Treść opublikowana przez sylwo
-
Wyjazd czyli BMW i dluga trasa.
kup sobie dobre okulary przeciwsloneczne.ostre slonce strasznie usypia w dlugiej trasie.
-
Dealer BMW w Rzeszowie
chyba byl bolid roberta kubicy.taz niestety nie skorzystalem z zaproszenia :cry:
-
zamiana radia ... potrzebne kody??
ja zmienialem w e46 z odtwarzacza kasetowego na cd/mp3 (oba oryginalne) i obylo ise bez zadnych kodow :mrgreen:
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
Czytałem caluski artykuł. Gratulacje wytrwałości, cierpliwości i zaangażowania! Miło bylo ostatnio poznać Cię i Ojca, rozumie że w Kielcach się widzimy na 10cio leciu. Jeszcze raz gratki! tudm, masz na mysli kincka co?? :doh: bo jakos nie kojarze zebysmy sie kiedys poznawali :roll2: :mrgreen:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
raczej nie beda,chyba ze srednica swiatel taka sama.gra niewarta swieczki przy dzisiejszych cenach ringow. :mrgreen:
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
tudm :mrgreen: ,sie slawny robisz widze,i to nie tylko przez ten watek :wink:
-
17 cali czy 18 cali ?
felgi piekne, tez sie ostatnio zastanawialem nad takimi, z tego co gosc pisze to oryginaly.na cenach sie nie znam,ale moja zona tez mi zagrozila cichymi dniami jak cos bede jeszcze kombinowal z autem,wiec na razie odpuscilem,ale Tobie zycze powodzenia :mrgreen:
-
nerki/grill m3 jak zrobic zeby mieć ???
ok.czyli nie sa.
-
nerki/grill m3 jak zrobic zeby mieć ???
Coupe i sedan mają inne światła z przodu, zresztą z tyłu również. Pozdrawiam. a nie jest tak ze compact ma swiatla takie jak sedan,tylko inaczej wyprofilowana maska sprawia ze wygladaja na okrogle? bo jak stalem kiedys kolo compacta z otwarta maska to sie zastanawialem czy swiatla sa takie same jak u mnie? :doh:
-
daimler & bmw???
tak naprawde to nic w tym zlego.tylko dla fanatykow obu marek to tak jakby izrael i palestyna zostali sojusznikami :mrgreen:
-
daimler & bmw???
kryzys swoje robi.ale zeby az tak zle bylo?? :doh:
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
dziwne bo ja czegos takiego nie widze.sprawdzalem.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
ja u siebie mam mniejsze na ksenonie a wieksze na halogenie.nie do konca to tak ma byc,ale juz mi sie nie chce bawic z tym.na razie zostaje z polksiezycami, bo ten wiekszy ring jest za duzy.
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
w rzeczywistosci wyglada to lepiej.ja jakis czas jezdzilem z ringami tylko na ksenonie i mi sie podobalo.kwestia gustu.
-
17 cali czy 18 cali ?
zent,zdecydowanie 18. te 17 jak dla mnie to w rzeczywistosci nie wygladaja jak 17,tylko mniejsze.nie wiem moze przez ten rant? :doh:
-
[330d] Wymiana zawieszenia SPORT > STANDARD.. howto?
pewnie ktos nie wiedzial ze to samo da mu rozkodowanie vinu :mrgreen:
-
[330d] Wymiana zawieszenia SPORT > STANDARD.. howto?
po czym poznać że ma sie sport? moja jest twarda jak taczka i właśnie coś mi się zdaje że wsadzili w fabryce jakieś sportowe zawieszenie Pozatym mam xd i wydaje mi się że jakoś wyżej stoi od zwykłej d a masz taka ksiazeczke w papierach na ktorej jest zdjecie wlewanego oleju? z napisem serviceheft? jak masz to na 4 stronie jest wklejka z wyposazeniem twojego auta.sportowe zawieszenie ma symbol 0226 sportliche fahrwreksabs. :mrgreen:
-
"przed szkodą i po szkodzie, Polak 'GŁUPI' "
autor zapomnial takze ,ze dzieki otwartemu rynkowi polacy przesiedli sie jednak z maluchow i polonezow na auta zachodnie.czesto starsze ale zawsze to cos.jest tam napisane ze nasze rodzime produkty umarly juz smiercia naturalna.zgadza sie,ale zapomniano dodac ze auto zachodnie wyprodukowane w podobnym czasie wciaz jezdzi i to nieraz w swietnym stanie. czasem mam wrazenie ze takie artykuly sa sponsorowane przez lobby producentow,albo dealerow.
-
3XX Touring - szyba w tylnej klapie sama się otwiera, POMOCY
plodz1 a ten mechanik powiedzial dlaczego tak sie dzialo?? ciekaw jestem co tem element ma wspolnego z ta szybka :doh:
-
3XX Touring - szyba w tylnej klapie sama się otwiera, POMOCY
dzieki. piotres to jezdzimy tak samo :mrgreen: . gumki ,ktore zamowilem niestety nie pomoga.trzeba bedzie kupic caly ten przycisk :( ,za okolo 3 stowy.
-
3XX Touring - szyba w tylnej klapie sama się otwiera, POMOCY
bezpiecznik nr 58. moja szyba tez nie grzeje bo poprzecierane wiazki.teraz sie zastanawiam czy jest jakis specyfik do "latania" tych wiazek czy trzeba szybki nowej szukac?
-
ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo
ja tak mam,a wtedy ten wiekszy jest za duzy.sproboj odwrotnie,choc mi nie pasowal rozmiar ringa aby tak zalozyc.
-
7er poszukuję tego modelu!!!
alpina robi tez czarne auta. http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=1139622 i biale. http://www.germancarzone.com/7-series/541-alpina-b7-white-gorgeous.html ,no chyba ze to nieoryginalne lakiery.co do e38 to:wersja nazywa sie b12 http://www.fantasycars.com/sedans/HTML/alpina_b12_60_e38.html a tu masz jeszcze ogloszenie sprzedazy.przyjrzyj sie felgom i porownaj. http://cgi.ebay.pl/_W0QQitemZ200299660935
-
7er poszukuję tego modelu!!!
jak dla mnie to porownojesz rozne felgi.czarna 7 na dwoch pierwszych zdjeciach to chyba alpina b7, i takie felgi to pewnie niezly unikat.
-
Bangle opuszcza BMW!
zeby tylko ten nowy szef stylistow nie pogorszyl stylistyki nowych bmw,bo przod nowej 7 wyglada dosc dziwnie,i do tego jeszcze widzieliscie przod prototypu x1.bo moze sie okazac ze bangle nie byl taki zly :roll2: