Skocz do zawartości

FUX

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FUX

  1. Rabaty na dzisiaj to -20% Takie info z forum.
  2. Przeglądam instrukcję obsługi i nie mogę znaleźć informacji odnośnie ad blue. Jak to się nazywa w nomenklaturze BMW? BMW BluePerfomence nie ma.
  3. Wyczytałem, że instrukcja jakiegos land rovera nakazuje przestawienie pojazdu w cieplejsze miejsce, jeżeli przez dłuższy czas byłby narażony na temp. niże od -10. Jeżeli auto jeździ, to działa podgrzewanie. Silnik nie pracuje-lipa.
  4. Dzięki. Czytałem, że poniżej -10 ten specyfik zamarza.
  5. A przy okazji, obecne F10 z 2.0 l dieslem ma zbiornik ad blue? Chodzi mnie o roczniki 2014 wzwyż.
  6. Może w języku polskim zaczniesz pisać... :duh:
  7. FUX odpowiedział(a) na roseng temat w F10, F11
    :duh: Z innego forum. Bez komentarza.
  8. Palniki ze 400 zeta 2 szt. Starczyły na 110 kkm ciągłego świecenia. Nie bmw.
  9. A potrzebujesz miejsce z tyłu dla pasażerów? Bo jeżeli tak, to możesz sobie darować. Ilość miejsca na nogi mogę porównać z Seicento.
  10. http://bimmer.work
  11. FUX odpowiedział(a) na swde temat w F30, F31, F34, F80
    Nie często się zdarza, że jakiś mechanizm pada sam z siebie bez przyczyny. Nie było czasami szybkiego przełączenia/wbicia z 2-3 lub 3-4 i się nie trafiło? Tam nie ma co się zepsuć.
  12. Też bym chciał komfortowe. :mrgreen: a ceny w stosunku do wersji?
  13. http://premiumarena.pl/samochody/samochody-uzywane/bmw/show/bmw-520d-limuzyna To jest do wzięcia za poniżej 170 kpln Warte tej kasy? Lub to. http://pgamotors.pl/pl/car,4119.html
  14. To w sumie trochę lipa w tym roku kupować 5-kę.
  15. A następca F 10, 11 kiedy wchodzi? I jeszcze jedno 520D czy 528i? Jeździć za dużo raczej nie będę, głównie trasy, miasto i korki u mnie nie istnieją. Ponoć ex AG w benzynie tańsze o 10-20 kpln
  16. A jakie macie doświadczenia z zakupami PS w PL? Kogo polecacie?
  17. http://pgamotors.pl/pl/car,4119.html warto czy drogawo?
  18. Cześć, cześć. Nadszedł czas na zmiany i padł pomysł na zakup 5-ki do 2l Rocznik 2013-2014 z długą gwarancją. LED, ksenon, nawi, automat, biały i srebrny odpadają. Najlepiej dema, ex. AG. Czego szukać, czego unikać?
  19. Tak z czystej ciekawości. Ile za te „przyjemności" zapłaciliście/płacicie?
  20. Albo jadę, albo klykam... :lol: Rozpraszacze na postoju. :nienie:
  21. ALLELUJA! :mrgreen:
  22. A Wy kupiliście samochód z tabletem czy tablet z samochodem? :duh:
  23. Wiesz. Bajka jest taka, że nawet sprzedając jako pierwszy właściciel, czytając po wykupieniu auta, jesteś najczęściej traktowany jak śmieć przez kupujących. Potrafiłem już handlarzy/właścicieli komisu z W-wy, wywalić z podwórka za durne teksty i próbę wymuszenia usunięcia z faktury danych o przebiegu i informacji, o przekazaniu książki serwisowej z udokumentowanymi przeglądami. Bydło ma swoja godność... :mad2:
  24. Jest gdzieś wątek o mitycznym G30?
  25. FUX odpowiedział(a) na KrzysiekF10 temat w F10, F11
    Robi na dwie i pół zmiany na rozrząd. :mrgreen:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.