Treść opublikowana przez MArcin 850i
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Bo jej nie zlozyli. Ta zielona z pallcarsu wisi caly czas na gratka.pl. Ta z Lodzi jedyne co ma wspolnego z ta z pallcarsu tu numery nadwozia: I dla mnie wszystko jasne :norty:
-
Tester lakieru-jaki najlepszy ?
Ja bawilem sie tym pierwszym. Wg mnie w zupelnosci wystarczy, a te elektroniczne po kilkaset zlotych darowalbym sobie :)
-
Elektryka poszła na urlop
Podejrzewam kiepskie paliwo zatankowane kilka kilometrow wczesniej, a konkretnie jakis paproch przez ktorego uklad paliwowy zaczal chodzic na jednej pompie paliwa = 6 cylindrow. Staralem sie zatankowac na jak najlepszej stacji, ale na mazurach ciezko o to :( Szybki zjazd na przydrozny parking, maska w gore, tam stlumiona ale nadal rowna praca silnika, niz nie zazygane olejem, temperatura ok... Blyskawicznie pomyslalem o zgaszeniu silnika i ponownym rozruchu i wszystko natychmiast powrocilo do normy. Ogolnie jestem bardzo zadowolony, zrobilem 1400km ze srednim zuzyciem paliwa lekko ponad 12l/100.
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Nie bylbym taki pewien. Odradzam to auto. Cos mi tu baaardzo brzydko pachnie :mad2: Popatrzcie na to :doh: Zielona 850 z Pallcarsu: http://img517.imageshack.us/img517/438/361adn5.jpg http://img354.imageshack.us/img354/2559/c14397731up7.jpg Shot with FinePix F440 at 2007-08-19 I ta z Lodzi: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img527.imageshack.us/img527/6361/225231309ns2.jpg Shot with E3100 at 2007-08-19 Obydwie maja te same tablice rejestracyjne, mimo ze sa to dwa zupelnie inne auta. Wnioski nasuwaja sie same :) Shot at 2007-08-19
-
zlot e31 lipiec - sierpien, Mazury
850 CSi juz zameldowalo sie na mazurach :obloki: Co ja tutaj jeszcze robie :duh: Spadam :wink:
-
zlot e31 lipiec - sierpien, Mazury
Moja osemeczka czeka juz lśniąca i zatankowana pod korek do piatku :8)
-
Kupno e31. Proszę o pomoc
Zapewne widziales tą: http://img166.imageshack.us/img166/9694/100591875130531sn3.jpg Shot at 2007-08-08
-
POSZUKUJĘ KILKU ELEMENTÓW DO E-31
Siema. Moze byc tysiac przyczyn tego. Moze to byc przelacznik, jakis komputer, mogla spasc linka lub wyskoczyla zebatka... Musisz rozebrac fotel (odepnij akumulatory jesli masz airbag) i szukac. Zaloze sie ze jest to, jak zwykle bywa w e31 jakas blahostka. Ps Moze dasz jeszcze namowic sie na nasz zlocik :?: Zdaje sie ze jeszcze jakies jedno wolne miejsce zostalo :wink:
-
POSZUKUJĘ KILKU ELEMENTÓW DO E-31
Moje komorki wywiadowcze doniosly ze jeszcze nie :8)
-
POSZUKUJĘ KILKU ELEMENTÓW DO E-31
Lock-up mowiac chlopskim jezykiem blokuje efekt uslizgu sprzegla. Do poki sie nie zalaczy po dodaniu gazu obroty wzrastaja a predkosc niekoniecznie wzrasta. Zalacza sie na ostatnim (czwartym biegu) przy rownych 100km/h. M73 weszlo do produkcji w lutym 1994 roku. Zrodlo: http://www.e31.net/navmodelle_e.html Pozdrawiam :D
-
POSZUKUJĘ KILKU ELEMENTÓW DO E-31
Skrzynia pewnie jest 4biegowa. W ogloszeniu jest albo blad albo wlasciciel mysli ze lock-up to piaty bieg :) Jesli ma zaspawany szyberdach to boje sie pomyslec co jest z reszta auta :(
-
Classicauto track day "Tor Kielce": 10-11.08.2007
Ciekawa propozycja :D Pojezdzic swoim Grand Turismo spacerkowym tempem po kieleckim torze :8) Niestety termin koliduje z naszym zlotem 8er :) Tylko nie wiem o co chodzi z ta short lista dla aut od 1983 do 1997roku :worried:
-
Kupno e31. Proszę o pomoc
Na fotkach nie wyglada najgorzej. Jesli auto jest zadbane to przebieg nie robi na mnie wrazenia, elektryczny fotel nie dziala w zadnej e31 po 17 latach (banalne w naprawie), tak samo jak wyswietlacz BC. Skupilbym sie na bezwypadkowosci auta, jego kompletnosci, stanie silnika i zawieszenia. Wszystko powinno trzymac sie kupy, bo inaczej nie dasz rady jej utrzymac :( Nasz forumowy kolega mial jeszcze kilka dni temu sliczna e31 na sprzedaz za symboliczne pieniadze, ale zaloze sie, ze juz poszla w swiat :( Oto ona, mozesz sprobowac, moze jakims cudem nikt jej nie kupil: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=57316 Bardzo chetnie przejechalbym sie z Toba pomoc w ogledzinach, ale akurat jutro bede w Krakowie i wroce baaardzo poznym wieczorem. Chyba ze w inny dzien tak szybko by wyskoczyl... Ps jak kupisz e31 pamietaj o mazurach :wink:
-
jaki najlepszy wosk?
Turtlewax
-
X6 - co sądzicie?
Jak wszystko co opuscilo fabryke BMW przez ostatnie 10 lat. Na szczescie juz gorszych brzydactw niz E60 i E65 nie da sie zrobic, wiec moze byc tylko lepiej :8)
-
Regulacja kątów i zbieżności osi tylniej
Nie jestem znawca, ale wlasnie ustawialem na stacji diagnostycznej zbieznosc tylnych kol w osemce... A reguluje sie to za pomoca tych srub: %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img249.imageshack.us/img249/4029/850iadc0.jpg Shot at 2007-07-28
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Fajna, szkoda tylko ze nie ma skorzanej tapicerki :) W takim samochodzie jak 850 dziwnie wyglada cokolwiek innego niz skora :mrgreen:
-
Jazda automatem w górach.
Masz steptronic, a wiec poprotu jezdzij w trybie manualnym :) Przeciez wtedy masz wladze nad skrzynia jak w manualu :wink:
-
Doprowadzam 850i do porządku.
Temperatura silnika po zgaszeniu go zawsze wzrosnie, bo najzwyczajniej w swiecie nie ma on chlodzenia. Po zgaszeniu silnika dobrze jest - szczegolnie w temperatury jakie teraz panuja - zostawic zaplon na krotka chwile. Wtedy wentylator chlodzi ciecz chlodzaca przez co nie masz obawy ze temperatura wzrosnie do krytycznego poziomu.
-
Sprzedaje swoje osiem, zapraszam zainteresowanych.
Cena jest tak atrakcyjna ze raczej aukcja szybko zniknie, a nowy wlasciciel pomknie w kraj :8) As pamietaj zeby przekazac nowemu wlascicielowi info o naszym zlociku na mazurach :!: :!: :!:
-
emocje przy kupnie serii 8...........
Ale jaja :mrgreen :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Zalew dzieki :modlitwa:
-
Jak to jest mozliwe-oczywiscie nasze stacje paliw!!
A ile litrow pokazalo OBC po zatankowaniu do pelna? Wg danych BMW wszystkie e39 maja zbiornik 70 litrow (nawet M5 :shock: ). Mozesz jeszcze podjechac na ta stacje i dla pewnosci zanim zrobisz im zadyme - bo ja bym sie nie powstrzymal - mozesz zatankowac rowne 5, 10 litrow do banki gdzie masz dokladna podzialke do ilosci litrow. Jesli sprawdzą sie Twoje podejrzenia to bym im podpalil ta stacje :mrgreen:
-
Ile pali ///M5 e39 ???
:mrgreen: Pamietam ta osemke z allegro. Jej nowy wlasciciel tez byl kiedys tu na forum. Wniosek wyciagam jeden - nie warto jezdzic do serwisow bo zapewne naciagaly na wymiane niepotrzebnych rzeczy a i cena za ich uslugi nie jest niska...
-
Moje BMW e31. Bedzie robione na 100%
Bardzo ladnie sie prezentuje :D Mam nadzieje ze zobaczymy sie na zlocie :D
-
emocje przy kupnie serii 8...........
"Ogloszenie usuniete przez pracownika OtoMoto" :( Co bylo w tym ogloszeniu bo niestety nie zalapalem sie :)