Skocz do zawartości

sylwo

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sylwo

  1. sie nie popisal ten gosc.i w dodatku mod. M330d,jakichkolwiek bys psow nie wieszal na moderacje tego forum,to obstawiam ze w takiej dyskusji byliby bardziej rzeczowi :mrgreen:
  2. no dobra,ale co z fabryka P?? :roll:
  3. sylwo odpowiedział(a) na e46 temat w E46
    tez kiedys mialem podobny dylemat. radze Ci kup oryginaly, bo po kupnie takich zamiennikow po jakims czasie bedziesz mial ciagly niedosyt,ze jednak nie kupiles oryginalow.uwierz mi.
  4. to w takim razie gdzie wyprodukowano moja? jedenasta cyfra vinu to literka P :idea: :arrow: :norty: :mrgreen:
  5. sylwo odpowiedział(a) na zdeniu temat w E46
    w tym sklepie nie znalazlem niczego co przypomina taka gumke w przycisku.zamowilem kilka rodzajow,ale to jednak nie to.chyba ze ja nie umiem znalezc :doh:
  6. sylwo odpowiedział(a) na 01mlody temat w Ogólnie o BMW serii 3
    jak masz rodzine, to bierz e46,a jak jestes wolny to m3 :mrgreen:,ewentualnie sprowadz e36 m3 sedan z usa
  7. sylwo odpowiedział(a) na andreus temat w E46
    to akurat kwestia gustu.ja uzywam matowego i jestem zadowolony
  8. sylwo odpowiedział(a) na zdeniu temat w E46
    o tym nie pomyslalem.sprawdze. :cool2:
  9. sylwo odpowiedział(a) na zdeniu temat w E46
    nie,nie trzeba.przycisk jest na wcisk,ktory nalezy podwazyc srubokretem zeby otworzyc.moja gumka nie przewodzi pradu jak nalezy,ale nie wiem dlaczego,bo wizualnie jest w porzadku. problem moj jest w samoczynnym otwieraniu sie tylnej szyby.ja obstawiam ze te gumki nie przewodza pradu jak nalezy,ale ciezko znalezc ich zamiennik,a cena przycisku w aso to cos kolo 300 zl.
  10. sylwo odpowiedział(a) na zdeniu temat w E46
    w przycisku sa takie grafitowe gumki ktore po przycisnieciu zwieraja obwod i szybka sie otwiera.sprawdz w jakim sa stanie.
  11. sylwo odpowiedział(a) na datmast temat w E90, E91, E92, E93
    dobra,zeby nie bylo ze sie czepiam :mrgreen: ,to moj tez bo racje masz piszac ze diesel w usa to cos wyjatkowego,i niepredko sie to zmieni,szczegolnie w przypadku bmw,ktore oferuje najdrozszy z diesli jaki ma w ofercie :mrgreen: coz, pozyjemy zobaczymy.
  12. sylwo odpowiedział(a) na andreus temat w E46
    jedni pisza ze wskazuje poprawnie,inni ze nie.wsrod tych co pisza ze niepoprawnie najwiecej jest opinii ze komp zaniza spalanie o 1- 1,5 litra.ja tez tak mam.
  13. wiadomo co to za ptak byl? bo obstawiam ze to cos lecialo w momencie uderzenia?
  14. sylwo odpowiedział(a) na datmast temat w E90, E91, E92, E93
    wystepuja.mozesz sobie kupic 335d,lub X5xdrive35d.od niedawna. ale prawda jest ze wersji z manualem jezdzi niewiele,tak samo jak touringow. :mrgreen:
  15. sylwo odpowiedział(a) na bol3k temat w E46
    to pewnie rzecz gustu,ale wg. mnie konsola w e46 wyglada znacznie nowoczesniej,i na pewno nie taniej,i nie ma wypalonych pikseli :mrgreen:
  16. to widze ze chyba trafilem na jakies nieprzecietnie dobre :mrgreen: ,no chyba ze niemcy maja jakis inny patent na nie :idea: ale tak jak pisalem, wiecej takiego zakupu nie zrobie :roll:
  17. a ja mam bierznikowane zimowki,kupione z przymusu bo auto kupowalem w niemczech w zimie,a bylo na letnich.z braku funduszy pod reka,zmuszony bylem kupic bieznikowane zimowki w niemieckim baumarkcie.opony z dwuletnia gwarancja,myslalem ze sie rozleca po przejechaniu odcinka hamburg - rzeszow,a tu nic.jezdza drugi sezon i nie wiem czy jeszcze nie pojezdze nastepny,bo skoro nic sie nie dzieje to po co mi nowe. ale w normalnej sytuacji to bym ich nie kupil. :mrgreen:
  18. sylwo odpowiedział(a) na zent temat w Felgi i opony
    ja w ostatecznosci bym sprobowal samemu,bo jezdzic z tym chyba nie dalbym rady. nie wiem jak reaguje klej z opona ale na chlopski rozum przeciez jej nie rozpusci :?
  19. sylwo odpowiedział(a) na zent temat w Felgi i opony
    ja tez bym podkleil,w koncu jedziesz na wakacje. nie bedziesz musial o tym myslec jadac autostrada :mrgreen:
  20. fajny tekst matiss. :cool2: i to na portalu gdzie podobno nie lubia BMW :mrgreen: jak ty to zrobiles ze Ci dali napisac cos pozytywnego?
  21. reczna regulacja przestaje dzialac. lampy potrzebuja DIS-a aby dzialaly,jak ktos to umie zrobic to na cala operacje potrzebuje okolo godziny.pozatym trzeba przerobic badz kupic nowe plastiki na ktorych "leza" lampy,bo nie pasuja. komputer nie pokazuje bledu spalonych zarowek,przynajmniej u mnie. poziomowanie reflektorow jeszcze przede mna, nad spryskiwaczami pracuje :mrgreen: ...z kolega M-technic :mrgreen: generalnie sporo zachodu.lecz jak dla mnie warto :roll2:
  22. dziala to w przypadku skzyni manualnej? :doh:, bo jest to swietna rzecz przy codziennym robieniu koperty.oszczedza felgi :mrgreen: :roll2:
  23. a nie parkujesz nigdy po prawej stronie ulicy? :mrgreen: w stanach co druga ulica jest jednokierunkowa wiec sie przydaje. ja bym poprosil jak ktos wie o opcje przeciwna.da sie to zrobic aby lusterka sie opuszcaly po wlaczeniu wstecznego? w manualu?,bo zakladam ze kolega kupil automata.
  24. Nie do końca. Cały czas jest produkowana, a stopniowo ograniczona jest paleta rozmiarów. Wszedł nowy bieżnik - F1 Asymmetric i stopniowo on przejmuje pałeczkę topowej oponyu Goodyeara.no to spoko,uspokoiles mnie.swoja droga to te gsd3 wcale nie scieraja sie tak szybko,ja juz sie zabieram 2 rok zeby przynajmniej dwie wymienic,a one wciaz trwaja :roll2: :mrgreen:
  25. dokladnie.dla wszyskich niezadowolonych z downsizingu,na pewno pozostana tradycyjne jednostki napedowe.takie czasy :roll:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.