Treść opublikowana przez FUX
-
Office 365 w g30
Samochodem sie jedzie a nie uzupełnia okienka w arkuszu.
-
Nowy olej do BMW w ASO - już nie leją 5w30
Może z innym wątkiem sie skojarzyło.
-
Nowy olej do BMW w ASO - już nie leją 5w30
Wymiana oleju co 10kkm Total robi taki olej i branduje pod marki samochodowe, np. Mazda. W Intercarsie za niewielki % tego, co se aso winszuje za przereklamowany Castrol. Na takim oleju zrobiłem 130kkm bez scen. Co interwał bez ubytku na bagnecie. :cool2: A najpewniej zrobili zakup grupowy z dużym rabatem bo Castrol ze sprzedażą popłynął.
-
Pierwsze BMW - konfiguracja i kupno G20 330ix
W jakim wieku masz dzieciaki i jak duży pies? Trójka jest mała. Wolałbym z PS 5-ke.
-
Niedziałające funkcję BMW 3 G20
A kto Wam każe wymieniać klocki w serwisie? :lol:
- Wszystkie wady G30
-
Wszystkie wady G30
Pier.... takie premium. :roll:
-
Bagażnik bazowy
Kup hak. Rowery tylko za autem.
-
Prośba o pomoc w konfiguracji
Hamowanie masz podobne; przyspieszanie, mimo wszystko, cztery łapy.
-
Klocki, tarcze - wymiana
Z przodu rozumiem A z tyłu? Z 8-10 kkm dłużej. Ale w kapeluszu jeżdżę. :mrgreen:
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Pobożne życzenia. :lol:
-
Prośba o pomoc w konfiguracji
W koleinach w deszczu każde auto lata przy aquaplaningu.
-
Klocki, tarcze - wymiana
Używaj, ciesz się życiem. Ile jeszcze masz tej gwarancji? Udaj Greka i olej temat. :mrgreen: Jeździć trza umieć. Mi klocki starczyły na prawie 100kkm i zawsze możesz powiedzieć, że jeździsz ostrożnie aby kapelusz z glacy Ci nie spadł. 2000 zeta za wymianę klocków to jakaś paranoja.
-
Klocki, tarcze - wymiana
A jak właściwie ten brak wpisu w książce ma się do gwarancji i do BSI ? Klocki, tarcze nie podlegają gwarancji. Oleju między przeglądami również nie masz obowiązku zmieniać w aso. Na wsi za wymianę oleju płacę 50 zeta.
-
BMW G30 Jakość wykonania - prośba o opinie
https://www.rp.pl/Podatek-dochodowy/304039984-Leasing-aut-cesja-umowy-na-inna-firme-powoduje-utrate-prawa-do-korzystnego-rozliczenia.html
-
BMW G30 Jakość wykonania - prośba o opinie
Półtora miesiąca.
-
Klocki, tarcze - wymiana
A może tak warto spojrzeć na grubość klocków a nie licznik pzrebiegu? :duh:
-
BMW G30 Jakość wykonania - prośba o opinie
Dycha starczyła? :mrgreen:
- G30 LCI
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Przeczytane opinie w necie zwłaszcza w kontekście oleju do skrzyń automatycznych. Wiele napisano na forach zamkniętych.
-
Prośba o pomoc w konfiguracji
Bez przesady. Gadżet, aczkolwiek miły.
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=215&t=338044&p=2584814#p2584814 3 w M pakiecie, 5 hybrid. Trójka zwarta, mięsista, hamulecv brzytwa. 5 taka ociężała, dostojna locha. Ze zwinnością 3 ma mało wspólnego. Wielki dylemat.
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Ravenol ma słabe opinie. Głównie agresywny marketing. Total robi olej dla mazdy, która sprzedaje go pod swoim logo. Total bez problemu w Intercarsie. Kupuję od 2-3 lat.
-
Prośba o pomoc w konfiguracji
I błąd z tym brakiem podparcia.
-
G30 Sportline —> mpakiet konwersja
Odrzucając najtańsze i najdroższe https://www.otomoto.pl/osobowe/bmw/seria-5/od-2016/?search%5Bfilter_float_year%3Ato%5D=2016&search%5Bfilter_float_mileage%3Afrom%5D=75000&search%5Bfilter_float_mileage%3Ato%5D=125000&search%5Bfilter_enum_gearbox%5D%5B0%5D=automatic&search%5Bfilter_enum_gearbox%5D%5B1%5D=cvt&search%5Bfilter_enum_gearbox%5D%5B2%5D=dual-clutch&search%5Bfilter_enum_gearbox%5D%5B3%5D=semi-automatic&search%5Bfilter_enum_vat%5D=1&search%5Bfilter_enum_country_origin%5D%5B0%5D=pl&search%5Bfilter_enum_registered%5D=1&search%5Bfilter_enum_no_accident%5D=1&search%5Bbrand_program_id%5D%5B0%5D=&search%5Bcountry%5D= toraczej koło 100-110 w porywie.