Treść opublikowana przez FUX
-
G30 LCI
Nie robię z auta ołtarzyka. Auto ma jechać. Im dalej w las tym więcej drzew. :lol:
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Czy dzisiaj to jest za opłatami dodatkowymi lub czy będzie można to domówić?
-
G30 LCI
330i lub 320D czy 520D w starej budzie z dużym rabatem? Oto jest pytanie... :mad2: Jutro będę znał rabaty.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Wiesz, jakoś/ć Twojego źródła, hm.... :oops:
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Mówili, że jeszcze może być zmiana w rabatowaniu na 3. 5 ponoć będą grubo. Nowa buda.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Do produkcji -20 na telefon. Na stokach same golce lub kombi.
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Kolega za demo 7, tłuste, -40%
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
330i do pełna to ca. 300 na starcie. Przy kasie jakieś ~200 Pokaż mi 7 (nowe) za te pieniądze. :roll: Katalogowo 330ix dobrze doposazona to 300-310 tys PLN, rabat bedzie spory ale bez przesady, za 200k nia nie odjedziesz. Bazowa seria 7er transakcyjnie to okolice 350-370 tys PLN (rabaty sa wieksze niz na 3er). https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-7-okazja-rabat-28-serwis-5-lat-ID6D281j.html#b61ae34155 PS. Jak wezmiesz do porownania 330d to katalogowo dojdziesz do 360-370k PLN w PL? Imho cuda na kiju, pamietaj ze 330i/730d to porownywanie auta z akcyza 3% i 18%. U konkurencji np w takim Perfect Lease, gdzie nie ma znizek, doposazona A4 R4 to bez problemu okolice 350k PLN. Natomiast przyznaje Ci oczywiscie racje, to nie do konca uczciwe porownywanie, uwypuklam odrobine niedorzecznosc. Z pogranicza 1/2 z przodu mam ofertę na fulla 330i. Ze zdecydowaną jedynką ex A.G. z tego roku. Nie klikałem na ogrzewanie postojowe ale na szyber i hak oraz pakiety gwarancyjne i serwisowe. :wink: 7 ka z linku to golas.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
330i do pełna to ca. 300 na starcie. Przy kasie jakieś ~200 Pokaż mi 7 (nowe) za te pieniądze. :roll: https://www.otomoto.pl/osobowe/bmw/seria-7/?search%5Bfilter_float_price%3Afrom%5D=200000&search%5Bfilter_float_price%3Ato%5D=500000&search%5Bfilter_enum_damaged%5D=0&search%5Bfilter_enum_vat%5D=1&search%5Bfilter_enum_country_origin%5D%5B0%5D=pl&search%5Bfilter_enum_registered%5D=1&search%5Bfilter_enum_no_accident%5D=1&search%5Bfilter_enum_service_record%5D=1&search%5Border%5D=filter_float_price%3Adesc&search%5Bbrand_program_id%5D%5B0%5D=&search%5Bcountry%5D=&page=4
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Nie, a dlaczego? Porównaj stawki. Mnie EFL wyliczył 20% drożej w PZU niz dostałem w PZU u Agenta. 200 za polise obcą reklamuję co roku i uznają reklamację. Kwestia podejścia i daru przekonywania.
-
Wszystkie wady G30
W toyocie z zastępczym może tak łatwo z zastępczym nie było ale naklejki ochronne na progu czy kołpaki z których złuszczyła się farba. Zero dyskusji. W JLR dramat. Mazda też nie pyszczyła. Coraz mniej chęci mam na bmw i inne "premium".
-
Odbiór auta w fabryce w monachium.
Było o tym relacja na forum przy jakiś Xach. Kilka lat temu o tym czytałem.
-
Jakie macie spalanie od poczatku?
Z niemym kinem szedłbym do sądu przy takiej prędkości.
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Trochę jeszcze bym dołożył. Inne nagłośnienie, hak, szyber, etc.
-
Hey BMW po polsku i loga stacji radiowych
Zapisz w momencie wyświetlania nazwy stacji.
-
G30 - RABATY tylko z salonu POLSKA i dodatki
Daj specyfikację lub napisz, czego nie ma.
-
G30 LCI
Ale ten brzydki. Jak w mitsubishi. :mad2: :duh:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Ravenol? A co to? :mrgreen:
-
Rabaty na nową serię 3 g20
U nie brokera też prawie tyle do urwania.
-
X3 G01 off road
To z offroadem ma niewiele wspólnego. :mrgreen:
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Volvo na auta do produkcji daje na start 16%
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
150 kkm na tej "wodzie" i nadal bez ubytku na bagnecie między zmianami.
-
Bagażnik dachowy na rower/narty
Thule jest bardzo ok., więc po co płacić za znaczek. :duh: Na rowery tylko hak.
-
Wszystkie wady G30
Może być kluczowe.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
A to ma, iż aso zakwestionowało wymiany oleju w warsztacie no name. :duh: Koszt wymiany 30 zł brutto. To ich pewnie wku... :lol: Negocjacje trwały z centralą ze 2h. Olałem plastik.