Treść opublikowana przez sylwo
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
mattiss,to moze tez swiadczyc o ilosci aut z silnikiem diesla. :mrgreen:
-
auto z Belgii
zapytaj po angielsku,napewno znaja,ja jak kupowalem swoje,to mi pan sprzedaca plynna angielszczyzna wszystko tlumaczyl. :mrgreen:
-
Tunel środkowy z podłokietnikiem e46 sedan
ja jestem po dolozeniu takiego podlokietnika. nie jest to trudne,ale kilka elementow trzeba wymienic.tak jak pisze shake it , czesci ,nowe z aso to kwota okolo 500zl.plus podlokietnik. tunel srodkowy sklada sie o ile pamietam z dwoch elementow,ktore musisz dokupic osobno,plus jakies sruby i wkrety,zgodnie z realoem. najlepiej wyhaczyc podlokietnik na allegro,a plastki dokupic nowe. jak dla mnie to bylo warto :mrgreen:
-
Pompa paliwowa! Problem!
temat dla serii 7.przenosze.
-
Czy móżna zrobić taką przekładkę
sylwestecszek! dostales ostrzezenie za pytania niezwiazane z dzialem. przeczytaj regulamin i naucz sie zadawac pytania w odpowiednim dziale. temat taki jak twoj byl poruszany na tym forum kilka razy.przenosze do odpowieniego dzialu.
-
zmiana radiana 2-din
jakis rok temu interesowalem sie tym tematem i wiem ze kompletny zestaw duzej navi wraz z calym osprzetem kosztuje w przypadku e46 okolo 5tys zlotych,ale ty juz masz navi,wiec masz kable, czytnik, wiec bedzie troche taniej.
-
zmiana radiana 2-din
jest jeszcze klubowicz sebast,ktory zajmuje sie sprzedaza kompletnych zestawow nawigacji,w tym takich o jakie pytasz.pozatym pytanie zadane w zlym dziale,przenosze,a na przyszlosc zakladaj temat w odpowiednim dziale.
-
Czy opłaca się zamiana i czy wejdą mi te koła
zyskasz na wygladzie auta,a stracisz na komforcie jazy.wybor jest twoj.mnie ciekawi dlaczego gosc sie chce wymienic bez zadnych doplat??przeciez same opony na pewno sporo drozsze sa...
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
wiecie co jest fajne w moim dieslu?? zasieg auta po zatankowaniu! :mrgreen: :mrgreen: nigdy sie nie pokrywa z rzeczywistoscia,ale fajnie jest widziec 1100km :mrgreen:
-
Prośba do właścicieli E39 i E46 z Warszawy :)
koledzy nikt nie pomoze niepelnosprawnemu???
-
jaki olej do dyfra??
poszukaj.to nie gryzie i nie kopie.
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
:cool2: Nie przetłumaczysz, im się musi opłacać i w dodatku wszystko potrafią sobie przetłumaczyć po swojemu. :lol: . nie kupilem diesla po to aby mi sie oplacalo,tylko dlatego ze naprawde lubie ten klekot,i charakterystyke pracy silnika i uwierzcie mi nie licze zlotowek zaoszczedzonych w ten sposob.czy dla was nienormalny jest ktos kto lubi warkot diesla?? za kase ktora zaplacilem wtedy za auto ,moglem miec e90 w benzynie, i z 6-cio cylindrowym silnikem, ale nie chcialem.moze to i jest jak wyrob czekoladopodobny,lub lizanie lizaka przez szybe,mam to gdzies, i nic mnie na razie nie przekonuje do benzyny. jakub z baxem, mozecie mnie teraz zlinczowac a co :arrow: :mrgreen:
-
320d duża różnica ksenon, a normalna lampa?
dokladnie to zrobil moj mechanik.przeprogramowal kompa na ksenony i reczna regulacja przestala dzialac. premier czy ty aby masz wersje po lifcie?,czy tak jak pisze manniac? pozatym 3k,moze byc za malo na pelny zestaw.ja juz wydalem tyle,a brakuje mi jeszcze owego samopoziomowania. :roll: :mrgreen: nie zanosi sie abym zdazyl to zalozyc prze przegladem.ciekawe czy sie ktos zorientuje :?: lampy mam ustawione na stale aby swiecily jak najnizej.
-
320d duża różnica ksenon, a normalna lampa?
ja wiem premier ze ty jestes forumowy majsterklepka :mrgreen: :mrgreen: to jakas skomplikowana procedura aby regulacja dzialala? nie wiem czemu mi w takim razie ten co to zakladal,powiedzial ze dzialac nie bedzie? :arrow: :roll:,i nie dziala.
-
320d duża różnica ksenon, a normalna lampa?
caly komplet spryskiwaczy+ listwy pod reflektory + zaslepki na spryskiwacze to koszt 1000zl,mowa o nowych.do tego dochodzi koszt montazu. co do korekcji swiatel to nie wiem bo jeszcze to przede mna :oops:
-
320d duża różnica ksenon, a normalna lampa?
ja jestem po takiej operacji.roznica znaczna na korzysc ksenonow.polecam. nie zapomnij ze lampy to nie wszystko.trzeba dolozyc system spryskiwania reflektorow,i samopoziomowanie podwozia,gdyz reczna regulacja przestaje dzialac.
-
[e90] różnice między EU a USA
dokladnie to samo mialem na mysli..chyba ze w e9x jest inaczej :?:
-
Komentarze do "diesel czy benzyna"
nie sadzilem ze doczekam takiego momentu ze zagorzali fanatycy 330d zaczna mieknac :mrgreen:. pierwszy byl hunter (szacun za przyznanie sie do tego dokladnie wjednym z watkow) zmieniajac auto na 320d,teraz m330d, pisze ze nie jest tak rozowo..,pozostaje czekac na rado! az mu rura zacznie mieknac. :P wnioski sa proste- 330d fajny ale nieprzewidywalny w kosztach,a 330i fajny i wlasnie przewidywalny,czyli dosc drogi. widac ze jak kupowac uzywane auto z duzym silnikiem to jednak benzyna.,co nie zmienia mojej opinii o 320d,jako optimun dla mnie jako kowalskiego.
-
ubezpiecznie OC AC nowy nabytek poradzcie
sylwo odpowiedział(a) na wolf997 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneja mam takowe minicasco,dziala w przypadku kradziezy,lub szkody calkowitej,w AXA,niestety z 15% udzialem wlasnym.
-
diesel czy benzyna - merytorycznie
diesel 2.0 przebieg od momentu zakupu 20k. srednie spalanie 7l,przy usrednionej cenie 3.8zl daje 5320zl zero awarii na tym dystansie wymiana oleju i filtrow x2,nowa odma i serwis klimy daje okolo 1000zl razem 6320 zl/20k = 0,316zl za km.
-
[e90] różnice między EU a USA
ok.przyjalem do wiadomosci. moze mi sie tylko tak wydaje. :mrgreen: a z braku fizycznego kontaktu z autem nie moge na razie zrobic fotki :roll: dzieki.
-
Ile wam pali 320D 150KM
masz podobny watek kilka tematow nizej. poszukaj nastepnym razem nim zalozysz temat. zamykam,tym razem bez ostrzezenia.
-
[e90] różnice między EU a USA
pewny jestes tej asymetrycznosci?? ja mam ksenony z usa i wydaje mi sie ze swieca symetrycznie :arrow: :?:
-
320 zmiana skrzyni z 5 na 6
musialbys sporo jedzic po autostradach,zeby ci sie ta 6-stka przydala.ja jezdze w wiekszosci po miescie i rzadko kiedy uzywam 5-ki,o szostce nawet nie wspominajac.ona raczej sluzy jako nadbieg w dlugich trasach.
-
Wybór i porada HID xenon
nie bedzie, bo samopoziomowania nie masz,jak nie masz ksenonow.powinienes dolozyc jezeli chcesz byc w zgodzie z prawem.pozatym spryskiwacze ksenonow. w ogole to droga zabawka,ja juz wydalem 3k,i ciagle nie mam samopoziomowania.. :arrow: :roll: