Treść opublikowana przez dziqsek
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
No to zaczynamy nową listę : 1. Artekk 2. Jolcia e87- full update i kodowanie Chętni proszę o dopisywanie się na liste lub kontakt telefoniczny bądź PW w razie pytań :cool2:
-
BMW E61 - zasady działania układu z pompą Nivo
Wpadnij kiedys w wolnym czasie to zerkniemy jeszcze co i jak z tym softem nivo
-
420xd chip
Oczywiście ,że są BOX-y z autoryzacją... @tomczii Napisz do któregoś z przedstawicieli Hartge, cena co prawda jest średnia bo w okolicach 1700EUR ale zawsze to coś :cool2:
-
Spotkania śląskie
Przecież nie ma za co :oops: Mariusz grzej grilla na maj :twisted:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
tylko Katowice/Sosnowiec. Tychy nie wypaliły w tym roku
-
Spotkania śląskie
Bede na 17 kilka minut przed lub kilka po zalezy jak sie wyrobie z klientem . Mam srebrne e61 nie rzucajace sie w oczy na rejestracji DJ ( Dolnyslask Jelenia Gora) nie mylic z tablicami na zamowienie :twisted:
-
Bmw E60 535 3.0D 2006r.
U mnie ostaatnio był klient w identycznej kombinacji kolorstycznej auto+felgi , do tego miał białe lusterka i białe nerki z 3 paskami w kolorze M-power i naprawde wyglądało to ciekawie na żywo :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Prawdopodobnie indywidualnie bo ostatnio chętni nie dopisują na grupowe , a może się wstydzą i wolą osobno ? Nie wiem i nie wnikam:roll:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Wszystko doszło będę odpisywał za kilka minut bo dopiero się ogarniam po urlopie . Od jutra jestem w Katowicach do soboty wieczorem gdyby ktoś coś potrzebował :cool2:
-
Spotkania śląskie
Aduś myślę że standoarowo 1-2h i będzie po spotkaniu .
-
530d drgania i wibracje na wolnych obrotach !!!!!
Koło pasowe sprawdzone ? i mowie tutaj o sprawdzeniu po zdjeciu kola a nie "na oko"?
-
Spotkania śląskie
Dokladnie tak.
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Co masz na mysli przez Centralna ? Jezeli okolice łodzi to podjedziesz do mojego kumpla to Ci zrobi ;)
-
F10 a Xenony
Taka mała uwaga F10 bez xenonów maja żółtawe ringi Kto ci sprzedał takie INFO ? F10 to nie E60 haloooo. Haloooo no wyobraz sobie ze pracuje dla BMW i robie troche tych aut wiec chyba wiem :roll:
-
Spotkania śląskie
To wpiszta sie ladnie chopy a nie jak w podstawowce
-
Spotkania śląskie
1. czerwony330d 2. dziqsek
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Witam Będe od czwartku lub piątku (10-11) do soboty lub niedzieli (12-13) :cool2:
-
Spotkania śląskie
Ja proponuje piątek może godzina 17-18 ? Parking podziemny ikea ?
-
F10 a Xenony
Nic nie trzeba kalibrować - wymieniasz , składasz i jazda . Palnik jest zamontowany w module soczewki , która się porusza wraz z palnikiem . Nie jest to do końca prawda, po każdej wymianie żarówek wypadało by podjechać do Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów na ustawienie świateł z dwóch powodów: 1. Grzebiąc przy mocowaniu prawie zawsze zmienisz choć o milimetr położenie żarnika względem soczewki 2. Żarówki( żarniki) maja różne punkty jasności i pod nie również wypadało by ustawić światła Koszt ustawiania od 10-50zł w zależności od diagnosty na stacji :cool2:
-
Szarpanie przy redukcji 3 na 2 i 2 na 1
I myślisz dobrze, nowy soft bardzo często pomaga aczkolwiek nie zawsze i trzeba o tym pamiętać
-
E61 535d Mpakiet zdjecia str.7
I wielka szkoda bo autko zacne było
-
530d drgania i wibracje na wolnych obrotach !!!!!
Poduszki silnika i skrzyni biegow to pierwszy podejrzany. Drugi to wieszaki wydechu i plecionka.
-
530d drgania i wibracje na wolnych obrotach !!!!!
O ile ma dwumase...
-
Spotkania śląskie
Albo parking ikei na dole gdzie ostatnio mieliśmy zlot emek ;)
-
F10 a Xenony
Taka mała uwaga F10 bez xenonów maja żółtawe ringi