Skocz do zawartości

FUX

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FUX

  1. FUX odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Sorki, jeżeli uraziłem. 101% się od ceny wynegocjowanej nigdy nie zepnie! Agent dostaje 3% prowizji, pieniądz kosztuje niewiele, ale kosztuje. Kasyno też ma swoje koszty i chce zarobić. Etc. W skrócie, jeżeli rabat ma 20% i weźmiemy sobie leasing z 1% wpłatą i dużym wykupem, to musimy zestawić z "promocyjnymi" leasingami 101% czy wynajmem długoterminowym, który ma same wady dla osób robiących spore przebiegi. 4 lata z małą wpłatą i dużym wykupem muszą kosztować.
  2. Nie ma takiej możliwości. Jeżeli umowa jest z firmą. Leasing sprzeda firmie nawet za 1% ale za rzeczony 1% nie możesz sprzedać osobie fizycznej. O vatach nie wspominam.
  3. FUX odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Ja, yhy. Wy kawę w starbaksie czy maku głównie kupujecie? Bo tylko tak tłumaczę poziom odpowiedzi. Tzw. wynajem długoterminowy opłaca się najbardziej temu. kto wynajmuje. Czy Wam się to podoba czy nie. To nie Wy zrobiliście dil życia! Płacicie ratę z limitem np. 15-20kkm/rok od bryki w cenie katalogowej, od której wynajmujący już ma 20% górki na starcie i po wile kpln od każdej ryski. Może uberem zacznijcie jeździć. Taniej będzie. Przy rocznych przebiegach koło 30-50kkm żaden wynajem nie podoła. 3-4 letnie bmw to realna cena odsprzedaży 45-55% ceny zakupu kiepsko rabatowanego. Niestety. Tkwijcie w marzeniach. :mrgreen:
  4. FUX odpowiedział(a) na lukasz_ma temat w G30, G31, F90
    A ktoś może skonkludować?
  5. FUX odpowiedział(a) na słonik40 temat w X5 (G05)
    Na wynajmie zawsze wygrywa kasyno. Jeezuuu, Ludzie, czy Wy tego nie rozumiecie? :duh:
  6. FUX odpowiedział(a) na BigCactus temat w X5 (G05)
    http://www.bigtires.pl/ Pytaj o Łukasza K. Powołaj się na mnie. Będzie Pan zadowolony. Tłuste fury też zaopatruje.
  7. A więc warto pomyśleć o 5ce.
  8. Tzn. można przyjąć iż konfig ok. 280 kpln można dostać za 200-220 :cool2:
  9. FUX odpowiedział(a) na arljazz temat w X5 (G05)
    CVT to porażka.
  10. Te gadżety od 7:52 na filmiku i dalej są w trójce?
  11. FUX odpowiedział(a) na mariobravox temat w G30, G31, F90
    Te gadżety od 7:52 na filmiku i dalej są w piątce?
  12. Błąd.
  13. Zimowa opona jest bardziej miękka stąd wrażenie lepszego tłumienia.
  14. Tesla wnętrzem i jakością wykonania odstaje dość mocno.
  15. Raczej 5 kpln. Ale automat vs. manual. https://www.bmw.pl/content/dam/bmw/marketPL/bmw_pl/topics/pricelists-brochures/pricelists/Cennik_Modelowy_BMW_11.2019_2.pdf 15 w xDrive
  16. FUX odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    To jest kluczowe i dotyczy WSZYSTKICH NAPĘDÓW 4x4. Obwód powinien być taki sam, gdyż wtedy dostaje międzyosiowy mechanizm różnicowy. :cool2:
  17. Paradna ta dyskusja. ASO i profesjonalizm to jak porównanie obecnych rządów z prawem. Śmiech. :mrgreen: Serwisy z marmurami, które nie potrafią geometrii 3 razy ustawić a robi to OSKP za 100 złotych. PROFESJONALNIE, pokazując, że ASO jeszcze "nie naumiło się". Regulacja hamulca ręcznego 2 razy spartolona. Raz smród, drugi luz. Efekt, przeciągnięcie mechanizmu. Pisałem o tym, nie warto powtarzać. Uwaga, to ASO wchodzi obecnie w skład stajni Pasierbskiego w Długołęce. M. in. BMW. Pytania?
  18. FUX odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Bez sensu. Chyba, że zajedziesz je w tym sezonie lub max. w przyszłym.
  19. FUX odpowiedział(a) na speedofsound temat w G30, G31, F90
    No i odwracasz wzrok od drogi a to kilka-kilkanaście sekund. :roll:
  20. A co Nadarzyn dyskwalifikuje? Dziwię się, że po bułki do Niemiec nie jedziesz tylko kupujesz koło domu. :norty: :roll: Markowe oleje z górnej półki są najczęściej podrabiane. Jesteś pewien, że nie kupili takiego? Przypadek? Nie sądzę...
  21. FUX odpowiedział(a) na cher temat w G30, G31, F90
    Niedługo na dolewke płynu do spryskiwacza będzie do ASO jechać i płacić 200 zł. :duh: Byście Kobietę na kolacje za różnicę zabrali. Ale płaćcie za polerowanie marmuru. :mrgreen:
  22. FUX odpowiedział(a) na pawel30 temat w G30, G31, F90
    Navi to google. Reszta się nie liczy.
  23. A masz jakiś zaufany warsztat, do którego nawet seicentem jeździłeś? Przecież auto to nie prom kosmiczny. Ludzie! Potrzebny podnośnik, narzędzia i chęci. :roll: :wink: To mi przypomina bekę z jednego kolesia, który przyjechał sprowadzonym z Francji 10 letnim A4 i pyta zgomadzonych, czy maja specjalne wkręty do podkładek pod tablice a le takie francuskie. Ja pier.... :duh: :mrgreen:
  24. FUX odpowiedział(a) na speedofsound temat w G30, G31, F90
    Fajnie, że odpowiadasz, ale nie masz za bardzo pojęcia o czym piszesz. Ta usługa, to między innymi poczta e-mail czy kalendarz. Tak bardziej na temat, to wydaje mi się, że w Polsce tego nie mamy. A co za różnica, co czytasz? Debili smyrających w telefonach mrowie. To gorsze od gadania ze słuchawką przy uchu. Trochę refleksji nad zachowaniami, którymi można zrobić komuś krzywdę. :nienie:
  25. Klocek to samo co pióro wycieraczek czy żarówka.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.