Treść opublikowana przez dziqsek
-
Spotkania śląskie
W sumie jestem za tylko nie wiem jeszcze na którą dojadę bo od rana będę w Krakowie i Tarnowie ale na spota jestem chetny :norty:
-
530d zwarcie w obwodzie lampy.
Od jutra jestem w Katowicach. Jak mas ochote to dzwon. N7mer w podp8sie
-
Grupowe kodowanie Katowice/Kraków
Od piątku do niedzieli viewtopic.php?f=70&t=199545&start=540 Proszę o kontakt pw lub telefoniczny w razie zainteresowania
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Ja póki co zostaję neutralny ( z przyczyn oczywistych ) a My sobie Krzysiu pogadamy myślę w sześc oczu z Tobą i Marcinem :cool2: Wracając do tematu, od piątku południa siedzę w Sosnowcu/Katowicach grupka utworzona już wcześniej jest potwierdzona, więc zapraszam ewentualnych dodatkowych chętnych o kontakt nawet z byle pierdółką żeby za chwile nie było pytań kiedy znowu na Śląsku :norty:
-
Alternatywa RAVENOL - Mannol ATF AG55 - tańszy i lepszy ???
Jak chcesz zaoszczedzic to zalej sobie srodek bilsteina do przeklad nie i oleju w ogole nie zmieniaj , na jakims forum czytalem ze nawet sie to sprawdzilo w kilku przypadkach
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Panowie od piątku spotykamy się w Katowicach i Sosnowcu. Jeżeli ktoś chciałby jeszcze dolaczyc zapraszam na pw lub telefonicznie
-
obszycie kierownicy e60
Jechałem :( Gdybym wszedł na forum wcześniej i przeczytał to pewnie byśmy się spotkali. Postaram się wrzucić jutro fotki, niech ktos mi smskiem przypomni bo znając życie nie będę pamiętał to robie fotosy i tutaj wrzucę
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Juz po temacie niestety. Ale na poczatku czerwca jade na wesele do znajomych wiec bedzie mozna sie spotkac :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Slask/malopolska na przyszly weekend :)
-
obszycie kierownicy e60
Żebyś wcześniej powiedział to bym Ci wziął, szefem Carsdream jest mój znajomy, sam ostatnio kierownice u niego wymieniłem , jak chcesz to będę teraz w poznaniu na weekend to wpadnij zobaczysz jak wyglada zwykla kiera pogrubiona i na nowo obszyta ;)
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
PW rozesłane, gdyby ktoś jeszcze był chętny prosze o kontakt
-
[Sponsorowany]Grupowe kodowanie/aktualizacja WIELKOPOLSKA
Termin ustalony na najbliższy weekend :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Na za dwa tygodnie jestem umówiony z 4 osobami z forum indywidualnie w Katowicach i Tychach. Gdyby ktoś chciał się dopisać dodatkowo na termin 16-18 maja , proszę się tutaj wpisywać lub poprzez PW ewentualnie telefonicznie. Miejsce spotkania grupowego jeżeli zbierze się ekipa to Tychy lub Sosnowiec ( :twisted: )
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Ok za chwilę rozsyłam PW do zainteresowanych w celu potwierdzenia terminów i miejsca :cool2:
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
1. Artekk 2. Ignacd - e70 ? 3. MARIO_X3 - E83 - full update, kodowanie, diagnostyka 4. DIESEL91 E60 - full update 5. Attis3 - E91 320D - full update, kodowanie, diagnostyka 6. Krzysztof 318d - kodowanie , telefonicznie Data - najbliższy weekend , teraz tylko szukam miejscówki i bede rozsyłał PW
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Najblizszy weekend lub nastepny. Kwestia kiedy bedzie bardziej pasowalo calosci I ile osob sie zbierze
-
[Sponsorowany]Grupowe kodowanie/aktualizacja WIELKOPOLSKA
podbijam
-
Wtyczka OBDII (OBD2) do F30 = mnóstwo aplikacji Androida
A która to aplikacja zmienia dzwiek silnika ?
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
"Dziqusek" Sorry Mirek, ale nie znam czlowieka :|
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Mało CI ? Przecież świeżo po aktualizacji jesteś :) Dobra koniec OT, proszę o dopisywanie się do listy :cool2:
-
[Sponsorowany]Grupowe kodowanie/aktualizacja WIELKOPOLSKA
Witajcie Moja firma po raz kolejny organizuje grupowe spotkanie w Poznaniu, zapraszam wszystkich chętnych Wielkopolan i ludzi z okolic na spotkanie na którym będzie można zdiagnozować , zakodować różne ciekawe funkcje, zaktualizować a nawet zrobić chiptuning , który przygotowywać będzie nasz forumowy kolega GCS - jeden z najlepszych specjalistów w kraju . Im więcej osób się zbierze tym oczywiście niższe będą ceny, moliwe faktury zbiorcze oraz indywidualne VAT . Wszelkie informacje mogę przekazać zainteresowanym na PW bądź też telefonicznie lub przez facebooka. Zapisy zbieramy pod tym adresem : http://www.ww.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=196778&start=420 Zapraszam wszystkich serdecznie!
-
Chiptuning F-ek/wykresy/modyfikacje itp.
Patrz a ja tyle czasu sędzam mieszkając w międzyzdojach i nie zauważyłem żadnej f10 m5, no ale mirek jak zwykle pewnie pochował fure pod ziemią ;)
-
[Sponsorowany]Grupowe kodowanie/aktualizacja WIELKOPOLSKA
Witajcie Moja firma po raz kolejny organizuje grupowe spotkanie w Poznaniu, zapraszam wszystkich chętnych Wielkopolan i ludzi z okolic na spotkanie na którym będzie można zdiagnozować , zakodować różne ciekawe funkcje, zaktualizować a nawet zrobić chiptuning , który przygotowywać będzie nasz forumowy kolega GCS - jeden z najlepszych specjalistów w kraju . Im więcej osób się zbierze tym oczywiście niższe będą ceny, moliwe faktury zbiorcze oraz indywidualne VAT . Wszelkie informacje mogę przekazać zainteresowanym na PW bądź też telefonicznie lub przez facebooka. Zapisy zbieramy pod tym adresem : http://www.ww.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=196778&start=420 Zapraszam wszystkich serdecznie!
-
[Sponsorowany]Grupowe kodowanie/aktualizacja WIELKOPOLSKA
Witajcie Moja firma po raz kolejny organizuje grupowe spotkanie w Poznaniu, zapraszam wszystkich chętnych Wielkopolan i ludzi z okolic na spotkanie na którym będzie można zdiagnozować , zakodować różne ciekawe funkcje, zaktualizować a nawet zrobić chiptuning , który przygotowywać będzie nasz forumowy kolega GCS - jeden z najlepszych specjalistów w kraju . Im więcej osób się zbierze tym oczywiście niższe będą ceny, moliwe faktury zbiorcze oraz indywidualne VAT . Wszelkie informacje mogę przekazać zainteresowanym na PW bądź też telefonicznie lub przez facebooka. Zapisy zbieramy pod tym adresem : http://www.ww.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=196778&start=420 Zapraszam wszystkich serdecznie!
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Zaczyna się coś dziać, proszę o podpytanie znajomych których nie ma na forum czy nie chcieli by się dopisać na jakieś pierdółki, planuje wyjazd 2-3 dniowy i chciałbym to jakoś ogarnąć żeby po powrocie do domu nie dostawać 20telefonów kiedy będę w POznaniu :|