Skocz do zawartości

dziqsek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziqsek

  1. Dziekuje bardzo. Wczoraj nadgonilismy troche z liczba osob i dzisiaj pojawilo sie kilka wolnych terminow gdyby ktos chcial sie jeszcze zdecydowac to serdecznie zapraszamy do kontaktu najlepiej telefonicznego 790-465-462
  2. Poodpisywane. Wszystko się troszkę opoznia bo niestety wczoraj mnie jelitówka dopadła i dopiero teraz dochodze do siebie i kolo poludnia wyruszam :?
  3. Mała zmiana planów, ze względyu na dużą liczbę chętnych spoza tego forum na Śląsku jesteśmy już od jutra . Do zobaczenia z tymi, którzy juz się umówili :cool2: Ewentualnych chętnych zapraszamy : viewtopic.php?f=70&t=199545&start=555 lub na umawianie się przez PW bądź telefonicznie
  4. Mała zmiana planów, ze względyu na dużą liczbę chętnych spoza tego forum na Śląsku jesteśmy już od jutra . Do zobaczenia z tymi, którzy juz się umówili :cool2:
  5. Zapisy zbieramy do czwartku , potem nie moge zagwaranować że będzie szansa się spotkac bo grafik już prawie ułożony
  6. Zdziwisz się ale mało kto o to pyta , a jeżeli już to pytają to o konkretne zmiany faktyczne a nie wymysły inżynierskie pod postacią changelogów Płacisz za poprawki i eliminacje starych błędów ( oraz oczywiście za powstanie nowych :mrgreen: ) oraz adaptacje i tyle .
  7. Musisz wrzucic nowsze dateny do ediabasa i ncsa i wszystko zacznie smigac :cool2:
  8. Dopiero po 14 czerwca, ten weekend miałem być ale wypadło mi kilka spotkań na Śląsku. Możesz zacząć nową listę np na 20-22 czerwca :cool2:
  9. Ja bym sugerował piątek lub sobota. Ja, mówię o tej patelnii na której ostatnio sie z Mkami spotykaliśmy gdzie o mało moje auto nie poleciało w powietrze na tej olbrzmiej dziurze :0
  10. Od tego bym zaczal
  11. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu PW lub telefonicznego :cool2:
  12. Pytasz o głośnym dieslowskim klekocie po wrzuceniu biegu który cichnie kiedy wrzucisz na P ?
  13. Najbliższy weekend - 6-8 czerwca jesteśmy w Katowicach gdyby ktoś cos potrzebował PW lub telefonicznie
  14. To źle wiesz, co jest dziwne bo przecież masz e9x poliftowe. Enjoy przekręć do mnie powiem Ci co masz zrobić z tym
  15. To powiem Ci co zmienia nowy soft skoro tak bardzo chcesz wiedzieć i jest Ci to niezbędnę do życia ,bo sama informacja w stylu poprawienie/wyeliminowanie błędów sotware-owych wykrytych przez inżynierów jest zbyt lakoniczna : Przykład - sterownik DDE7: SG-TYP: DDE721 ;ZB-ALT ZB-NEU FREIKENNUNG 8519751,8510217,8519672,A,8519778DA,0FFFFFFFFFD,000,1 B 8519756,8515447,8519674,A,8519782DA,0FFFFFFFFFD,000,1 5 8519758,8515455,8519674,A,8519784DA,0FFFFFFFFFD,000,1 I 8519749,8510217,8519672,A,8519777DA,0FFFFFFFFFD,000,1 V 8519735,7811756,8519671,A,8519768DA,0FFFFFFFFFD,000,1 8 8519738,7811756,8519671,A,8519770DA,0FFFFFFFFFD,000,1 U 8519733,8510216,8519671,A,8519766DA,0FFFFFFFFFD,000,1 4 8519732,8510215,8519671,A,8519764DA,0FFFFFFFFFD,000,1 U 8519742,8510219,8519671,A,8519772DA,0FFFFFFFFFD,000,1 U ZL_Freigabenummer 0 281 018 992 ;========================================== $REFERENZ 0089T90ACPBBKF503 C :0200000480304A :020000020000FC :10000000CB600004E45D0F007C5D3F80009331FF16 :100010003033373532323636FF30373436435034AA :1000200042DD4102150BFBDDB09060041FFD308006 :10003000FF5CBF2FFECADEFAFEB7AF0578FCEE2FDD :1000400080740FDB01101961B70420CC0A6F1F7791 :10005000113024B055DF1F76F6EF1223000050FF59 :1000600003303038395439DB30417942F6424B465F :10007000358CB210AE00C000A0887F33322F312FF4 :1000800045FE444331375F4334DB09310274505F2E :1000900077532F2F5643BA5B2F00002001E605004F :1000A000970F0133E804CD03DF0ADD03C903EE48EF :1000B000020A16FF88130301CD32827DEC01007D18 :1000C0003064FF3F0AC800026E0DFF0A5F0701019E :1000D000366F00680000FF20012A2A1A170400F377 :1000E0003C7BB9647F00100B0C0D0E0FFF10111339 :1000F0001517192132FF4364650C1B2B3A46FF513B :1001000058656B6E6E664FB540C9D38B047E8813FD Pasuje? Wystarczy ? Czy mam całego change-loga wrzucić ? Ciesz się że BMW w ogóle wypuszcza poprawki a nie zostawia Ciebie i innych z ręką w nocniku np przy wadliwym działaniu lub wręcz dezaktywacji np funkcji NIC w skrzyni biegów czy z problemami z ELV czyli tzw kierownicy z kłódką. Jeżeli boisz się zostać naciągnięty przez jakis tam mechaników i uważasz że inżynierowie pracują z nudów nad nowymi poprawkami i tak strasznie na Ciebie leją ciepłym moczem, że aż nie chce im się wypuszczać zrozumiałego dla Ciebie changeloga to nie rób aktualizacji i po problemie.
  16. Najbliższy weekend czyli 6-8 czerwca jesteśmy w Katowicach, ktoś coś ?
  17. Pewnie z Mariuszkiem sie pojawimy na Mkowym zlocie, ale fakt faktem coś by można było zorganizować. Może w piątek wieczorkiem na Patelni ?
  18. JA od kilku lat jeżdżę na GPthunder i Mtec blue cosmo co jakiś czas z nudów zakładamy oryginalne żółte i najpóźniej po dwóch dniach spowrotem am białe . Zółte mi nie leżą
  19. TRo zależy czy na częściach nowych czy użwywanych: W wariancie tańszym ( części używane ) licz ok 3 tys zł za zderzaki ze śllizgami , nadkolami i osłonami, drugie tyle felunek i do tego jeszcze opony więc całośc ok 10.000zł
  20. dziqsek odpowiedział(a) na endi555 temat w X5 (E70)
    Wymiana samego oleju właściwie nic nie zmieni, jeżeli już chcesz odczuć cokolwiek lub porządną profilaktykę przeprowadzić, oprócz wymiany oleju zalecane jest też porządne wyczyszczenie mechatronika i wymiana "naboi" odpowiadających między innymi za komfortowe przełączanie biegów
  21. Chyba odebrałem :mrgreen: I bez Panowania prosze na forum sami koledzy :nienie:
  22. Podbijam do soboty
  23. dziqsek odpowiedział(a) na endi555 temat w X5 (E70)
    KOlega KRUK słusznie zauważył, aktualizacja softu w aucie które np jest fabrycznie z 2012 roku mija się z celem, roczniki trochę starsze czyli np 2010-2011 bardzo często muszą przebyć ścieżkę aktualizacyjną choćby w celu późniejszej aktywacji języka PL, ogólnie im autko starsze tym bardziej opłaca się odświeżyć nieco softy :cool2:
  24. Panowie ukłony dla was że podbijacie mi temat ale chciałbym żeby z tego tematu skorzystały osoby chcące wziąć udział w grupowym kodowaniu na Śląsku jutro i pojutr\e a tak trochę się obawiam że czytając to się zniechęcą niepotrzebnie kojarząc potem mnie z jakimiś aferami. Krzysiu do niedzieli , Andrzeju do zobaczenia 19 lipca :norty:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.