Witam wszystkich bardzo serdecznie To mój pierwszy post, od niedawna jestem posiadaczem BMW F10 520D 2013r i mam spory problem chciałem zrobić aktualizacje oprogramowania ściągnąłem plik ze strony BMW i zrobiłem wszystko jak należy jednak po skończonej aktualizacji wyświetla się logo BMW ConnectedDrive znika po minucie i wyświetla się NO SIGNAL. Nic nie działa nic się nie da zrobić. Czy da się to jakoś ogarnąć? Proszę o pomoc. Pozdrawiam