Treść opublikowana przez MArcin 850i
-
635d - cos sie konczy a cos sie zaczyna...
Nie mam nic do diesli, ale czarny dym spod swiatel z rury wydechowej ekskluzywnego sport/coupe BMW serii 6... :lol:
-
Kosmetyki - porady i wymiana doświadczeń
MArcin 850i odpowiedział(a) na Sebast - BMW Klub Polska temat w Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paskiJa uzywam tego: http://www.turtlewax.com.pl/sklep/platinum-colour-restorer-regenerator-lakieru-nowej-generacji-p-121.html Pierwszy raz uzylem go calkiem niedawno, a efekt w porownaniu do poprzedniego mleczka jest powalajacy :D Zdecydwanie polecam :wink:
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Rozwin temat :modlitwa: Szczegolnie tym co sadza ze kupia idealne 850 z niemiec za 5k euro :wink: Nie ma cudow, na mobile.de ceny osemek z poczatku produkcji rozciagaja sie od 5k do 15k euro. Mysle ze ceny powyzej 10k euro nie sa wyssane z palca tylko urzeczywistniaja stan tych aut :roll:
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Ja tam wole otworzyc szybe i posluchac bulgotu V12. Chociaz do samego naglosnienia nie mam zastrzezen :8)
-
850i za 25 kPln/6kEuro - czy ma to sens?
Ale ja wcale duzo nie wydalem kasy przez te 3 lata :wink: Jak napisalem na forum moje roczne koszty utrzymania e31 to wlasciciele e36 pisali ze wiecej wydali niz ja na 850... Dzis posiedze przed kompem i sumiennie skrupulatnie napisze ile musialem zainwestowac w auto przez te 3 lata, ale bedzie tego naprawde niewiele :mrgreen:
-
850i za 25 kPln/6kEuro - czy ma to sens?
No wlasnie wcale nie :shock:
-
850i za 25 kPln/6kEuro - czy ma to sens?
Mi sie fartnal taki egzemplarz ze przez pierwsze pol roku wymienilem tylko tarcze i klocki przod (chociaz wcale nie musialem) oraz olej. Jest tylko jedno ale :mrgreen: Szukalem mojej wymarzonej 850 poltora roku :)
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Dawaj, kiedys moga sie przydac :wink:
-
Kozacki drift 740i
Swietne :D Gosciu jest moim drugim idolem zaraz po Dzidku :mrgreen: Jutro sprobuje zrobic tak samo, w koncu trzeba troche przykozaczyc :mrgreen: Tu jest dalsza czesc filmiku: http://pl.youtube.com/watch?v=PIWsrPt0dcQ&NR=1
-
Zna ktoś to auto?
Ostatni raz widzialem ja na poczatku maja. Faktycznie wlasciciel jej malo ja jezdzi, gdyz nie ma na to czasu (ciagle wyjazdy itp :wink: ) Wyglad i stan przy takim przebiegu raczej nie ulegl zmianom. To jej fotki: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img103.imageshack.us/img103/1722/dsc00377xz0.jpg Shot with DSC-T7 at 2007-06-27 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img515.imageshack.us/img515/8664/img3324xlh1.jpg Shot with Canon EOS 20D at 2007-06-27 Tylko ewentualny nowy wlasciciel tego auta musi obowiazkowo przyjechac na mazurski zlot :mrgreen:
-
Zna ktoś to auto?
Auto mojego kolegi, jezdzilem nim :D Wizualnie jest piekna (oryginalne Alpiny 18 cali, wyglada jakby byla obnizona, kapcie 285... Techiczniecznie tez jest niezla, aczkolwiek pare rzeczy brakowalo jej do idealu. Na pewno nie ma co jej porownywac do tego wraku z Poznania :wink:
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Wystrugalem zatyczki z nieopodal rosnacego krzaczka :mrgreen:
-
POMOCY- OLEJ DO AUTOMATU GDZIE DOSTAĆ WARSZAWA?
