Treść opublikowana przez sylwo
-
tłumik do 320d
tylko trzeba dospawac odpowiednio dlugie te koncowki,inaczej okopci caly zderzak z tylu.nie na darmo dieslowskie tlumiki maja koncowki skierowane w dol. widzialem swojego czasu biala jette z takim prostym tlumikiem.zderzak byl czarny. wiem ze e90 w dieslu ma prosta koncowke,tyle ze strasznie dluga.jak dla mnie to srednio wyglada.
-
ubezpieczenie od kradziezy a ac?
co co pzu, to faktycznie maja jeszcze taka oferte,ale maja plany zeby sie wycofac z tego ,bo wiecej strat niz zysku maja na tym.tak mi powiedziala znajoma ,ktora tam pracuje
-
dobre opony a spalanie
pewnie sie zdziwicie,ale ja nie sprawdzalem do tej pory wogole.i nic sie nie stalo.sprawdzam tylko przy zmianie kol, no i sporadycznie przy wiekszych wyjazdach,ktorych ostatnio nie mialem wcale
-
wymiana zwykłej kierownicy na wielofunkcyjna...
na poczatek radze poszukac, i poczytac. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=69277
-
Kierownica multifunkcyjna do 320D
temat jest przerabiany obszernie w dziale gotowe recepty.poszukaj :hand:
-
Tym nas bedą scigać w Szczecinie...
a widzieliscie nowe BMW w Radomiu? http://moto.onet.pl/1527290,2217,artykul.html
- Ringi
-
dobre opony a spalanie
moze nie wszyscy wiedza :mrgreen:
-
dobre opony a spalanie
warto przeczytac. http://moto.onet.pl/1526269,2217,artykul.html
-
Po Ile Paliwko jest w waszych miastach???
lepiej zatankujcie do pelna.beda podwyzki. http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,6169006,Reflex__ceny_paliw_na_stacjach_wzrosna.html
-
3XX Touring - szyba w tylnej klapie sama się otwiera, POMOCY
u mnie tez tak dziala,ale tylko jakis czas po wyjeciu bezpiecznika.pozniej jest to samo. co do ogrzewania to wie ktos moze gdzie znajduje sie przekaznik,ktory steruje tym ogrzewaniem? bo u mnie napiecie nie dochodzi juz do tylnej szyby,wiec moze to on wysiadl,tylko gdzie go szukac? :doh:
-
3XX Touring - szyba w tylnej klapie sama się otwiera, POMOCY
podnosisz szybke,wyciagasz te dwie zaslepki(mowa oczywiscie o wewnetrznej stronie szybki),odkrecasz 2 srubki,delikatnie odciagasz ten plastik i masz dostep do zlaczki,ktora delikatnie rozpinasz.jak problem samoistnego otwierania zniknie to znaczy ze zamek gorny nawalil.jak sie bedzie otwierac to znak ze zepsuty jest ten dolny. p.s. po tej operacji szybke wciaz otworzysz z pilota,a przestanie dzialac otwieranie z przycisku.powodzenia :mrgreen: i uwazaj na zaslepke bo latwo polamac,a nowa kosztuje 6 zl w aso
-
3XX Touring - szyba w tylnej klapie sama się otwiera, POMOCY
moj bezpiecznik byl juz tyle razy wkladany i wyciagany ze napewno jest wszystko z nim w porzadku. kable w tylnej klapie tez sprawdzane. pozostaje tylko zamek w klapie.dolny lub gorny,ja obstawiam jak narazie gorny. :doh:
-
3XX Touring - szyba w tylnej klapie sama się otwiera, POMOCY
ten problem jest szerzej znany. ja walcze z nim od dluzszego czasu.droga prob i bledow doszedlem do tego ze wine ponosi przycisk do otwierania tej szybki,a dokladniej taka gumka ktora przewodzi prad i zwiera obwod. jestem na etapie testow czy to napewno to(a nie zamek dolny w klapie),wiec po rozebraniu calego mechanizmu rozpialem obwod i jezdze tak odkilku dni i nic sie nie dzieje.szybke otwieram z pilota.koszt tego przycisku w aso okolo 300zl,ale chce sie upewnic ze to na 100% ten element. zeby bylo ciekawiej to u mnie wysiadlo ogrzewanie tylnej szyby,nie wiem czy to ma jakis zwiazek. doraznie wyciag bezpiecznik i bedzisz mial spokoj
-
wyniki sprzedazy BMW w Polsce
http://www.hotmoney.pl/artykul/6076/1/spektakularny-sukces-bmw-w-polsce.html
-
ubezpieczenie od kradziezy a ac?
to sie nazywa minicasco.upewnij sie ze dobrze sie dogadaliscie.
-
ubezpieczenie od kradziezy a ac?
takie cos ma axa. ubezpieczenie od kradziezy i pozaru. tyle zu udzial wlasny 15% ale i tak niezle ceny maja.
-
Małe pytanko
uchwyt do holowania masz schowany w pokrowcu na narzedzia razem ze srubokretem i kluczami.pokrowiec masz kolo podnosnika.
-
[E46] Jakie wybrac tarcze i klocki?
chyba lekka przesada.tarcze u nich 420zl i klocki jakies 380.wiec reszta to ich robocizna. jak jestes w stanie tyle wydac to ok,jak nie to kup u nich czesci i jedz do kogos kto Ci to taniej wymieni.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
chyba raczej plug do odsniezania :mrgreen:
-
wymiana co ile?
no to kiedy w takim razie mozna uznac olej za stary? nie liczac przebiegu?
-
wymiana co ile?
no a co jezeli ktos jezdzi mniej niz 15k rocznie? czekac czy wymieniac co rok? ja zrobilem 9k i wymienilem,bo rok minal.tez tak robicie?
-
Po Ile Paliwko jest w waszych miastach???
rzeszow -krasne -centrum auchan :jawdrop: pb95 2.99 on 2.99 lpg 1.48 kolejki - jak za komuny :mrgreen: :twisted2:
-
[330d] Wymiana zawieszenia SPORT > STANDARD.. howto?
i ja mam takie zawieszenie.twarde jest,ale chyba bym go nie zamienil.pewnosc prowadzenia sie auta - niezastapiona.a jezdze na 225/45R17,i planuje do tylu na lato 245/40R17 :mrgreen:
-
Kierownica M-Sport
kurcze,ale sie wstrzeliliscie z tym tematem :dance: ja wlasnie w nastepnym tygodniu montuje multifunkcje do kierownicy. mam kierownice sport ze srebrnym dekorem,a dokupilem panel wlasnie z wersji M taka jak na zdjeciu post wyzej. pytanie brzmi:czy bedzie to pasowac do mojej kierownicy? bo moje ramie (to ze srebrnym dekorem jest podwojne) a to wersji M grube i pojedyncze? mialem zamiar wymienic same przyciski,ale jezeli mowicie ze taka konfiguracja byla dopuszczalna to moze warto zalozyc?