Treść opublikowana przez FUX
-
Wszystkie wady G30
A co ma się odgnieść jeżeli opony wiszą? Kwestia tych wibracji, to zakładki poszczególnych warstw gumy. Info od człowieka, który wie co mówi o oponach i ich produkcji.
-
Czułość układu kierowniczego czy problem z geometrią?
Szkoda, że brak więcej szczegółów. Edit: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=203&t=366509&view=unread#p2673721
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Skoro sport + to tynik dwucyfrowy... :mrgreen: A tak kilka danych przy innych prędkościach? Bo tak coraz bardziej do benzyny się skłaniam jak ten kurz trochę opadnie. Raczej rwd.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Może to być szkodliwe dla silnika czy tylko w kabinie będzie zimniej? Bo się już różnych teorii naczytałem. Nawet Webasto Ci nie dogrzeje chyba, że te uruchamiane aplikacją.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Dramat.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Wiesz, nie wiem. Nie jestem teraz na etapie zawracania komus d... dywagacjami. Może za miesiąc, jak będę miał zapięte kontrakty na najbliższe lata z rządem.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Hmmm. Stara zasada, od gadania do kupienia daleka droga. Tak mówiono. Tutaj. 20+ do produkcji, pisano tutaj przed kryzysem, było do ogarnięcia.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
W salonach, slyszałem, dramat. I to z kilku źródeł. Niezależnego brokera, człowieka z leasingu, handlowca. W innych markach bryki do wyrwania - 40 do 50% Prawda to czy lipa?
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
HK i czujniki parkowania. Kamerę sobie daruj.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Wszystko na 0 dB i musi być ok. Reszta to kastracja. Ale co kto lubi.
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Nabite zylion postów, większość z d.... Zróbcie sobie test. Dwa auta, ta sama trasa, jeden za drugim, nastawy, bez łopatek i wtedy się naparzajcie. Amen.
-
G01: niestabilna jazda na wprost przy dużych prędkościach
Moje było na 50%. A jakie to ma znaczenie? U mnie miało w suvie. Nie wiedziałem o tym i przy okazji przeglądu wymienili mi z tyłu jakieś końcówki zawieszenia. Jechałem do domu i wydało mi się, że jest cos nie tak. Ale koleiny, te klimaty. Następnego dnia jechałem do Trójmiasta i Żona też stwierdza, coś nie tak. Po powrocie telefon do Wrocka, serwis, dzień z głowy, niby wszystko ok. Gdzie tam. Bez zmian. Pojechałem na wsi do lokalnej SKP i tył wyszedł na czerwono. Rozjechane wszystko. Powiedzieli, jedź zatankuj i wróć. Wróciłem, ustawili, ręką odjął. Licznik zamykany bez pływania.
-
G01: niestabilna jazda na wprost przy dużych prędkościach
To jeszcze przypomnijcie sobie, czy auto przed ustawianiem bylo zatankowane na full.
-
Głośno w środku / słabe wyciszenie / road noise?
To jest kwestia właśnie asfaltu. Gdzieś koło Norymbergi było kilka takicgh odcinków po remoncie. Myślałem, że lecę nad jezdnią.
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Dwa rowery na haku robią rożnicę i to sporą. 1-2,5l na +. Zwłaszcza ponad 140. Aerodynamiki się nie oszuka.
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
A z czym porównujesz? :8)
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
h/k to inna liga. :cool2:
-
Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi BMW 3 G20/21
Małe navi mają słabe audio czy się mylę.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Rozważam zakup 2l diesla. Ex AG mocno doposażony lub nowy do produkcji. 3 lub 5. Ile -% można ugrać, może jakieś namiary na elastycznego handlowca? Tak do odbioru połowa roku. Leasing oczywiście, wpłata z 50 kpln, 4 lata, duży wykup. Pomysły?
-
Wartość rezydualna i finansowanie G20
No z forum kredytowego przyszło kilka propozycji i nijak one nie pasują do oczekiwań. Szału nie ma.
-
Wartość rezydualna i finansowanie G20
Ciekawe... Dzięki. :cool2:
-
Wartość rezydualna i finansowanie G20
To się nie spina. Gdzie jest haczyk? Wartość katalogowa auta? Poproszę namiar brokera. Chętnie skorzystam. Mam kilka sprzętów do leasingu w najbliższym czasie.
-
Wartość rezydualna i finansowanie G20
Rozwiń tę myśl. Koszt 3 letniego leasingu na poziomie 5%
-
Wartość rezydualna i finansowanie G20
Wszystko fajnie, jak się robi kilka kkm/rok. Kolega wziął 1,5 wstecz furę i ma 9kkm na liczniku. Dramat. A limit 35kkm/rok Tyle niespodziewanych jazd się narobiło. I 3 brutto/miesiąc za auto za 120kpln :mrgreen:
-
Wartość rezydualna i finansowanie G20
Niech każdy interpretuje, jak chce. Info z leasingu. Tylko pytanie brzmi, jak chcecie sprzedawać brutto nabywcy, który chce leasingować? Ma 2 x vat płacić?