Skocz do zawartości

sylwo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwo

  1. sylwo odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    mattiss,to moze tez swiadczyc o ilosci aut z silnikiem diesla. :mrgreen:
  2. zapytaj po angielsku,napewno znaja,ja jak kupowalem swoje,to mi pan sprzedaca plynna angielszczyzna wszystko tlumaczyl. :mrgreen:
  3. ja jestem po dolozeniu takiego podlokietnika. nie jest to trudne,ale kilka elementow trzeba wymienic.tak jak pisze shake it , czesci ,nowe z aso to kwota okolo 500zl.plus podlokietnik. tunel srodkowy sklada sie o ile pamietam z dwoch elementow,ktore musisz dokupic osobno,plus jakies sruby i wkrety,zgodnie z realoem. najlepiej wyhaczyc podlokietnik na allegro,a plastki dokupic nowe. jak dla mnie to bylo warto :mrgreen:
  4. sylwo odpowiedział(a) na Krzysztof61 temat w E32
    temat dla serii 7.przenosze.
  5. sylwestecszek! dostales ostrzezenie za pytania niezwiazane z dzialem. przeczytaj regulamin i naucz sie zadawac pytania w odpowiednim dziale. temat taki jak twoj byl poruszany na tym forum kilka razy.przenosze do odpowieniego dzialu.
  6. jakis rok temu interesowalem sie tym tematem i wiem ze kompletny zestaw duzej navi wraz z calym osprzetem kosztuje w przypadku e46 okolo 5tys zlotych,ale ty juz masz navi,wiec masz kable, czytnik, wiec bedzie troche taniej.
  7. jest jeszcze klubowicz sebast,ktory zajmuje sie sprzedaza kompletnych zestawow nawigacji,w tym takich o jakie pytasz.pozatym pytanie zadane w zlym dziale,przenosze,a na przyszlosc zakladaj temat w odpowiednim dziale.
  8. zyskasz na wygladzie auta,a stracisz na komforcie jazy.wybor jest twoj.mnie ciekawi dlaczego gosc sie chce wymienic bez zadnych doplat??przeciez same opony na pewno sporo drozsze sa...
  9. sylwo odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    wiecie co jest fajne w moim dieslu?? zasieg auta po zatankowaniu! :mrgreen: :mrgreen: nigdy sie nie pokrywa z rzeczywistoscia,ale fajnie jest widziec 1100km :mrgreen:
  10. koledzy nikt nie pomoze niepelnosprawnemu???
  11. sylwo odpowiedział(a) na Kamil 320i temat w E36
    poszukaj.to nie gryzie i nie kopie.
  12. sylwo odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    :cool2: Nie przetłumaczysz, im się musi opłacać i w dodatku wszystko potrafią sobie przetłumaczyć po swojemu. :lol: . nie kupilem diesla po to aby mi sie oplacalo,tylko dlatego ze naprawde lubie ten klekot,i charakterystyke pracy silnika i uwierzcie mi nie licze zlotowek zaoszczedzonych w ten sposob.czy dla was nienormalny jest ktos kto lubi warkot diesla?? za kase ktora zaplacilem wtedy za auto ,moglem miec e90 w benzynie, i z 6-cio cylindrowym silnikem, ale nie chcialem.moze to i jest jak wyrob czekoladopodobny,lub lizanie lizaka przez szybe,mam to gdzies, i nic mnie na razie nie przekonuje do benzyny. jakub z baxem, mozecie mnie teraz zlinczowac a co :arrow: :mrgreen:
  13. dokladnie to zrobil moj mechanik.przeprogramowal kompa na ksenony i reczna regulacja przestala dzialac. premier czy ty aby masz wersje po lifcie?,czy tak jak pisze manniac? pozatym 3k,moze byc za malo na pelny zestaw.ja juz wydalem tyle,a brakuje mi jeszcze owego samopoziomowania. :roll: :mrgreen: nie zanosi sie abym zdazyl to zalozyc prze przegladem.ciekawe czy sie ktos zorientuje :?: lampy mam ustawione na stale aby swiecily jak najnizej.
  14. ja wiem premier ze ty jestes forumowy majsterklepka :mrgreen: :mrgreen: to jakas skomplikowana procedura aby regulacja dzialala? nie wiem czemu mi w takim razie ten co to zakladal,powiedzial ze dzialac nie bedzie? :arrow: :roll:,i nie dziala.
  15. caly komplet spryskiwaczy+ listwy pod reflektory + zaslepki na spryskiwacze to koszt 1000zl,mowa o nowych.do tego dochodzi koszt montazu. co do korekcji swiatel to nie wiem bo jeszcze to przede mna :oops:
  16. ja jestem po takiej operacji.roznica znaczna na korzysc ksenonow.polecam. nie zapomnij ze lampy to nie wszystko.trzeba dolozyc system spryskiwania reflektorow,i samopoziomowanie podwozia,gdyz reczna regulacja przestaje dzialac.
  17. dokladnie to samo mialem na mysli..chyba ze w e9x jest inaczej :?:
  18. sylwo odpowiedział(a) na M330d temat w E46
    nie sadzilem ze doczekam takiego momentu ze zagorzali fanatycy 330d zaczna mieknac :mrgreen:. pierwszy byl hunter (szacun za przyznanie sie do tego dokladnie wjednym z watkow) zmieniajac auto na 320d,teraz m330d, pisze ze nie jest tak rozowo..,pozostaje czekac na rado! az mu rura zacznie mieknac. :P wnioski sa proste- 330d fajny ale nieprzewidywalny w kosztach,a 330i fajny i wlasnie przewidywalny,czyli dosc drogi. widac ze jak kupowac uzywane auto z duzym silnikiem to jednak benzyna.,co nie zmienia mojej opinii o 320d,jako optimun dla mnie jako kowalskiego.
  19. ja mam takowe minicasco,dziala w przypadku kradziezy,lub szkody calkowitej,w AXA,niestety z 15% udzialem wlasnym.
  20. sylwo odpowiedział(a) na jakub temat w E46
    diesel 2.0 przebieg od momentu zakupu 20k. srednie spalanie 7l,przy usrednionej cenie 3.8zl daje 5320zl zero awarii na tym dystansie wymiana oleju i filtrow x2,nowa odma i serwis klimy daje okolo 1000zl razem 6320 zl/20k = 0,316zl za km.
  21. ok.przyjalem do wiadomosci. moze mi sie tylko tak wydaje. :mrgreen: a z braku fizycznego kontaktu z autem nie moge na razie zrobic fotki :roll: dzieki.
  22. masz podobny watek kilka tematow nizej. poszukaj nastepnym razem nim zalozysz temat. zamykam,tym razem bez ostrzezenia.
  23. pewny jestes tej asymetrycznosci?? ja mam ksenony z usa i wydaje mi sie ze swieca symetrycznie :arrow: :?:
  24. sylwo odpowiedział(a) na janosek temat w E46
    musialbys sporo jedzic po autostradach,zeby ci sie ta 6-stka przydala.ja jezdze w wiekszosci po miescie i rzadko kiedy uzywam 5-ki,o szostce nawet nie wspominajac.ona raczej sluzy jako nadbieg w dlugich trasach.
  25. sylwo odpowiedział(a) na chrust7 temat w E46
    nie bedzie, bo samopoziomowania nie masz,jak nie masz ksenonow.powinienes dolozyc jezeli chcesz byc w zgodzie z prawem.pozatym spryskiwacze ksenonow. w ogole to droga zabawka,ja juz wydalem 3k,i ciagle nie mam samopoziomowania.. :arrow: :roll:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.