Treść opublikowana przez perszing 740I
-
Światła dzienne (DLR) na długich
Dzięki dajan za podpowiedz.Już u siebie założyłem DLR.Troszkę go zmodyfikowałem i dołożyłem automat do zapalania świateł.Dzięki temu DLR zapalają się po podaniu przez alternator powyżej 13,0V i dodatkowo dołożyłem funkcję odprowadzenia do domu,czyli po zamknięciu auta DLR zapalają się na 20 sek.Super sprawa.
-
Światła dzienne (DLR) na długich
ja też ale mam LCM I i Bartek nie dał rady tego zrobić bo można dopiero od LCM II i też nie zawsze można wejść we wszystkie opcje zrobiłem to inną metodą i wygląda tak : http://i45.tinypic.com/21dqrva.jpg A możesz dokładnie opisać jak tego dokonałeś i czy nie wywala błędu przepalonej żarówki?
-
Wyłącza się monitor 4:3
Nie uśmiecha mi się wymieniać tuner,bo 1,5 roku temu wymieniałem tuner i monitor.
-
Wyłącza się monitor 4:3
Ja nie winię akumulatora,bo autko jest cały czas eksploatowane i nawet po trasie się to dzieje,kiedy aku jest dobrze naładowany.
-
Wyłącza się monitor 4:3
Też myślę,że zbytnio spada napięcie podczas rozruchu.Jak włączę zapłon,poczekam aż monitor normalnie zatrybi,przekręcę na rozruch na ułamek sekundy,to problem rzadziej występuje.Nie zawsze to pomaga ale usterka jest rzadsza.Czy to może być wina aku?Nie uśmiecha mi się go wymieniać,bo ma trzy latka.
-
palaca sie kontrolka od klockow
u mnie czasami występuje ten sam problem.Jeśli masz zmieniony czujnik klocków,lub stary jest nie naruszony spróbuj wcisnąć hamulec i włącz zaplon na ok.pół minuty.Powinno pomóc jak u mnie.
-
Wyłącza się monitor 4:3
no nie udało się.wszystkie kostki przy tunerze tv i czytniku płyt navi spryskałem preparatem,powciskałem papierki aby wyeliminować luzy kostek i nic.Mam komforowe uruchamianie auta i jak na ułamek sekundy przełącze kluczyk w pozycję rozruchu,to auto zapali i monitor nie zawsze gaśnie.Nie zmienia to faktu,że problem nadal istnieje.
-
co sadzicie o polerce g3 na mokro ??
ja po polerce woskowałem woskiem Turtle Wax metallic 24,99 pln za 500ml.Przedtem też woskowałem Formułą1 jak pisze *oggy*i efekt też super
-
co sadzicie o polerce g3 na mokro ??
Wczoraj polerowałem autko.Po spolerowaniu,umyciu i nawoskowaniu efekt bardziej niż zadowalający.Polecam wszystkim tą metodę.
-
Opinie o e60 530xd
Witam.Piszę w imieniu mojego kolegi,który ma zamiar kupić e60 3,0 diesel z roku 2008(nie znam modelu silnika) z napędem na cztery buty.Ja sam jeżdżę e39,więc o e60 wiem tyle co o budowie promu kosmicznego.Proszę was o opinie na temat tego modelu,silnika i oczywiście napędu.
-
Wyłącza się monitor 4:3
Dzięki.Jutro sprawdzę i dam znać.
-
co sadzicie o polerce g3 na mokro ??
Ja mam pastę g3,Gmopa i czekam na elektryczną polerkę która jedzie do mnie.W przyszłym tygodniu zabieram się do polerki i napiszę jak to wyszło.
-
Wyłącza się monitor 4:3
Witam.Jak w temacie wyłącza mi się monitor po odpaleniu auta.Nie zawsze się to dzieje ale często.Rano jak odpalam jest wszystko ok, po przejechaniu paru kilometrów i zgaszeniu silnika włączam zapłon, jest ok, ale jak przełączę na pozycję rozruchu monitor się wyłącza. Radio,CD pracują normalnie tylko nic nie widać na monitorze. Czasami działa wszystko jak należy nawet po paru odpaleniach, nawet podczas jazdy monitor potrafi zaskoczyć. Miał ktoś taką przypadłość? Czy odłączenie aku może coś pomóc? MOD EDIT: Poprawiłem błędy bo zęby bolały jak się to czytało ....
-
528i wskaźnik temperatury
Pewnie jest wkręcony w chłodnicę,lub w bloku.Ja mam w chłodnicy.Wtyk na trzy piny.
-
ANGLE EYES ?
Coś mi się wydaje,że gość z tego filmiku podłączył ringi pod oświetlenie kabiny.Ale jak to działa na włączonych pozycjach?
-
Montaż haka holowniczego
Ja montowałem Westfalię wypinany na kluczyk i kupiłem z demontarzu za 350 plus przesyłka.Po wyjęciu amortyzatorów zderzaka hak montowany jest na trzech śrubach z każdej strony.Samo wycięcie miejsca na zaślepkę (oryginał 100 pln)jest proste,bo na zderzaku są linie cięcia.Nie chciałem kuli na śruby,bo wolę aby był schowany jak nie jest używany.
-
Problem z Automatyczną skrzynią. Pilne.
Steptronic :nienie: .Z tego co wiem to skrzynie GM nie radzą sobie zbyt dobrze z silnikami diesla BMW.Nie zawsze tak jest ale dużo o tym na forum.Przede wszystkim sprawdz stan oleju lub go wymień u fachowca znającego temat,a najperw możesz sprawdzić podłanczając pod kompa.Może coś pokaże.
-
E39 540 (4.4) opinie gaz itp
jak chcesz to wyślę ci na maila jak to wygląda
-
E39 540 (4.4) opinie gaz itp
Ja mam STAG-300,redykttor MAGIG,wtryski MAGIK-JET i od ponad roku roku wszystko śmiga jak ta lala.Oczywiście kolektor ssący był wyjęty do nawiercenia i aby to wyglądało super autko stało 3 dni.Bym wstawił fotki jak to wygląda ale nie bardzo wiem jak.
-
Chłodnica 535i
Witam.Kolega wiezie mi chłodnicę firmy NISSENS.Zna ktoś może tą markę?Podobno bardzo dobra.Cena 600 zł.Za tydzień wymiana.
-
Czujnik temperatury zew. kalibracja?
pisałem kiedyś o tym posting.php?mode=edit&f=72&p=794714
-
Likwdacja przednich świateł przeciwmgłowych
A możesz wkleić jakieś fotki jak to wygląda na autku i zapodać linka do tych lampek?Szkoda mi xsenonów i też myślę nad jakimś rozwiązaniem.
-
Likwdacja przednich świateł przeciwmgłowych
Jeśli już wstawiłeś te lampki,to zapodaj jakieś fotki.Znalazłem przypadkiem coś takiego ale pewnie już masz te zaślepki. http://moto.allegro.pl/item1089516044_zaslepki_halogena_do_bmw_e39_przed_liftem_p_l.html
-
wyłączająca się klimatyzacja
Moim zdaniem czujnik ciśnienia wyłancza klimę.Albo jest padnięty albo ktoś kiedyś przy uzupełnianiu klimy wcisnął zbyt dużo płynu.Raczej powinieneś jechać na stację i sprawdzić ile tego płynu jest.Na przednim pasie na zielonej naklejce jest podana wartość prawidłowa
-
dlaczego kokpit nie schodzi się z bokami?
Pewnie chodzi koledze o to,że Ten Typ Tak Ma :D