Treść opublikowana przez FUX
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Rabaty na dzisiaj to -20% Takie info z forum.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Przeglądam instrukcję obsługi i nie mogę znaleźć informacji odnośnie ad blue. Jak to się nazywa w nomenklaturze BMW? BMW BluePerfomence nie ma.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Wyczytałem, że instrukcja jakiegos land rovera nakazuje przestawienie pojazdu w cieplejsze miejsce, jeżeli przez dłuższy czas byłby narażony na temp. niże od -10. Jeżeli auto jeździ, to działa podgrzewanie. Silnik nie pracuje-lipa.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Dzięki. Czytałem, że poniżej -10 ten specyfik zamarza.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
A przy okazji, obecne F10 z 2.0 l dieslem ma zbiornik ad blue? Chodzi mnie o roczniki 2014 wzwyż.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Może w języku polskim zaczniesz pisać... :duh:
-
Opony - czy musza byc runflaty
:duh: Z innego forum. Bez komentarza.
-
F11 opóźnienie włączenia ksenonów
Palniki ze 400 zeta 2 szt. Starczyły na 110 kkm ciągłego świecenia. Nie bmw.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
A potrzebujesz miejsce z tyłu dla pasażerów? Bo jeżeli tak, to możesz sobie darować. Ilość miejsca na nogi mogę porównać z Seicento.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
http://bimmer.work
-
F30 wady i zalety
Nie często się zdarza, że jakiś mechanizm pada sam z siebie bez przyczyny. Nie było czasami szybkiego przełączenia/wbicia z 2-3 lub 3-4 i się nie trafiło? Tam nie ma co się zepsuć.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Też bym chciał komfortowe. :mrgreen: a ceny w stosunku do wersji?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
http://premiumarena.pl/samochody/samochody-uzywane/bmw/show/bmw-520d-limuzyna To jest do wzięcia za poniżej 170 kpln Warte tej kasy? Lub to. http://pgamotors.pl/pl/car,4119.html
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
To w sumie trochę lipa w tym roku kupować 5-kę.
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
A następca F 10, 11 kiedy wchodzi? I jeszcze jedno 520D czy 528i? Jeździć za dużo raczej nie będę, głównie trasy, miasto i korki u mnie nie istnieją. Ponoć ex AG w benzynie tańsze o 10-20 kpln
-
Zakup bmw z Premium Selection z Niemiec krok po kroku
A jakie macie doświadczenia z zakupami PS w PL? Kogo polecacie?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
http://pgamotors.pl/pl/car,4119.html warto czy drogawo?
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Cześć, cześć. Nadszedł czas na zmiany i padł pomysł na zakup 5-ki do 2l Rocznik 2013-2014 z długą gwarancją. LED, ksenon, nawi, automat, biały i srebrny odpadają. Najlepiej dema, ex. AG. Czego szukać, czego unikać?
-
F10 Opcja ConnectedDrive w Polsce!
Tak z czystej ciekawości. Ile za te „przyjemności" zapłaciliście/płacicie?
-
F10 Opcja ConnectedDrive w Polsce!
Albo jadę, albo klykam... :lol: Rozpraszacze na postoju. :nienie:
-
F10 Opcja ConnectedDrive w Polsce!
ALLELUJA! :mrgreen:
-
F10 Opcja ConnectedDrive w Polsce!
A Wy kupiliście samochód z tabletem czy tablet z samochodem? :duh:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Wiesz. Bajka jest taka, że nawet sprzedając jako pierwszy właściciel, czytając po wykupieniu auta, jesteś najczęściej traktowany jak śmieć przez kupujących. Potrafiłem już handlarzy/właścicieli komisu z W-wy, wywalić z podwórka za durne teksty i próbę wymuszenia usunięcia z faktury danych o przebiegu i informacji, o przekazaniu książki serwisowej z udokumentowanymi przeglądami. Bydło ma swoja godność... :mad2:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Jest gdzieś wątek o mitycznym G30?
-
528i zerwany rozrząd
Robi na dwie i pół zmiany na rozrząd. :mrgreen: