Treść opublikowana przez sylwo
-
[E39] ilość oktanów w paliwie
tu masz fajny watek,powinien Ci pomoc. :mrgreen: viewtopic.php?t=77258&postdays=0&postorder=asc&start=0
-
e46 328 koszt instalacji gazowej
nie ten dzial.przenosze do "spalanie i paliwa alternatywne"
-
Rejestracja na bmwfans.info?
chyba nie dziala jak nalezy. wyslalem i zapytanie co jest grane,zobaczymy czy odpisza.
-
Automat - technika/styl jazdy
ja jezdze kilka lat automatem "sluzbowo" i nigdy nie przelaczam na P lub N gdy stoje w korkach.nawet na N nie przestawiam dziwgni gdy stoje dluzej.skrzynia jest przystosowana do pracy w trybie D,nic sie nie dzieje.mamy 60 aut i wszystkie automaty,katowane nieraz straszliwie,nigdy nie slyszalem/widzialem aby skrzynia nawalila.nie masz sie czego bac,jezdzij na D,a P wlaczaj gdy parkujesz lub gasisz auto :mrgreen:
-
[ F10 ] Nowe wiadomosci i foty BMW F10 - wrzucajcie co macie
mam takie dziwne odczucie, ze sylistyka przodu zaczyna nawiazywac do starych dobrych rekinow :cool2: :mrgreen:
-
320d klimatronic jak zmenic stopnie farenchajta na celcjusza
sproboj ustawic sobie kompa (klikajac w obc) na to żeby wskazywał temp zewnętrzna i naciśnij prawy przycisk na licznikach, wtedy się przełacza z fahrenheita na celsjusze, i na odwrót. powinno pomoc.
-
[ F10 ] Nowe wiadomosci i foty BMW F10 - wrzucajcie co macie
piekna jest.murowany bestseller. :mrgreen: :roll:
-
paliwo shell
ok.dajmy zyc temu watkowi. :hand:
-
paliwo shell
mam nadzieje ze dotarlo do Ciebie w koncu.tyle. To jest konkluzja, czy nie rozumiesz znaczenia tego słowa? Bo dla mnie ten temat to kołomyja i do niczego się nie sprowadza, zaczeliście pisać o vpowerze i co? Jakie wnioski końcowe? O co w ogóle chodzi, co ten temat ma wnieść? to tylko moja konkluzja dotyczaca Twoich ostatnich postow.
-
330d świece żarowe - przekaźnik czy bezpiecznik?
pewny jestes? 2002 to wersja po lifcie, 204 KM.
-
paliwo shell
mam nadzieje ze dotarlo do Ciebie w koncu.tyle.
-
paliwo shell
:duh: ,chlopie a czytales moj watek gdzie cytuje kolege voshona,kilka linijek wyzej? to przeczytaj uwaznie. tyle odemnie w tym temacie.
-
paliwo shell
exide,umiesz czytac ze zrozumieniem? powtorze Ci kolejny raz, ze watek dotyczy paliwa shell V-power.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
zdjecia faktycznie powalaja szczegolami :duh: :mrgreen: ,pozatym zdjec w sumie nie trzeba,opis wystarczy....
-
paliwo shell
nie tylko ja tak twierdze :mrgreen: ,
-
paliwo shell
exide,ale caly watek dotyczy paliva shell v power,ktory wlasnie NIE jest z orlenu, i u pana janka go nie kupisz, chyba ze masz jakies informacje o ktorych tu nie wiemy,wiec sie pochwal. moje auto juz 2 lata smiga na v-powerze i zero problemow,wiec nawet w sumie nie wiem co to znaczy zatankowac zle paliwo,jak i tez nie wiem co znaczy zatankowac zwykle,nie v power.
-
320d kontrolka silnika
a test zegarow nie jest wlasnie po to aby sie wszystkie mozliwe kontrolki zapalily??
-
316i 02r. Zamontowanie soczewek ??
czyli wszystko jasne. :mrgreen: jak juz chcesz miec soczewki,to kup sobie zamienniki lamp z soczewka.w rozne dziwne eksperymenty sie nie baw.
-
Interface do 316i
panowie przeniose wam ten watek do dzialu "diagnoza",tam nerwus jest bossem :mrgreen:
-
328Ci HID Xenon
wg mnie szkoda kasy. lepiej dozbieraj i kup oryginalne lampy.
-
316i 02r. Zamontowanie soczewek ??
tez ci odradzam. jak oryginalne ksenony za drogie dla ciebie,to nawet nie zaczynaj przygody,bo same lampy(oryginalne) to dopiero poczatek wydatkow. jak juz koniecznie chcesz soczewke to kup jakis zamiennik z soczewka na allegro i w niego wsadz hidy,a potem reszte..rzeczy ktore potrzebne by auto przeszlo przeglad.
-
[e36]Zmiana oleju z 15w40 na 10 w 40 , czy można ?
mowisz i masz :) http://www.mx5parts.co.uk/product_info.php/products_id/1580
-
[e36]Zmiana oleju z 15w40 na 10 w 40 , czy można ?
A powiedz mi od kiedy 10w40 to minerał ?? :mrgreen: 15w40 minerał 10w40 półsyn. 5w40/5w30/0w40/0w30 synt :) tym bardziej mobil Pokaż mi syntetycznego castrola 10w30 ?? ;/ nie ma takiego !!! taki olej to jest semi-syntetic a jak by to nie bylo oznacza pol syntetyk !! :| kolego strututu: z reguly oleje o klasie lepkosci 10w40 to faktycznie polsyntetyki,ale sa wyjatki np: organika super plus classic 10w40 neste super 10w40, czy tez oleje do motocykli : yamalube 4m 10w40, valvoline motorcycle 4t sae 10w40. wszystkie one sa olejami mineralnymi. co do syntetycznego castrola 10w30 to prosze bardzo: http://www.autobarn.net/syntec.html
-
Maska do e46?
zapomnieliscie wspomniec o nerkach,ale to widac golym okiem. :mrgreen:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
polak potrafi... :duh: