Treść opublikowana przez sylwo
-
Rozmowa fana BMW z fanem Mercedesa
sie nie popisal ten gosc.i w dodatku mod. M330d,jakichkolwiek bys psow nie wieszal na moderacje tego forum,to obstawiam ze w takiej dyskusji byliby bardziej rzeczowi :mrgreen:
-
Kto wie jaki jest jej kraj produkcji??
no dobra,ale co z fabryka P?? :roll:
-
[E46] Reflektory - jakie polecacie ?
tez kiedys mialem podobny dylemat. radze Ci kup oryginaly, bo po kupnie takich zamiennikow po jakims czasie bedziesz mial ciagly niedosyt,ze jednak nie kupiles oryginalow.uwierz mi.
-
Kto wie jaki jest jej kraj produkcji??
to w takim razie gdzie wyprodukowano moja? jedenasta cyfra vinu to literka P :idea: :arrow: :norty: :mrgreen:
-
320d Touring nie otwiera się szyba
w tym sklepie nie znalazlem niczego co przypomina taka gumke w przycisku.zamowilem kilka rodzajow,ale to jednak nie to.chyba ze ja nie umiem znalezc :doh:
-
E36 czy e46
jak masz rodzine, to bierz e46,a jak jestes wolny to m3 :mrgreen:,ewentualnie sprowadz e36 m3 sedan z usa
-
320d - pierwsze BMW, kilka pytań
to akurat kwestia gustu.ja uzywam matowego i jestem zadowolony
-
320d Touring nie otwiera się szyba
o tym nie pomyslalem.sprawdze. :cool2:
-
320d Touring nie otwiera się szyba
nie,nie trzeba.przycisk jest na wcisk,ktory nalezy podwazyc srubokretem zeby otworzyc.moja gumka nie przewodzi pradu jak nalezy,ale nie wiem dlaczego,bo wizualnie jest w porzadku. problem moj jest w samoczynnym otwieraniu sie tylnej szyby.ja obstawiam ze te gumki nie przewodza pradu jak nalezy,ale ciezko znalezc ich zamiennik,a cena przycisku w aso to cos kolo 300 zl.
-
320d Touring nie otwiera się szyba
w przycisku sa takie grafitowe gumki ktore po przycisnieciu zwieraja obwod i szybka sie otwiera.sprawdz w jakim sa stanie.
-
US vs EU
dobra,zeby nie bylo ze sie czepiam :mrgreen: ,to moj tez bo racje masz piszac ze diesel w usa to cos wyjatkowego,i niepredko sie to zmieni,szczegolnie w przypadku bmw,ktore oferuje najdrozszy z diesli jaki ma w ofercie :mrgreen: coz, pozyjemy zobaczymy.
-
320d - pierwsze BMW, kilka pytań
jedni pisza ze wskazuje poprawnie,inni ze nie.wsrod tych co pisza ze niepoprawnie najwiecej jest opinii ze komp zaniza spalanie o 1- 1,5 litra.ja tez tak mam.
-
230km/h i lis............
sylwo odpowiedział(a) na czestek1 temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdywiadomo co to za ptak byl? bo obstawiam ze to cos lecialo w momencie uderzenia?
-
US vs EU
wystepuja.mozesz sobie kupic 335d,lub X5xdrive35d.od niedawna. ale prawda jest ze wersji z manualem jezdzi niewiele,tak samo jak touringow. :mrgreen:
-
E-39 czy E-46??
to pewnie rzecz gustu,ale wg. mnie konsola w e46 wyglada znacznie nowoczesniej,i na pewno nie taniej,i nie ma wypalonych pikseli :mrgreen:
-
czy ktoś jeżdził na bierznikowanych gumach?
to widze ze chyba trafilem na jakies nieprzecietnie dobre :mrgreen: ,no chyba ze niemcy maja jakis inny patent na nie :idea: ale tak jak pisalem, wiecej takiego zakupu nie zrobie :roll:
-
czy ktoś jeżdził na bierznikowanych gumach?
a ja mam bierznikowane zimowki,kupione z przymusu bo auto kupowalem w niemczech w zimie,a bylo na letnich.z braku funduszy pod reka,zmuszony bylem kupic bieznikowane zimowki w niemieckim baumarkcie.opony z dwuletnia gwarancja,myslalem ze sie rozleca po przejechaniu odcinka hamburg - rzeszow,a tu nic.jezdza drugi sezon i nie wiem czy jeszcze nie pojezdze nastepny,bo skoro nic sie nie dzieje to po co mi nowe. ale w normalnej sytuacji to bym ich nie kupil. :mrgreen:
-
Zadzior na oponie
ja w ostatecznosci bym sprobowal samemu,bo jezdzic z tym chyba nie dalbym rady. nie wiem jak reaguje klej z opona ale na chlopski rozum przeciez jej nie rozpusci :?
-
Zadzior na oponie
ja tez bym podkleil,w koncu jedziesz na wakacje. nie bedziesz musial o tym myslec jadac autostrada :mrgreen:
-
[E30] Artykuł
fajny tekst matiss. :cool2: i to na portalu gdzie podobno nie lubia BMW :mrgreen: jak ty to zrobiles ze Ci dali napisac cos pozytywnego?
-
Wymiana zwykłych lamp na ksenonowe
reczna regulacja przestaje dzialac. lampy potrzebuja DIS-a aby dzialaly,jak ktos to umie zrobic to na cala operacje potrzebuje okolo godziny.pozatym trzeba przerobic badz kupic nowe plastiki na ktorych "leza" lampy,bo nie pasuja. komputer nie pokazuje bledu spalonych zarowek,przynajmniej u mnie. poziomowanie reflektorow jeszcze przede mna, nad spryskiwaczami pracuje :mrgreen: ...z kolega M-technic :mrgreen: generalnie sporo zachodu.lecz jak dla mnie warto :roll2:
-
Poziomowanie lusterka podczas włączenia wstecznego !
dziala to w przypadku skzyni manualnej? :doh:, bo jest to swietna rzecz przy codziennym robieniu koperty.oszczedza felgi :mrgreen: :roll2:
-
Poziomowanie lusterka podczas włączenia wstecznego !
a nie parkujesz nigdy po prawej stronie ulicy? :mrgreen: w stanach co druga ulica jest jednokierunkowa wiec sie przydaje. ja bym poprosil jak ktos wie o opcje przeciwna.da sie to zrobic aby lusterka sie opuszcaly po wlaczeniu wstecznego? w manualu?,bo zakladam ze kolega kupil automata.
-
jakie polecacie opony? w rozmiarach 225/45/17 i 245/40/17
Nie do końca. Cały czas jest produkowana, a stopniowo ograniczona jest paleta rozmiarów. Wszedł nowy bieżnik - F1 Asymmetric i stopniowo on przejmuje pałeczkę topowej oponyu Goodyeara.no to spoko,uspokoiles mnie.swoja droga to te gsd3 wcale nie scieraja sie tak szybko,ja juz sie zabieram 2 rok zeby przynajmniej dwie wymienic,a one wciaz trwaja :roll2: :mrgreen:
-
3 cylindry w BMW :-|
dokladnie.dla wszyskich niezadowolonych z downsizingu,na pewno pozostana tradycyjne jednostki napedowe.takie czasy :roll: