Treść opublikowana przez Woytas
-
Nowa 5 G60/G61
G30 wygląda tu jak ubogi krewny
-
Nowa 5 G60/G61
Chłopie daj już spokój , nie każdy musi mieć duży silnik , ludzie mają różne priorytety , masz jakieś kompleksy ,że nie widać z daleka że wydałeś 200k więcej na auto , niiż gość w 520 w gnojówce bo wygląda prawie tak samo jak twoje "prestiżowe" auto a co do prestiżu ... 5 razy tańsze "chińskie" flotowe volvo w kombii mniej trzeszczy niż twoje prestiżowe M550i 😀
-
Nowa 5 G60/G61
No i tu się zgadzamy 😀 ..jedni myją auta sami przed serwisem inni dają opłukać i przy okazji porysować lakier, podobnie z kupowaniem jedni sortują od najtańszychy inni od najdroższych 😀
-
Nowa 5 G60/G61
.. Jak kulą w płot najwyraźniej nie zrozumiałeś o co mi chodzi ... a olej zmieniony niezgodnie z zaleceniami o jakies 23 tyś za szybko , każde kolejny pojazd sprzedany od ręki , o auta dbam tylko jak widzę to naciągactwo na oklejanie lub ceramike w cenie lakierowania całego auta to śmiech mnie ogarnia no ale dla każdego coś miłego najwyraźniej odprowadzenie auta na myjnie tylko dlatego , że gość nabył pędzelek do odkurzania nazywa się "detajlerem" i Cię lub twoje auto to nobilituje to się tym ciesz , na końcu na przeglądze jakiś niepełnosprytny na pewno je umyje w ASO na 2 gąbki
-
Nowa 5 G60/G61
.. kiedyś ludzie jeżdzili jeszcze 2 lata po wyjechaniu z salonu z foliami 😀 jak widzę ten masochizm z oklejaniem wszystkiego .. kupujecie te samochody dla siebie czy 2 kolejnych właścicieli ? ... bo ani za to nie zapłacą ani docenią
-
Nowa 5 G60/G61
Wygląda nowocześniej ale zawsze nowe modele mają jakieś wady i zawsze pod tym kątem warto kupować polifty , więc jak ktoś kupił z ostatniego wypustu G30 LCI to może spokojnie poczekać na rozwój sytuacji jakościowo/silnikowej
-
Nowa 5 G60/G61
Nie muszę jeżdziłem szybszymi , mocniejszymi 😀 poza tym do zabaw mam inny pojazd 😉
-
Nowa 5 G60/G61
Z tym 2.0d bez przesady w zupełności starczy do sprawnego przemieszczania i pali tyle co nic , jak ktoś sporo jeździ po europie a nie tylko po pl/de to gdzie wy te moce chcecie wykorzystywać ? W austrii na autostradach same remonty albo ograniczenia do 80 lub 100, czasami uda się jechać 130 , fotoradarów nas...ne co kilka km , we włoszech to samo - sa mistrzami rozstawiania pułapek na jakiś gminnych miasteczkowych uliczkach przykład w załączeniu , strach się bać ile przeoczyłem 😀
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Dlatego pokazujcie średnie spalanie z całego dystansu od fabryki i to jest jakaś miarodajna informacja , a nie przelot gdzieś z emerycką jazdą jak się prawie gazu nie dotyka
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Niezależnie od marki diesel / benzyna średnio +2-3l przy przeciętnej jeździe
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
To co d...e zawracasz ... ale silnik zacny
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Ale średnią i tak możesz pokazać
-
Realne spalanie G30 diesel i benzyna
Lepiej pokaż średnią od stanu fabrycznego ... bo zjeżdząjąc z górki (Alpy) i tanując w Austri w co drugim aucie pokaże 3-4 l 😀
-
Chiptuning a gwarancja
box to jest najgłupsza rzecz jaka można założyć do silnika , pomijając , że też zostawia ślad 🤪
-
G20 zdalna aktualizacja, MyBMW
na marginesie bo pisałem o tym w innym wątku i nie wiem jak jest z numeracją między modelami i silnikami ale do G30 520D w aktualizacji 2023.03/67 jest akcja serwisowa ze skrzynią biegów / oprogramowania EGS:(ECE ) - sterownik nawet po wyłączeniu auta może zużywać energię i całkowicie rozładować akumulator ! , ta nieprawidłowość powinna być usunięta po wdrożeniu uaktualnienia 11/2022.56 - specjalny kod uszkodzenia : 0024710100
-
G20 zdalna aktualizacja, MyBMW
trzeba nadać apce uprawnienia , oprócz standardowych lokalizacji i powiadomień również do urządzeń w pobliżu - inaczej nie prześle się aktualizacji z telefonu ( wczoraj to przerabiałem przy aktualizowaniu - telefon z Androidem )
-
ID 7 - czy wykonuje się Wam Remote Software Update?
u mnie dzisiaj pojawiło się powiadomienie w aucie i w apce aby zaktualizować do 2023.03/67 w aktualizacji jest akcja serwisowa ze skrzynią biegów / oprogramowania EGS:(ECE ) - sterownik nawet po wyłączeniu auta może zużywać energię i całkowicie rozładować akumulator ! , ta nieprawidłowość powinna być usunięta po wdrożeniu uaktualnienia 11/2022.56 - specjalny kod uszkodzenia : 0024710100 więc na moje obojętnie czy ktoś ma wykupioną usługę czy nie to ASO z aktualizacją softu łaski teraz nie powinno robić a tym bardziej pobierać kasę 🤪
-
Ile spali G30 530e w 1500km trasie 160/130km/h ?
a gdzieś nie pisałeś , że zastanawiasz się którym autem pojechać ? Dobra nieistotne .. 🙃
-
Nowa 5 G60/G61
czasami jest to świadomy wybór kosztowy zwróćcie uwagę na wyższe ceny i dużo gorszy poziom upustów ... pomijam dostępność i choroby wieku dziecięcego , jak ktoś potrzebował auta na już to na końcówce sprzedaż z rabatowaniem na poziomie 20 % to był dobry zakup
-
Ile spali G30 530e w 1500km trasie 160/130km/h ?
im szybciej będziesz jechał tym większa będzie rozbieżność ON/PB - będzie to w zależności od prędkości 1-3 litrów więcej diesel będzie w zakresie tych prędkości palił z 5,5-7 l
-
Ile spali G30 530e w 1500km trasie 160/130km/h ?
a ciężko się przejechać ustawić na tempomacie te prędkości i sprawdzić ? benzyna pewnie 1-2-3 l więcej
-
Nowa 5 G60/G61
i oj kolega włączył tryb złośnik 😁 ale ironizując dalej 😉 , zapewne w 20d jadąc na południe europy dojedziemy szybciej niż w 50i bo rzadziej będziemy stawać na stacjach 😄😄😄
-
Podsumowanie 60000 km dla 518 d
mi po 3 tyś km , pokazuje cały czas maks , pytałem się innego użytkownika to też do około 60 tyś 2 razy uzupełniał
-
Nowa 5 G60/G61
szczególnie na autostradach w austrii , francji , włoszech itd. gdzie fotoradarów i odcinkowych pomiarów jest jak na sran.... 😁 poszaleć to sobie można jeszcze w PL i DE , jakoś dalej za dużo kozaków to nie widać i karnie tłum jedzie 120-130
-
Nowa 5 G60/G61
kwestia przyzwyczajenia i to jest właśnie pułapka coraz szybszych aut , motocykli ... człowiek dość szybko adaptuje się do coraz większych mocy , prędkości, przyspieszeń , granice się przesuwają i jest ciągle mało .. 🙂