Skocz do zawartości

FUX

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FUX

  1. FUX odpowiedział(a) na monogramus temat w G30, G31, F90
    A co ma się odgnieść jeżeli opony wiszą? Kwestia tych wibracji, to zakładki poszczególnych warstw gumy. Info od człowieka, który wie co mówi o oponach i ich produkcji.
  2. Szkoda, że brak więcej szczegółów. Edit: https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=203&t=366509&view=unread#p2673721
  3. Skoro sport + to tynik dwucyfrowy... :mrgreen: A tak kilka danych przy innych prędkościach? Bo tak coraz bardziej do benzyny się skłaniam jak ten kurz trochę opadnie. Raczej rwd.
  4. Może to być szkodliwe dla silnika czy tylko w kabinie będzie zimniej? Bo się już różnych teorii naczytałem. Nawet Webasto Ci nie dogrzeje chyba, że te uruchamiane aplikacją.
  5. Wiesz, nie wiem. Nie jestem teraz na etapie zawracania komus d... dywagacjami. Może za miesiąc, jak będę miał zapięte kontrakty na najbliższe lata z rządem.
  6. Hmmm. Stara zasada, od gadania do kupienia daleka droga. Tak mówiono. Tutaj. 20+ do produkcji, pisano tutaj przed kryzysem, było do ogarnięcia.
  7. W salonach, slyszałem, dramat. I to z kilku źródeł. Niezależnego brokera, człowieka z leasingu, handlowca. W innych markach bryki do wyrwania - 40 do 50% Prawda to czy lipa?
  8. HK i czujniki parkowania. Kamerę sobie daruj.
  9. Wszystko na 0 dB i musi być ok. Reszta to kastracja. Ale co kto lubi.
  10. Nabite zylion postów, większość z d.... Zróbcie sobie test. Dwa auta, ta sama trasa, jeden za drugim, nastawy, bez łopatek i wtedy się naparzajcie. Amen.
  11. Moje było na 50%. A jakie to ma znaczenie? U mnie miało w suvie. Nie wiedziałem o tym i przy okazji przeglądu wymienili mi z tyłu jakieś końcówki zawieszenia. Jechałem do domu i wydało mi się, że jest cos nie tak. Ale koleiny, te klimaty. Następnego dnia jechałem do Trójmiasta i Żona też stwierdza, coś nie tak. Po powrocie telefon do Wrocka, serwis, dzień z głowy, niby wszystko ok. Gdzie tam. Bez zmian. Pojechałem na wsi do lokalnej SKP i tył wyszedł na czerwono. Rozjechane wszystko. Powiedzieli, jedź zatankuj i wróć. Wróciłem, ustawili, ręką odjął. Licznik zamykany bez pływania.
  12. To jeszcze przypomnijcie sobie, czy auto przed ustawianiem bylo zatankowane na full.
  13. To jest kwestia właśnie asfaltu. Gdzieś koło Norymbergi było kilka takicgh odcinków po remoncie. Myślałem, że lecę nad jezdnią.
  14. Dwa rowery na haku robią rożnicę i to sporą. 1-2,5l na +. Zwłaszcza ponad 140. Aerodynamiki się nie oszuka.
  15. A z czym porównujesz? :8)
  16. h/k to inna liga. :cool2:
  17. Małe navi mają słabe audio czy się mylę.
  18. Rozważam zakup 2l diesla. Ex AG mocno doposażony lub nowy do produkcji. 3 lub 5. Ile -% można ugrać, może jakieś namiary na elastycznego handlowca? Tak do odbioru połowa roku. Leasing oczywiście, wpłata z 50 kpln, 4 lata, duży wykup. Pomysły?
  19. No z forum kredytowego przyszło kilka propozycji i nijak one nie pasują do oczekiwań. Szału nie ma.
  20. Ciekawe... Dzięki. :cool2:
  21. To się nie spina. Gdzie jest haczyk? Wartość katalogowa auta? Poproszę namiar brokera. Chętnie skorzystam. Mam kilka sprzętów do leasingu w najbliższym czasie.
  22. Rozwiń tę myśl. Koszt 3 letniego leasingu na poziomie 5%
  23. Wszystko fajnie, jak się robi kilka kkm/rok. Kolega wziął 1,5 wstecz furę i ma 9kkm na liczniku. Dramat. A limit 35kkm/rok Tyle niespodziewanych jazd się narobiło. I 3 brutto/miesiąc za auto za 120kpln :mrgreen:
  24. Niech każdy interpretuje, jak chce. Info z leasingu. Tylko pytanie brzmi, jak chcecie sprzedawać brutto nabywcy, który chce leasingować? Ma 2 x vat płacić?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.