Treść opublikowana przez ufo000000
-
Spadające obroty
Duży nieduży, oryginał kilka $ kosztuje a najlepiej taką właśnie kupić.
-
Spadające obroty
Kopcić może z kilku powodów, złej mieszanki (tu często uszkodzona lambda), wody lub oleju dostającego się do komory spalania... Nie napisałeś nawet na jaki kolor. Wpisz w szukajce coś typu: kopci, dymi itp to może się czegoś dowiesz.
-
Problem z zacinającymi sie wycieraczkami i spyskiwaczem?
Co do spryskiwaczy to możesz badać miernikiem czy napięcie do silniczka (pompki płynu) dochodzi gdy włączasz go dźwignią czy nie. Jeśli dochodzi to silniczek umarł, styki zaśniedziałe, jeśli nie dochodzi to gdzieś wcześniej szukać, np dźwignia wycieraczek, bezpieczniki. A co do wycieraczek, hmmm może przekaźnik szwankuje lub także ta dźwigienka nie styka.
-
PROBLEM ODCZYTANIE VIN E34 M5
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: też nie miałeś skąd sprowadzić :mrgreen: Jaki problem? Że nie wiesz gdzie jest numer bity czy jest słabo widoczny, brak go w miejscu gdzie powinien być czy jak?
-
nawiew przedniej szyby jak to działa?
Kolego ciepłe powietrze poleci wtedy gdy nagrzewnica (będąca w obiegu cieczy chłodzącej oczywiście) uzyska temperaturę. Bez odpalonego silnika możesz sobie co najwyżej wyczerpać akumulator na samej dmuchawie (a trochę ona W pożera) a ciepła nie zaznasz. http://pl.wikipedia.org/wiki/Nagrzewnica
-
Spadające obroty
radek1986 żeby takich efektów nie było używa się klimy od czasu do czasu nawet zimą. Kurde ludzie mają klimę i nie używają, a mi jedyne czego w samochodzie brakuje to właśnie klimatyzacji i nigdy już bez niej nie kupie :roll:
-
Airbag
Raczej nie, czy wystrzelą obie czy jedna to już sprawa maty pasażera, jeśli ktoś siedzi na miejscu to jest sygnał że należy drugą też odpalić, jeśli nie to jedna wybucha.
-
temperatura ?? jak ją ustawić??
Ale on pokazuje Ci zewnętrzną czy wewnętrzną temp? Zdechł Ci zapewne właśnie czujnik temperatury albo nie jest podłączony, jeśli to jest zewnętrzna to masz za przednim zderzakiem.
- Żółte HID
-
Pomocy z LAPMAMI...
Tak jak koledzy wyżej, kupił bym oryginalne soczewkowe, a jeśli już jakieś angel eyes (choć fakt faktem według mnie brzydsze od oryginału) to z homologacją xenon.
-
problem z LPG
Zrób tak jak kolega pawelj5 Ci radzi, reset kompa i zobaczysz czy będzie chodził lepiej (choć objawy po czasie wrócą bo to nie jest magiczne lekarstwo). U mnie raz na np 4 miesiące taki zabieg pomaga bo np przy przełączaniu na gaz szarpie, marnie jedzie, chyba po prostu się mapy rozjeżdżają powoli, trzeba będzie się wziąć kiedyś za usunięcie tego zjawiska.
-
na zimę jakie opony??
Obyś się na nich nie "przejechał". Dobra opona w tym rozmiarze zaczyna się od około 300 zł. Ja jeżdżę na Nokianach WR 205/55R16H i jest dobrze (płaciłem za nie ponad 2 lata temu po ok 300zł/szt. i wtedy była to cena okazyjna). A testowałeś? Nie testowałeś, ja też nie testowałem a sam jestem ciekaw czy chińczyk umie zrobić oponę (choć jakoś ciężko mi w to uwierzyć). Też mam dylemat co nabyć, i nie musi to być jakiś cud, jedną zimę przelatałem na letnich (choć to faktycznie latanie a nie jeżdżenie) to przyzwyczajony jestem do poślizgów i jeżdżę bardzo ostrożnie cobym nie miał na kołach założone :mrgreen:
-
Centralny zamek z pilota do e36
Jak podajesz impuls na 4 to otwiera i na 17 też otwiera :?: :?: :?:
-
328 czy szpera jest seryjna??
Jak to zwykły dyfer? Zwykły dyfer to zwykły dyfer, mechanizm różnicowy i finito. Szpera 25% umożliwia blokowanie się obu kół właśnie w przypadku poślizgu i jak najbardziej polecisz sobie bokiem. Jak było z jej montażem tego nie powiem.
-
Jak to jest z tymi lusterkami.
Weź jakiś miernik, sprawdź wszystkie bezpieczniki w aucie (to chwila przecież) i zbadaj czy idzie w ogóle napięcie na stykach, może maty popalone.
-
Centralny zamek z pilota do e36
Aby było domykanie musisz przedłużyć impuls od normalnego zamykania (nie pamiętam czy zamykanie jest na 4 czy na 17). Jeśli alarm z opcją domykania to problemu niema, ja nie miałem i musiałem sobie moduł przedłużający impuls sam zrobić. A co do kierunków to jeśli masz miernik to badaj kabelki pod kierownicą, nie pamiętam już jakie to kolorki były a nie chce mi się za bardzo demontować autka żeby zobaczyć.
- HID Xenon
-
HID Xenon
Kolego jeśli byś miał soczewki to jakoś to przejdzie, światło nie będzie idealne ale w miarę sobie one układają wiązkę, jeśli nie masz to zapomnij. A podejrzewam że nie masz, bo w compactach szły chyba zawsze bez. Nie zgadniesz po jakim czasie straciłem dowód jak wrzuciłem HIDy do compacta (światła były ustawiane i niby świeciły w normie). Teraz dałem je na długie i jak zaświecę to pale pobocza :twisted:
-
Centralny zamek z pilota do e36
Rozwiązał rozwiązał, nie wiem czy gdzieś o tym nie pisałem. Od klapki szedł czarny kabel do sterownika koło pasażera, ciągniesz nowy kabel (chyba od tego grubego białego, musisz miernikiem zbadać gdzie jest prąd przy zamykaniu) do zamka od klapki i to wszytko.
-
Kto wie jaki jest jej kraj produkcji??
... a ja ze Podworko o wuja staszka :mrgreen: Nie nie, na podwórku wuja Staszka się produkuje z dwóch rozbitych jedno niebite :roll:
-
listwa led allegro-propozycje montażu
Przy tym to nawet Twoje rybki szlak trafi :P
-
Kto wie jaki jest jej kraj produkcji??
Już myślałem że P od Polska :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: taki żart :mrgreen:
-
listwa led allegro-propozycje montażu
Jak chcesz żeby było je w dzień dobrze widać to te droższe ccfl.
-
na zimę jakie opony??
NOKIAN Importer i dystrybutor Trade-Stomil z Łodzi. Osobiście jestem za tanimi nowymi niż lepszych firm używanymi, jak wiadomo zimówki muszą mieć miękką gumę a z biegiem lat twardnieje.
-
dziwne stukanie i cos jeszcze
Aaaa wiem chyba!! Przypomniałem sobie jak mi się właśnie to samo pojawiło (wcześniej już miałem). Puszka od katalizatora brzęczy elegancko na wolnych, wpada w rezonans :mrgreen: