Treść opublikowana przez sylwo
-
jakie polecacie opony? w rozmiarach 225/45/17 i 245/40/17
yatzek,wiem ze siedzisz w temacie opon,czy to prawda ze te f1 gsd3 nie sa juz produkowane??,tylko trwa wyprzedaz zapasow? :doh:
-
Plama wody pod samochodem
wszystko w normie.musialbys zobaczyc kaluze wody pod moja ciezarowka w goracy dzien :roll: :mrgreen:
-
Niezawodna seria 1
panowie! radek 7019 podkreslil to wyraznie. to test 130i za 200 tys zlotych!tylko tego by brakowalo aby ten model kiepsko wypadl. jest tutaj jakis uzytkownik tego dokladnie modelu?? tez jestem fanem jedynki,szczegolnie w wersji coupe,ale ta cena zwala,i nic jej nie tlumaczy. oczywiscie tez sie ciesze ze wypadla tak dobrze :cool2: :mrgreen:
-
320d 2000r. kontrolka oleju (chyba M47)
raczej nie norma.na pewno nie powinna sie zapalac na zolto, jak stan oleju jest w porzadku.pewnie czujnik do wymiany.u mnie zapalala sie jak oleju bylo za malo.po dolaniu przestala.
-
320D 2000r - jaka powinna byc kierownica
to az taka zgroza dla Ciebie szyby na korby z tylu? w momencie zakupu auta uzywanego z 2000 roku to raczej nie jest pierwszorzedny argument na nie :doh: nawet kupujac nowe auto wolalbym doplacic i dolozyc cos innego niz el.szyby z tylu.
-
Przyśpieszenie 330d i 330xd
m330d: robi wrazenie :jawdrop: :mrgreen: wiem juz co oznacza twoj podpis :mrgreen:
-
Przyśpieszenie 330d i 330xd
czy moglbys nagrac jak ten twoj ""klekot"" idze z miejsca?? :mrgreen: :modlitwa:
-
320D 2000r - jaka powinna byc kierownica
ja takie kierownice tez czesto widze w autach na allegro czy otomoto,wiec obstawiam ze taka wersja byla dostepna za doplata. moj mechanik ma 330d z 2000r i ma taka kierownice.
-
320d 2000r. kontrolka oleju (chyba M47)
sprawdz poziom oleju.
-
Co łatwiej sprzedac na rynku wtórnym? Seria 1 czy 3?
zalew zapominasz ze my z glebokiej prowincji :mrgreen: ,chociaz widze ze greg bawi tez w krakowie :mrgreen:
-
Co łatwiej sprzedac na rynku wtórnym? Seria 1 czy 3?
ja bym obstawial ze latwiej sprzedac trojke. jedynka to jednak jeszcze unikat na drogach i do tego drogi jak na to co soba prezentuje twoja wersja.
-
[E46] DIY wymiana lusterek na m3 +el. podnoszone / PREMIER
wow! premier,fajna sprawa :cool2: podaj wiecej szczegolow,linki do stron gdzie to kupiles itp. wyglada to naprawde fajnie :mrgreen:
-
Który silnik diesla najlepszy ?
proponuje poczytac troche to forum.takich tematow jest morze. zaraz sie rozpeta burza,wpadnie mod i temat zamknie :roll2: :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
wow.stereotyp polaka utrwalony w holandii na dobre.ciekawi mnie jakie naprawde zadanie miala ta miotla pod maska :doh:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
wow!! wyglada jakby bylo tuningowane na bronxie :duh: :mrgreen:
-
[2001] xenony, co jeszcze po zamontowaniu?
masz spryskiwacze a nie masz ksenonow? dziwna opcja,ale pewnie mozliwa.tym bardziej montuj ksenony :cool2: :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
przeciez to auto lezy podwoziem na asfalcie,jak ktos tym jezdzi? co do reszty to :duh:
-
Zasięg pilota w bmw to jest porażka... Jak jest u Was?
jest prosty sposob na zwiekszenie zasiegu. wlozyc koniec kluczyka do ust.wtedy glowa dziala jak antena.sprobojcie.dziala :roll2: :mrgreen: jakub,tez od razu o domykaniu szyb pomyslalem zaczynajac czytac watek.
-
[2001] xenony, co jeszcze po zamontowaniu?
problem w tym ze po domontowaniu oryginalnych swiatel ksenonowych,poziomowanie reczne przestaje dzialac...
-
Taka fajna reklama
ta riposta od bmw jest tak powalajaca,ze ciezko cos sensownego wymyslic :mrgreen:
-
[2001] xenony, co jeszcze po zamontowaniu?
dokladnie.podpiecie pod kompa i potem tylko sie cieszyc :mrgreen: ,a potem spryskiwacze..poziomowanie nadwozia itp. :roll: same ksenony to nie wszystko.
-
Opinie użytkownikow Goodyear Eagle F1 Asymmetric
ja jezdze na goodyearach gs2d3 tych w jodelke i jestem zadowolony.nastepne beda takie same.rozmiar to 225/45 r17.
-
Sportowy wydech do 320d czy warto?
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=50504 ostatnie strony.
-
Klocki tarcze przod wyczynowe - jakie ?
papik :arrow: zmien najpierw felgi na wieksze :mrgreen:,zeby bylo lepiej widac tarcze.powaznie,bo 16 troche chyba cienko wygladaja :dance: :doh:
-
Taka fajna reklama
wow! najlepszy jest jag vs bmw :mrgreen: