Treść opublikowana przez rudesmen
-
Blokada predkosci
Nie ma żadnej blokady, jest to jedna z dolegliwości TDS-a, poszukaj na forum tematu z dokładnie tym samym problemem (vmax 160km/h), są tam wypisane wszystkie punkty do sprawdzenia.
-
Wibracje na półsprzęgle po wymianie kpl.
Wymieniałem sam, nic nigdzie nie upadło.
-
Wibracje na półsprzęgle po wymianie kpl.
Wymieniłem kompletne sprzęgło, LUK. Przy "jeździe" na połsprzęgle odczuwalne są mocne wibracje. Podejrzani: - Łożysko walka w kole dwumasowym - możliwe? - Krzywo nawiercone otwory montażowe w docisku - zdarzają się takie? Łatwo jest zareklamowac taką wadę? Jak będe miał czas to założe stary docisk żeby to sprawdzić, ale może ktoś ma jakieś inne sugestie?
-
Telefon - nie można sie dodzwonic
No oczywiście że chodzi o telefon w aucie, mam E39 z 97r. i siedzi tam przewodowa Motorola, karta w podłokietniku nie działa, w centralce działa.
-
E39 przyciski na kierownicy
Mi to wygląda na uszkodzenie taśmy miedzy kierownicą a kolumną
-
Telefon - nie można sie dodzwonic
Mam kartę z Play, dzwonić moge normalnie, nie ma problemów. Ale dodzwonić się do mnie nie można, za każdym razem jest: "wybrany nr nie istnieje". Jest na to rada?
-
[E39] Luzy w układzie kierowniczym
Przyda się do odkręcania visco :D
-
330d przewody poduszek silnika
W TDS-ie też są poduszki z podciśnieniem
-
Auto Detaling Z'et - wszytsko co wiemy o kosmetykach
Też mam ten sztyft do uszczelek i uważam to za wielką porażke, nie podoba mi sie to co zostawia na metalowych częściach i to jak wygląda na uszczelce po dotknięciu np palcem. Powiedz czy glinka spełniła Twoje oczekiwania? Mój aparat wyjechał na weekend :( http://img263.imageshack.us/img263/7277/tndsc0006.jpg
-
e 39 jaki rozmiar opony na 17 felge z przodu
Profil to procenty szerokości a nie mm. http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=235%2F45R17&tolerancja=2%25&imageField.x=32&imageField.y=14
-
Jedno koło ma mniejsza przyczepność
Mam problem z przyczepnością tylnego prawego koła, chodzi mi o momenty w których gaz jest do dechy, np. na mokrym asfalcie, to zawsze prawe tylne koło się slizga. Na zimowych i na letnich koła to zaobserwowałem wiec raczej nie wina opon. W tylnym zawieszeniu wymienione zostały: - amortyzatory - tuleje pływajace - tuleje wózka Czy powodem tego może być geometria albo zbieżność (którejś z tych rzeczy z tyłu się nie ustawia, prawda?)
-
Touring mocowanie akumulatora?
Dzięki wielkie, powiedz jeszcze czy podłoga pod aku jest na płasko czy pod kątem, a jeżeli jest pod katem to czy ta większa blaszka sprawia że aku stoi juz poziomo czy dalej pod katem?
-
[E46] DIY - montaż navi E46 - foto - /PREMIER
Podaj nazwę tego sprzętu.
-
zacinanie kontrolera w idrive
Ta cześć z ebay za niecałe 400zł w Polskim ASO kosztuje prawie 1600zł.
-
Touring mocowanie akumulatora?
To proszę chociaż o foto.
-
320i - co pokazuje badanie komputerowe w ASO?
To zamów kluczyk serwisowy - 1xx zł
-
Touring mocowanie akumulatora?
Tak właśnie o to chodzi
-
Touring mocowanie akumulatora?
Mógłbyś zrobić zdjęcie nakrętki (tam gdzie się wkręca) i zmierzyć jej odległość od ścianek? W przyszłym tygodniu będę malował wnękę więc może dorobił bym sobie brakującą częśc.
-
Touring mocowanie akumulatora?
http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DG71&mospid=47557&btnr=61_0146&hg=61&fg=30 Z tego rysunku mam tylko kabłąk nr 5, ale 15 też powinno być? To nr 15 jest wkręcane w podłogę?
-
Touring mocowanie akumulatora?
Akumulator w kombi powinien stać na gołej podłodze czy powinna być na niego jakaś podstawka?
-
Wyciek ropy ze zbiornika paliwa :(
Najpierw dostań się do górnej części baku gdzie są węże pompki i sprawdź czy to nie tam, ja tam miałem małe pękniecie, zakleiłem superglue i było ok.
-
Jak ulepszyć audio bez wymiany oryginalnego sprzętu w e39
Pisze apropo i http://www.youtube.com/watch?v=uTteWDiIhjU&feature=related 1:45 są dwa osobne podłączenia.
-
Jak ulepszyć audio bez wymiany oryginalnego sprzętu w e39
Widziałem, że głośniki w wersjach z telefonem podłączane są razy dwa (radio i telefon osobno (chyba)), raczej ciężko będzie dostać taki głośnik?
-
Olej MTf LT1
Na 100% tego nie wiem, ale jego zamiennikiem prawdopodobnie jest Castrol SMX-S, sprzedawany w 0,5l butelkach po ok 30zł. Właśnie tego castrola wlaliśmy do skrzyni znajomego i jest ok.
-
Mój pierwszy TDS proszę o kilka porad
Zamiast stosować uszczelniacz zobacz gdzie cieknie, prawdopodobnie wystarczy wymienić opaskę albo wąż - olej to Dexron II (ewentualnie III). Skrzynia - zależy od naklejki koło korka wlewowego (skrzyni) - też prawdopodobni Dexron III Silnik - jak nie wiadomo co było to 10W40 będzie w sam raz. Most - jak bez szpery to 75W90 Na stronie Castrola jest katalog z zalecanymi płynami - jest tam podane jakie dokładnie zalecają do wszystkiego :)