cas jest twój przebieg.Przerabiałem ten problem kiedyś.
-
Licznik 6WA - problem z przebiegiem
Licznik nieodpowiednio wyczyszczony.
-
Licznik 6WA - problem z przebiegiem
100% problem z vinem.
-
Licznik 6WA - problem z przebiegiem
Tak vin do sprawdzenia.
-
Licznik 6WA - problem z przebiegiem
Licznik niepoprawnie wyzerowany.
-
Doposażenie w USB
Użyj esys 3.30 i datę nową a nie taki antyk jak 54.1
-
E70 Nowy sterownik silnika
Synchro cas—>dde/dme trzeba zrobić prawdopodobnie.
-
(G12 )Programowanie Airbag
Masz kabel enet?
-
[F11] Lusterka fotochromatyczne
Może masz szybę tylną mocno przyciemnioną.
-
Wymiana CIC Business na CIC Professional
Zakodowac to nie problem,zostaje jeszcze aktywacja opcji nawigacji.Potrzebne kody fsc. Mogę ogarnąć wszystko zdalnie nie potrzebujesz żadnego softu tylko kabel enet.
-
Wymiana CIC Business na CIC Professional
Wymiana,kodowanie,aktywacja nawigacji kodami fsc nic więcej.Godzinka roboty
-
Doposażenie w USB
Masz comboxa,kabel z portem usb i kodowanie wystarczy.
-
Doposażenie w USB
Jak masz moduł mulf2 high lub combox,wystarczy kabel,gniazdo usb i kodowanie.Jak masz tcu lub mulf2 zwykły to trzeba wymienic na taki z gniazdem usb.
-
F10 moduł sterownika klapy
Zamień na taki z e46 pasuje plug&play.
-
[F10] Problem ze światłami STOP
Przecież to można bardzo łatwo sprawdzić.