Treść opublikowana przez fast-bmw
-
Słabe światła i brak regulacji wysokości świateł
Jak w temacie. Wczoraj w nocy jechałem i moje światła mijania są albo słabe albo tak mi się wydaje. Długie jak w lokomotywie ale krótkie jak w rowerze. I na domiar złego jeszcze zauważyłem że kręcąc regulacją od wysokości świateł nic się nie dzieje...
-
Tylna klapa mikrostyk
Kable mam nowe. Od głośnika w dachu aż do dołu klapy wzdłuż szyby. Fakt 3 były uszkodzone. Spryskiwacz zaczął działać ale silniczek jak nie chodził tak nie chodzi
-
Kierownica
Nie mam linki. Mam elektronicznie. Mi też bez tempo da się żyć ale może kiedyś.
-
Bmw E39 bez zamka w drzwiach. Jak otworzyć ?
Dajesz napięcie na lampkę tablicy i otworzysz auto pilotem
-
Kierownica
Oglądałem. Fakt nie ma innej metody i trochę jest tego. Może się kiedyś zdecyduje
-
Bmw E39 bez zamka w drzwiach. Jak otworzyć ?
- Bmw E39 bez zamka w drzwiach. Jak otworzyć ?
Na YT był filmik jak otworzyć e39 z rozładowanym aku.- Bmw E39 bez zamka w drzwiach. Jak otworzyć ?
Można też dać napięcie na lampkę od podświetlania tablicy- Kierownica
E no super że piszesz. Będę wiedział na co patrzeć. A tak a pro po multifunkcji to dołożenie np tempomatu wiąże się z ciągnięciem dodatkowy przewodów i dorabianiem kostek do podłączenia przycisków i programowania w INPIE czy może jest to gdzieś ukryte i wystarczy podłączyć?- Kierownica
Multifunkcja mi jest zbędna. Zwłaszcza że mam nieoryginalne radio więc połowa kiery będzie bez użytku. A taśmy mocowania masz na myśli te co idą do poduszek? Ja poduszkę zostawię swoją (bez multifunkcji ) tylko obręcz chcę przełożyć tam raczej żadne kable nie idą. Ale mówisz że mocowanie może być różne? Masz na myśli te frezy do kolumny? Ilość, rozstaw lub średnica?- Bmw E39 bez zamka w drzwiach. Jak otworzyć ?
W sedanie ? Ups. Fakt sedan ma. A ja ma Turinga- Kierownica
I czy przed i polift się różnią wyglądam?- Kierownica
Mam kierownicę do wymiany. Strasznie zniszczona. Jest CZTERORAMIENNA i bez multifunkcji. Pytanie takie, czy jeśli kupię obręcz i poduchę z multifunkcją, to da rade założyć do niej moja poduszkę? Chodzi o mocowanie oraz kształty? By się wszystko ładnie zgrywało. Czy obręcze się czymś różnią czy są uniwersalne. Poduszki wiem że są jedno i dwunabojowe, oraz z przyciskami i bez, a obrecze?- hamulec
Kup na metry i sobie je ułożysz. A ile? Jedź na kanał , zmierz i zamów. Na Allegro mam fajną stronę. Kiedyś tak robiłem do innego auta . Wyszło ponad połowę taniej niż oryginały. Tylko trzeba mieć maszynkę do zarabiania końcówek. Ewentualnie kupić już zakute o podobnej długości. Funkcjonalność ta sama a o ile taniej.- Bmw E39 bez zamka w drzwiach. Jak otworzyć ?
Ale jak otworzyć całe auto otwierając bagażnik? U mnie w klapie nie ma zamka na klucz a przycisk pilota otwiera tylko klapę. Reszta drzwi jest zamknięta- Bmw E39 bez zamka w drzwiach. Jak otworzyć ?
Niezły tuning. U mnie co prawda jest zamek. A pilot raz działa raz nie. Podejrzewam baterie/akumulatotek w kluczyku.- E 39 touring jaki hak do zderzaka mpakiet oris czy Westfalia
Podepnę się pod temat bo też będę hak zakładał i myślę właśnie jaki...- Wtryskiwacze do M57 D25
To by trzeba było zapytać bo na tym ogłoszeniu ich nie ma.- Wtryskiwacze do M57 D25
Czyli nowsze u mnie nie podejdą. to niech piszą dokładniej ogłoszenia bo się idzie samemu oszukać- [e39] lacznik elastyczny walu
Łe no bajer. Po zimie będę wymieniał. Więc wychodzi na to że tą większa mam. Zmierzę raz jeszcze nim zamówię- 525d pompa w baku - wymiana
Ja mam Magneti Marelli. Fakt chodzi głośno ale chodzi.- 525d pompa w baku - wymiana
A prędzej jak było? Też buczała? Auto normalnie odpala i jeździ?- E39 2.0 150km - objawy sprzęgła czy dwumasy?
A łącznik gumowy wału i przegub łączący wał z dyferencjałem? W jakim masz stanie te części?- "Wycie" w e39 2.0 nie wiem o co chodzi.
Skręt w LEWO siła odśrodkowa ciężar auta i kierowcy wypycha na zewnątrz. Czyli w prawo. Skoro prawe łożysko wymienione to pozostaje opona. Zamień koła miejscami lub pożycz jak masz taką możliwość inne koła (oczywiście od bmw) i zrób jazdę porównawczą. Jak minie to wina opon. Jak nie to... kończą mi się pomysły :duh:- Schemat tylnej wycieraczki
Też o tym myślałem. Nie mam w pobliżu takiego szrotu ale Napewno nie co dalej się wybiorę. No jedyna i ostatnia opcja, tak jak piszesz zrobić - Bmw E39 bez zamka w drzwiach. Jak otworzyć ?
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.