Treść opublikowana przez sylwo
-
Wybór i porada HID xenon
jak wymienisz na oryginalne od e46, to nie. ale musisz jechac na kompa zeby to skonfigurowac,bo chyba nie chcesz wsadzic hid-ow do lampy bez soczewki?
-
bluetooth bmw
ja tez mialem kilka bluetoothow w zyciu,ale teraz jezdze z telefonem i sluchawka na kablu. tak jak mowisz greg, trzeszczy i slabo slychac. no chyba ze ten od bmw jest inny :arrow: :mrgreen:
-
jakie koła do compacta e46 320td
andreus sorka za maly ot,ale compact to odmiana sportowa e46?? zawsze myslalem ze to coupe jest sportowe w rodzinie 3er :mrgreen:
-
bluetooth bmw
cos dla wielbicieli gadzetow :mrgreen: http://technowinki.onet.pl/1,356,2064861,1,wiadomosc.html
-
Fotoradary - zdjęcia od tyłu.
sylwo odpowiedział(a) na zaworas temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdydla tych wszystkich,ktorym zdjecie zrobil fotoradar strazy miejskiej :mrgreen: :dance: http://gospodarka.gazeta.pl/pieniadze/1,29577,7159527,Zlapani_na_fotoradar_moga_walczyc_o_odszkodowania.html
-
320d Touring nie otwiera się szyba
mozesz tez wyciagnac bezpieczik 57 to ja unieruchomisz na stale.tez nie rozwiazaie ale zawsze cos :mrgreen:
-
Foteliki BMW dla dzieci - testy, recenzje, porównania, itp.
taa, jak w centrali bmw nie chca powiedziec bo pewnie nie wiedza to dealer na pewno bedzie lepiej poinformowany :mrgreen: :duh:
-
bmw e46 330d wyciek pod silnikiem
najlepiej wjedz na kanal, bedziesz wiedzial,bo tak to mozna tylko zgadywac.
-
opny zimowe Sawa
ok,ale opona sama w sobie nie jest gorszej jakosci prawda?
-
opny zimowe Sawa
yatzek,pytanie do Ciebie jako znawcy.czym sie rozni opona sawa z biedronki od tej od Ciebie ze sklepu? myslisz ze ma gorsze parametry? :doh: :mrgreen: zawsze sie nad tym zastanawiam ilekroc przechodze obok jakiejsc znanej marki w tanim sklepie :mrgreen:
-
Glosnik ostrzegajacy o wlaczonych swiatlach - jak go usunac?
a mozesz napisac dlaczego chcesz to wylaczyc? mnie sie zdarzylio zostawic auto na swiatlach,az do padniecia aku.teraz zaden brzeczyk mi nie straszny :mrgreen: ,co i tobie polecam,bo moze Ci sie to zdarzyc gdzies daleko od domu. probowales kompem?
-
Świecąca kontrolka oleju po odpaleniu
mike a stan oleju sprawdzales czasami? :mrgreen: :mrgreen: wiem,wiem pewnie w jeepie nie masz takich problemow jak w bmw, wiec z nudow zagladasz czasem do nas na forum :P :mrgreen: :wink:
-
jak się czyści odme
przeciez to plastik.wymienialem ostatnio to sie przyjrzalem.tam nie ma co czyscic. ewentuaknie benzyna ekstrakcyjna i szczoteczka do zebow.
-
Które lampy TYŁ - LED ew. LED + CELIS wybrać ??
te z pierwszego linka,odobne do e39 po lifcie :mrgreen:
-
Które lampy TYŁ - LED ew. LED + CELIS wybrać ??
a mi wlasnie swiatla typu celis wyjatkowo leza.jakbym mial zmieniac to na takie,ale to kwestia gustu :mrgreen:
-
bmw nurburgring taxi
zobaczcie sami :arrow: :arrow: :mrgreen: :mrgreen: http://www.autokrata.pl/artykul/takswk-po-nurburgringu-7180
-
Foteliki BMW dla dzieci - testy, recenzje, porównania, itp.
fajny :cool2: :mrgreen:
-
Foteliki BMW dla dzieci - testy, recenzje, porównania, itp.
tez mialem podobny problem i za podobna cene co fotelik bmw kupilem maxi cosi.tez wypadal dobrze w rankingach no i mial mocowanie isofix. na jakims forum amerykanskim wyczytalem ze foteliki dla bmw produkuje recaro,ale to tylko stwierdzene jednego z userow. http://www.autoblog.com/2007/09/24/baby-on-bimmer-bmw-sauber-f1-child-seat/ pada tam zarzut ze ten fotelik to graco :roll: gr a ten fotelik co kupiles jest z isofixem?:
-
Kto wie jaki jest jej kraj produkcji??
... a ja ze Podworko o wuja staszka :mrgreen:
-
listwa led allegro-propozycje montażu
jakub!w audi wyglada to jak wyglada.moze dla niektorych nawet fajnie.nie pasuje do bmw.tyle. a ze niemcy nie potrafia stworzyc nic pieknego sie nie zgodze.a twoja(moja) e46 to co? :mrgreen:
-
Kto wie jaki jest jej kraj produkcji??
dzieki.wynika z tego ze moje auto wyprodukowano w regensburgu.czyli ta fabryka ma dwa oznaczenia literowe.J i P.cokolwiek by to nie znaczylo....
-
bmw e46 330d zabezpieczenia
kombinerkami?? nie przesadzasz czasami?? On nie przesadza . to napisz cos wiecej jak mozesz...
-
bmw e46 330d zabezpieczenia
kombinerkami?? nie przesadzasz czasami??
-
bmw e46 330d zabezpieczenia
ja mam bear locka - blokade skrzyni biegow,celowo zrezygnowalem z alarmu,bo i tak nikt nie zwraca uwagi.
-
e46 drgania, bicie tarcz podczas hamowania
zapyaj w aso.ja kupilem w sklepie a dopiero potem zapytalem w aso.mialy podobna cene.