Skocz do zawartości

rudesmen

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rudesmen

  1. rudesmen odpowiedział(a) na Marzi temat w E39
    Nie ma żadnej blokady, jest to jedna z dolegliwości TDS-a, poszukaj na forum tematu z dokładnie tym samym problemem (vmax 160km/h), są tam wypisane wszystkie punkty do sprawdzenia.
  2. Wymieniałem sam, nic nigdzie nie upadło.
  3. Wymieniłem kompletne sprzęgło, LUK. Przy "jeździe" na połsprzęgle odczuwalne są mocne wibracje. Podejrzani: - Łożysko walka w kole dwumasowym - możliwe? - Krzywo nawiercone otwory montażowe w docisku - zdarzają się takie? Łatwo jest zareklamowac taką wadę? Jak będe miał czas to założe stary docisk żeby to sprawdzić, ale może ktoś ma jakieś inne sugestie?
  4. No oczywiście że chodzi o telefon w aucie, mam E39 z 97r. i siedzi tam przewodowa Motorola, karta w podłokietniku nie działa, w centralce działa.
  5. rudesmen odpowiedział(a) na vanns temat w E39
    Mi to wygląda na uszkodzenie taśmy miedzy kierownicą a kolumną
  6. Mam kartę z Play, dzwonić moge normalnie, nie ma problemów. Ale dodzwonić się do mnie nie można, za każdym razem jest: "wybrany nr nie istnieje". Jest na to rada?
  7. Przyda się do odkręcania visco :D
  8. W TDS-ie też są poduszki z podciśnieniem
  9. Też mam ten sztyft do uszczelek i uważam to za wielką porażke, nie podoba mi sie to co zostawia na metalowych częściach i to jak wygląda na uszczelce po dotknięciu np palcem. Powiedz czy glinka spełniła Twoje oczekiwania? Mój aparat wyjechał na weekend :( http://img263.imageshack.us/img263/7277/tndsc0006.jpg
  10. Profil to procenty szerokości a nie mm. http://www.opony.com.pl/opony/opony_zamienniki.asp?Rozmiar=235%2F45R17&tolerancja=2%25&imageField.x=32&imageField.y=14
  11. Mam problem z przyczepnością tylnego prawego koła, chodzi mi o momenty w których gaz jest do dechy, np. na mokrym asfalcie, to zawsze prawe tylne koło się slizga. Na zimowych i na letnich koła to zaobserwowałem wiec raczej nie wina opon. W tylnym zawieszeniu wymienione zostały: - amortyzatory - tuleje pływajace - tuleje wózka Czy powodem tego może być geometria albo zbieżność (którejś z tych rzeczy z tyłu się nie ustawia, prawda?)
  12. rudesmen odpowiedział(a) na rudesmen temat w E39
    Dzięki wielkie, powiedz jeszcze czy podłoga pod aku jest na płasko czy pod kątem, a jeżeli jest pod katem to czy ta większa blaszka sprawia że aku stoi juz poziomo czy dalej pod katem?
  13. Podaj nazwę tego sprzętu.
  14. Ta cześć z ebay za niecałe 400zł w Polskim ASO kosztuje prawie 1600zł.
  15. rudesmen odpowiedział(a) na rudesmen temat w E39
    To proszę chociaż o foto.
  16. To zamów kluczyk serwisowy - 1xx zł
  17. rudesmen odpowiedział(a) na rudesmen temat w E39
    Tak właśnie o to chodzi
  18. rudesmen odpowiedział(a) na rudesmen temat w E39
    Mógłbyś zrobić zdjęcie nakrętki (tam gdzie się wkręca) i zmierzyć jej odległość od ścianek? W przyszłym tygodniu będę malował wnękę więc może dorobił bym sobie brakującą częśc.
  19. rudesmen odpowiedział(a) na rudesmen temat w E39
    http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DG71&mospid=47557&btnr=61_0146&hg=61&fg=30 Z tego rysunku mam tylko kabłąk nr 5, ale 15 też powinno być? To nr 15 jest wkręcane w podłogę?
  20. rudesmen opublikował(a) temat w E39
    Akumulator w kombi powinien stać na gołej podłodze czy powinna być na niego jakaś podstawka?
  21. Najpierw dostań się do górnej części baku gdzie są węże pompki i sprawdź czy to nie tam, ja tam miałem małe pękniecie, zakleiłem superglue i było ok.
  22. Pisze apropo i http://www.youtube.com/watch?v=uTteWDiIhjU&feature=related 1:45 są dwa osobne podłączenia.
  23. Widziałem, że głośniki w wersjach z telefonem podłączane są razy dwa (radio i telefon osobno (chyba)), raczej ciężko będzie dostać taki głośnik?
  24. rudesmen odpowiedział(a) na Robert325 temat w E39
    Na 100% tego nie wiem, ale jego zamiennikiem prawdopodobnie jest Castrol SMX-S, sprzedawany w 0,5l butelkach po ok 30zł. Właśnie tego castrola wlaliśmy do skrzyni znajomego i jest ok.
  25. Zamiast stosować uszczelniacz zobacz gdzie cieknie, prawdopodobnie wystarczy wymienić opaskę albo wąż - olej to Dexron II (ewentualnie III). Skrzynia - zależy od naklejki koło korka wlewowego (skrzyni) - też prawdopodobni Dexron III Silnik - jak nie wiadomo co było to 10W40 będzie w sam raz. Most - jak bez szpery to 75W90 Na stronie Castrola jest katalog z zalecanymi płynami - jest tam podane jakie dokładnie zalecają do wszystkiego :)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.