Treść opublikowana przez sarna1
-
czy to normalne zeby 316 tyle palila
nie udalo mi sie na trasie spalic wiecej niz 13 litrow 325tka..
-
czy to normalne zeby 316 tyle palila
no to normalne spalanie ;d - trzeba bylo kupic 325i - moja pali w trasie 10 (jazda z zona) a jak ostro cisne 12-13 gazu (jazda bez zony) :D
-
Odciecie cewki w bmw e30
mozna zamknac :) wszystko dziala idealnie.
-
Jakie klocki na przód?
tarcze brembo to wielkie g.... do jazdy wyczynowej tylko EBC. A klocki do seryjnej tarczy Jurid :) Pozdrawiam.
-
Odciecie cewki w bmw e30
Witam Jako ze nie mam kompletnie zadnego zabezpieczenia musze zalozyc sobie takie odciecie - pomyslalem o cewce jako ze mam LPG wiec odciecie pompy paliwa nic nie da. Mam przelacznik maly ktory ukryje w znanym sobie miejscu (wytrzymuje 12A) oraz odpowiedni kabelek - i teraz pytanie.... Ktory kabelek idacy do cewki rozciac - ida dwa - i czy taki ukladzik wytrzyma i sie nie potopi - bo nie wiem jaki prad tam plynie...
-
Wskazówka ekonomizera a instalacja gazowa
bedzie dzialalo jak dawniej - tyle ze do spalania pokazywanego przez wskazowke bedziesz musial sobie doliczyc te 20% wiecej.
-
Korektor świaeł mijania???
a jeszcze lepiej nie bawic sie w naprawianie tego co jest tylko tanim kosztem zalozyc zestaw z lublina czy Poloneza i bedzie dzialalo.
-
bieże temperature , gotuje się i wyrzuca wode
sprawdz korek od zbiorniczka wyrownawczego - jezeli to nie on to pewnie uszczelka pod glowica.
-
co mogło sie stać - zgasł i nie chce odpalić
na to wyglada - wyssalo caly prad z nieladowanego przez alternator akumlatora i auto zgaslo. Musisz oddac alternator do sprawdzenia, moze to regulator napiecia, moze diody sie spalily. Po prostu zanies go do zakladu ktory specjalizuje sie w tego typu naprawach - ja ostatnio za kompletna regeneracje alternatora ale do toyoty zaplacilem ok 200 pln.
-
czy duza jest roznica w spalaniu miedzy 318 a 320
zagazowna ??
-
Czy widział ktoś to M5
Chcialem zakomunikowac ze ta M5 kupil moj kolega ze Slupska, dzisiaj z nim jezdzilem :D --- to potwor...a stan naprawde - igielka.
-
jaka szpere zalozyc do e30 318is????
zaloz taka z przelozeniem 4.10
-
Mocowanie halogenów
potrzebne ci takie ramki - nr 8 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=1411&mospid=47283&btnr=63_0104&hg=63&fg=15
-
jak ściągnąc kierownice??
kierownica zejdzie tylko jak nie jest zablokowana tzn kluczyk jest lekko przekrecony..
-
zachciało sie alarmów - problem z centralnym
z tego co wiem to centralka jest sterowana plusami wiec jak masz plusy podpiete do centralki zamka to jest ok. Chyba ze zamek dokladales sam - wtedy centralka sterowana moze byc plusem ale czesciej sterowana jest minusem.
-
Wibracje na pedale sprzęgła
kolo dwumasowe - cos z nim nie tak.
-
parę pytań: kupno, zrobienie głowicy, ubogie wersje
przekladasz cale wachacze kompletne - cena ok 200 pln za jeden.
-
325i 24v Opinie??
jedyna sluszna opcja w przypadku e36 :) ogolnie silniki 2,5 litra to sam miod :D
-
parę pytań: kupno, zrobienie głowicy, ubogie wersje
To czym ty wczesniej jezdziles - przeciez hamulce w E30 1.6 i 1.8 (wersja z litymi tarczami z przodu i bebnami z tylu) to dramat, pomaga wymiana przednich tarcz na wentylowane ale dobre hamulce to dopiero 4ry tarcze - chociaz i tak to nic specjalnego.(Koszt zalozenia tarcz do tylu to ok 400 pln).
-
parę pytań: kupno, zrobienie głowicy, ubogie wersje
:duh: a kto ci kaze kupic zajechanego isa... :jawdrop:
-
parę pytań: kupno, zrobienie głowicy, ubogie wersje
no ja rozmawialem z wlascicielem M3 - jednego z dwoch ktore jezdza w mojej miescinie (bylem szczerze zainteresowany zakupem tej perelki) i mowil szczerze ze w miescie przy jezdzie szybkiej ciagnie od 15-17 a na trasie jak jedziesz dynamicznie 11 - wiec nie wiem czy to malo - no chyba ze twoje 325 chla wiecej ;d
-
parę pytań: kupno, zrobienie głowicy, ubogie wersje
12 litrow gazowni to M40 wciaga przy spokojnej jezdzie :D A silnika M42 (IS) nie wypada porownywac do M40 - po prostu nie ta technika..a jedyna dolegliwoscia zwiazana z ISem o ktorej poczytasz na forum to halasujacy lancuch....wymienia sie go raz na 200 000 km i masz spokoj. Pozdrawiam.
-
Strzelanie gazu.
u mnie tez mam petle 8 w kolo kielicha ;d bardzo dluga - nie ma objawu zadyszki - braku gazu - na 6mm byl - auto gorzej sie wkrecalo i zawieszalo sie ok 3.5 tys na pewien krotki ale wyczuwalny czas.
-
parę pytań: kupno, zrobienie głowicy, ubogie wersje
ok zrob jak chcesz ;d ale pozniej nie placz na forum ze cos klepie po odpaleniu albo i przed ;) albo ze loi cie Lanos ;) Pozdrawiam
-
parę pytań: kupno, zrobienie głowicy, ubogie wersje
jezeli stac cie na bmw to stac cie na 6cio garowke :) - pisze to z cala swiadomoscia :) i tak zakladasz gaz wiec wzrost spalania o 2-3 liry wzgledem 318 (mowa o 325i) to chyba nie duzo :). Bo takiej seryjnej ety w momencie kiedy malo jezdzisz na gaz nie oplaca sie przerabiac ;) bo przy jezdzie w trasie (predkosc ok 120-140) miejscami 180 pali niecale 8 litrow, w miescie ok 12. A zejscie do 6,5 w trasie i 10 w miescie to nic trudnego. W przypadku 325i jest troche gorzej ;d ale za to gazownia cie uratuje...a m40 to problemy, problemy, problemy .... i dzwiek silnika nie pasujacy do bmw (podobnie jak w isie ale tutaj przynajmniej sa osiagi.) Pozdrawiam i pzremysl to dokladnie ;) zebys pozniej nie zalowal.