Chodzi o olej do e38 735? Potrzebujesz oleju klasy DEXRON3. Kupisz go wszedzie, na kazdej dobrej stacji benzynowej. Ja u siebie na wsi kupuje w hurtowni oleji Elf Matic po 21zl za litr. Na statoilu taki olej kosztuje okolo 28zl/litr. Ps olej do automatu to nic innego jak zwykly olej do ukladow kierowniczych, przynajmniej te co ja kupuje takie sa :wink:
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Ja u siebie wymienilem ostatnio swiece i dziasial filtry paliwa. Test z dwuzlotowka przebiegl pomyslnie :cool2: Swoja droga zawsze argumentem przeciw V12 jest "aaa tam to panie wszystkiego jest podwojnie, samych swiec jest 12" - wielkrotnie czytalem takie bzdety na forum... A wiec tak 12 swiec po 8,76zl NGK czyli w sumie 100zl, 2 filtry paliwa po 50zl, 2 filtry powierza po 30zl. Razem 260PLN. No poprostu zbankrutowac idzie :mrgreen:
-
850 i AC /dla ludzi o mocnych nerwach/
Dorzuc jeszcze drugie tyle :diabel_faja: A ja sobie doloze i kupie CSi :8)
-
Co ten gość zrobił?
750 ma takie przelozenia :wink:
-
850 i AC /dla ludzi o mocnych nerwach/
Na szczescie mozna w ten sposob ubezieczyc auto na jakas normalniejsza kwote :cool2: Moge Ci koła opylic za tyle :mrgreen:
-
Pomysł na forum !!
Taaa, szczegolnie tematy "co dzisiaj zjadlem na sniadanie" albo jaka tapete mam na pulpicie. Pomysl off topicu fajny, ale zeby tam cos bylo z sensem a nie takie glupoty jak na innych "lepszych" forach. Jest to forum BMW a nie kolko pani domu :)
-
zlot e31 lipiec - sierpien, Mazury
Oj tak, w pelnej krasie :D Narazie 7 zalog zglosilo swoj 100% przyjazd :D
-
E30 318 is {136 KM) i ubezpieczenie
Potwierdzam, mi w tym roku najtaniej wyszlo wlasnie w HDI :D Od 5,0 zaplacilem 549zl i mam caly rok z glowy :D
-
Decyzja zapadła - spełniam marzenie - E38
Razem z kolega szukamy e38 od pol roku. Zalozenia byly takie: silnik 2,8 manual, jasny srodek, zadnych wiejskich tlumikow wystajacych z tylu, klimatronic, xenon i navi. Po tygodniu poszukiwan juz mialo byc w minimum: silnik 2,8 manual i jasny srodek, reszta niewazna (oczywiscie stan techniczny bdb, wiadomo :wink: ) Jeszcze pol roku temu kolega krzywo na mnie patrzyl jak mu zaproponowalem co mocniejszego niz 728... Teraz juz szukamy czekogolwiek, ostatnio ogladalismy 735 w automacie :lol: Co z tego jak bylo zdewastowane jakby bezdomni w nim mieszkali :( Poszukiwania nadal trwaja, mysle ze jeszcze ze 2 miechy i zaczniemy szukac w przedziale cokolwiek od 728 po 750 :mrgreen: Ps budzet na auto to 25 - 30tys zl :wink:
-
dwa bordowe cacka - mini spot
Nawet zalapalem sie na fotke :mrgreen: Wosk zagraniczny, co ciekawe dostalem w podarku od innego osemkowego kolegi :D Te skody w tle powalaja :roll2:
-
dwa bordowe cacka - mini spot
Dzis mialem okazje z Michalem podwojnie cieszyc oko :D Podziwiajcie :mrgreen: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img241.imageshack.us/img241/3087/img7335gk7.jpg Shot with Canon PowerShot A510 at 2007-07-08 %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img166.imageshack.us/img166/9882/img7333il0.jpg Shot with Canon PowerShot A510 at 2007-07-08
-
felga 9,5x17 cali z przodu?
Na upartego to wejdzie nawet opona o szerokosci 225mm. Jednak zeby to w miare normalnie wygladalo to polecam cos w granicach 255 - 265mm. Tylko upewnij sie ze wejdzie tak szerokie kolo do e32 z przodu, bo moze byc ciezko...
-
Ile w tym prawdy
Ja ostatnio mialem okazje przekonac sie na wlasnej skorze ze 850 jest szybsze od 840 i to nawet sporawo, ale dopiero od 120km/h. Nie wiem czy M60 jest taki lepszy od M70. Co innego M62 ale od czego znowu bylo M73 :) Zrobilem tescik porownawczy M60 vs M70 odnosnie zuzycia paliwa i mniej wiecej wyglada to tak ze M60 spala okolo 2 litry mniej na sto. Konkretnie to 850 spalilo 21l/100, a 840 w identycznych warunkach 19l/100 :) Zawsze to cos ale nadal daleko do spalania jakiegos TDI :mrgreen: