Treść opublikowana przez FUX
-
Rabaty na g05
Sorki, jeżeli uraziłem. 101% się od ceny wynegocjowanej nigdy nie zepnie! Agent dostaje 3% prowizji, pieniądz kosztuje niewiele, ale kosztuje. Kasyno też ma swoje koszty i chce zarobić. Etc. W skrócie, jeżeli rabat ma 20% i weźmiemy sobie leasing z 1% wpłatą i dużym wykupem, to musimy zestawić z "promocyjnymi" leasingami 101% czy wynajmem długoterminowym, który ma same wady dla osób robiących spore przebiegi. 4 lata z małą wpłatą i dużym wykupem muszą kosztować.
-
Wartość rezydualna i finansowanie G20
Nie ma takiej możliwości. Jeżeli umowa jest z firmą. Leasing sprzeda firmie nawet za 1% ale za rzeczony 1% nie możesz sprzedać osobie fizycznej. O vatach nie wspominam.
-
Rabaty na g05
Ja, yhy. Wy kawę w starbaksie czy maku głównie kupujecie? Bo tylko tak tłumaczę poziom odpowiedzi. Tzw. wynajem długoterminowy opłaca się najbardziej temu. kto wynajmuje. Czy Wam się to podoba czy nie. To nie Wy zrobiliście dil życia! Płacicie ratę z limitem np. 15-20kkm/rok od bryki w cenie katalogowej, od której wynajmujący już ma 20% górki na starcie i po wile kpln od każdej ryski. Może uberem zacznijcie jeździć. Taniej będzie. Przy rocznych przebiegach koło 30-50kkm żaden wynajem nie podoła. 3-4 letnie bmw to realna cena odsprzedaży 45-55% ceny zakupu kiepsko rabatowanego. Niestety. Tkwijcie w marzeniach. :mrgreen:
-
530e plug in
A ktoś może skonkludować?
-
Rabaty na g05
Na wynajmie zawsze wygrywa kasyno. Jeezuuu, Ludzie, czy Wy tego nie rozumiecie? :duh:
-
Opony zimowe X5 G05
http://www.bigtires.pl/ Pytaj o Łukasza K. Powołaj się na mnie. Będzie Pan zadowolony. Tłuste fury też zaopatruje.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
A więc warto pomyśleć o 5ce.
-
Rabaty na nową serię 3 g20
Tzn. można przyjąć iż konfig ok. 280 kpln można dostać za 200-220 :cool2:
- X5 - bieda edition
-
Nowe BMW 3 G20 - zdjęcia, filmy, opinie
Te gadżety od 7:52 na filmiku i dalej są w trójce?
-
Live Cockpit Plus
Te gadżety od 7:52 na filmiku i dalej są w piątce?
-
G20 340i vs M4 M3
Błąd.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Zimowa opona jest bardziej miękka stąd wrażenie lepszego tłumienia.
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Tesla wnętrzem i jakością wykonania odstaje dość mocno.
-
G20, który silnik wybrać ? opinie, konfiguracje, porównania
Raczej 5 kpln. Ale automat vs. manual. https://www.bmw.pl/content/dam/bmw/marketPL/bmw_pl/topics/pricelists-brochures/pricelists/Cennik_Modelowy_BMW_11.2019_2.pdf 15 w xDrive
-
Koła na zimę
To jest kluczowe i dotyczy WSZYSTKICH NAPĘDÓW 4x4. Obwód powinien być taki sam, gdyż wtedy dostaje międzyosiowy mechanizm różnicowy. :cool2:
-
Niedziałające funkcję BMW 3 G20
Paradna ta dyskusja. ASO i profesjonalizm to jak porównanie obecnych rządów z prawem. Śmiech. :mrgreen: Serwisy z marmurami, które nie potrafią geometrii 3 razy ustawić a robi to OSKP za 100 złotych. PROFESJONALNIE, pokazując, że ASO jeszcze "nie naumiło się". Regulacja hamulca ręcznego 2 razy spartolona. Raz smród, drugi luz. Efekt, przeciągnięcie mechanizmu. Pisałem o tym, nie warto powtarzać. Uwaga, to ASO wchodzi obecnie w skład stajni Pasierbskiego w Długołęce. M. in. BMW. Pytania?
-
Koła na zimę
Bez sensu. Chyba, że zajedziesz je w tym sezonie lub max. w przyszłym.
-
Office 365 w g30
No i odwracasz wzrok od drogi a to kilka-kilkanaście sekund. :roll:
-
Nowy olej do BMW w ASO - już nie leją 5w30
A co Nadarzyn dyskwalifikuje? Dziwię się, że po bułki do Niemiec nie jedziesz tylko kupujesz koło domu. :norty: :roll: Markowe oleje z górnej półki są najczęściej podrabiane. Jesteś pewien, że nie kupili takiego? Przypadek? Nie sądzę...
-
Koła na zimę
Niedługo na dolewke płynu do spryskiwacza będzie do ASO jechać i płacić 200 zł. :duh: Byście Kobietę na kolacje za różnicę zabrali. Ale płaćcie za polerowanie marmuru. :mrgreen:
-
kupno g30
Navi to google. Reszta się nie liczy.
-
Niedziałające funkcję BMW 3 G20
A masz jakiś zaufany warsztat, do którego nawet seicentem jeździłeś? Przecież auto to nie prom kosmiczny. Ludzie! Potrzebny podnośnik, narzędzia i chęci. :roll: :wink: To mi przypomina bekę z jednego kolesia, który przyjechał sprowadzonym z Francji 10 letnim A4 i pyta zgomadzonych, czy maja specjalne wkręty do podkładek pod tablice a le takie francuskie. Ja pier.... :duh: :mrgreen:
-
Office 365 w g30
Fajnie, że odpowiadasz, ale nie masz za bardzo pojęcia o czym piszesz. Ta usługa, to między innymi poczta e-mail czy kalendarz. Tak bardziej na temat, to wydaje mi się, że w Polsce tego nie mamy. A co za różnica, co czytasz? Debili smyrających w telefonach mrowie. To gorsze od gadania ze słuchawką przy uchu. Trochę refleksji nad zachowaniami, którymi można zrobić komuś krzywdę. :nienie:
-
Niedziałające funkcję BMW 3 G20
Klocek to samo co pióro wycieraczek czy żarówka.