Treść opublikowana przez dziqsek
-
E61 525 Ile żarówek potrzeba do ringów
Tylko jeżeli ma auto poliftowe a z opisu wynika że ma przedliftowe więc nie wprowadzaj prosze kolegi w błąd :nienie:
-
Po Audi BMW e90 +155km sprzedana Zdjecia Audi str.4
Podobnie moi sąsiedzi, choć nie powiem wizualnie mi się bardzo podoba podobnie jak środek, ale razem ze mna pracuje kolega który akurat specjalizuje się w AUDI a sam jeździ f01 i mowi ze audi nigdy sobie nie kupi ale zarabiac na nich lubi :mrgreen:
-
e61 światła drogowe,błysk - xenon+h7 ?
Zadzwoń to Ci wszystko opowiem przez telefon bo nie chce mi się rozpisywac :mrgreen:
-
Po Audi BMW e90 +155km sprzedana Zdjecia Audi str.4
Jakich wad?? Przecież ten człowiek od roku nie robi nic tylko wychwala audi pod niebiosa i psioczy na beemki , w tym wypadku AUDI nie bedzie mialo wad. U mnie kilkoro sąsiadów wróciło z AUDI spowrotem na beemki , ale przesiadali się z A6
-
E61 Demontaż tapicerki klapy
Otwórz szybkę i odkręć dwie śrubki które masz pod zaślepkami lub na wierzchu, potem walcz dalej
-
e61 światła drogowe,błysk - xenon+h7 ?
Wszystko działa tak jak powinno , nie masz się czym stresować
-
bmw e 61 530 d migająca dioda
Może oznaczać np że : 1. Masz uszkodzony czujnik światła 2. Nie działa samopoziomowanie 3. Jeżeli masz sketne lampy może być uszkodzony któryś z modułów skrętu
-
Programowanie Bluetooth BMW E60
Zacznij od sprawdzenia czy nie wysłali Ci innego modułu bo to "regeneracje i naprawy" z reguły wyglądają tak że wymieniają na inny w zostawiaja np obudowe i potem jak sprzedajesz autko i ktos bedzie chciał podpiąć się do kompa nagle okazuje sie że VIN sie nie zgadza, albo co gorsza istnieje w rejestrze np z kradzionego samochodu. Jeżeli masz blisko kogos kto ogarnia takie rzeczy to lepiej podjedź tam , bo samo zaprogramowanie to może być za mało żeby to zrobić na czysto
-
[E60] BMW 530d Brak mocy przeciąga biegi
Wrzuciłes jako film prywatny i nie można go obejrzeć, skąd w ogóle jesteś kolego ?
-
E91 335d Envirox czy ktoś stosował?
Za duzo "madrych slow" majacych pokazac ze to jakies wielkie cudo i ogolnie rewelacja. Jeden z.forumowiczow.tez zawsze tak odpisuje - mowilem Ci na zlocie. Dobre srodki opisywane sa w prosty i przejrzysty dla kazdego sposob . Lepiej lej sobie co jakis czas millersa albo LM efekt pewnie bedzie taki sam
-
Grupowe kodowanie Śląsk/Małopolska
Dzisiaj o jitro do poludnia jestem w Katowocach gdyby ktos cos potrzebowal zapraszam na priv lub telefonicznie
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Dziekuje bardzo :cool2: Ewentualnych chetnych zapraszam na priv
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Poerwszy dzien za nami. W.razie.zainteresowania proszemo kontakt. Jestem w Katowicach do poniedzialku w poludnie :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Sprawa wygląda nastepująco: Sprzedałem swoje E61 i aktualnie jestem bez samochodu, w zależności od tego na kiedy mi się uda pożyczyć coś zastępczego terminy spotkania są następujące : 1. Najbliższy weekend 2. W środku przyszłego tygodnia 3. Następny weekend. Będę rozsyłał pw do wszystkich którzy juz są zapisani, a kolejnyh chętnych zapraszam na pw lub telefonicznie :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Witam! Bardzo prosze o kontakt telefoniczny bo teraz mało kiedy na forum siedze z braku czasu
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
O jaaaaaa... byłeś w moim mieście i na bajere nie wpadłeś :evil:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Oczywiście :cool2: Czekamy jeszcze na większa liczbę chętnych :cool2:
-
E61 530XD LCI by Dziqsek
AUTKO SPRZEDANE Proszę o zamknięcie galerii
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Podbijam bo termin się zbliża
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Ja się pisze na 1 lub 2-go
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
3 osoby na PW już dogadane, termin prawdopodobny to 8-10 sierpnia, prosze chętnych na pw
-
Jaki silnik do e90?
Straszny prosiak z tego typa. Auto w srodku bardziej uwalone niz moje a to juz wymaga pracy nad soba. Silnik zakurzony jak by po polu jezdzil ale uwal9ne wnetrze to potwierdza. Poza tym ze tapicerke na skore musisz wymienic to nic nie widac do czego by soe doczepic.
-
Jaki silnik do e90?
Kolego tutaj masz screena z historii : https://drive.google.com/file/d/0B0Hn8MuGh-QwUXd6OWFhZUc5M3M/edit?usp=sharing Auto dalej na fabrycznym sofcie z 2008 roku :mad2:
-
Jaki silnik do e90?
Odpuść sobie, historia właściwie pusta : Jeden wpis z końca stycznia 2011 przy przebiegu 61175km i tylko tyle... Z tego co widzę byl tez wtedy na programowaniu bo ma soft z końca 2010 roku
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
viewtopic.php?f=70&t=223666&p=1878402#p1878402