Skocz do zawartości

dziqsek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziqsek

  1. Dla mnie zajebiaszcze combo, już wime jaki kolor moje felgi na zime dostana :mrgreen:
  2. Ja mam w swojej e61 gpthindery podkrecone i nie narzekam ;)
  3. Widocznie miał zrobionego customa, nie ma żarówek które będą świeciły tak jak w polifcie nawet jeżeli miały by miliard wat, ot konstrukcja optyki nie pusci wiecej swiatla
  4. Dzisiaj rozsyłam PW do wszystkich zapisanych telefonicznie i w temacie, gdyby ktoś chciał się jeszcze dopisać zapraszam do kontaktu
  5. Chyba sobie jaja robisz? :shock:
  6. W okolicach wtorku / środy będę rozsyłał PW do wszystkich zapisanych w temacie i na priwach z dokładnym rozkładem godzinowym i miejscówkowym
  7. NIVO upuszcza cisnienie , normalny dzwiek
  8. Organizujemy kolejne już grupowe w wielkopolsce a dokladniej w Poznaniu, z tego działu chętnych za wiele nie ma ale dla zasady wrzucam , żeby potem nie było że ktoś nie wiedział :) Częściowa lista obecności znajduje się w temacie : viewtopic.php?f=70&t=196778&start=450 Od następnego piątku do prawdopodobnie niedzieli można nas molestować w Poznaniu prawdopodobnie w okolicach salonu porsche :roll: Chętnych zapraszam na PW lub kontakt telefoniczny
  9. Nie tylko Ty spoza forum są chyba obecnie trzy osoby , ale miło że Ci się wreszcie udało dołączyć :cool2: 1.Memos 2.mandrzej111 3.Attis3 4.12qz 5.kijas ? 6.Bbquantaluppo ktoś jeszcze ?
  10. Ok prez telefon z kilkoma osobami z forum uzgodniliśmy wstępny termin : 27-29 czerwca czyli od piątku do niedzieli ostatni weekend czerwca. Póki co na liscie z zapisanych przez forum potencjalnych chętnych są : 1.Memos 2.mandrzej111 3.Attis3 4.12qz 5.kijas ? Ktoś jeszcze ?
  11. Linke od gazu ? :shock:
  12. U mnie bylo w momenvie wrzucenia biegu a czasem przy odpaleniu. Mozliwe ze w tym momencie idzie np jakies inne napiecie na auto albo prozaicznie zmienia sie czestotliwoac drgan i wtedy zamek puszcza
  13. Mam zapisane. Jeszcze kilka osob i pewnie za tydzien lub dwa sie pojawie
  14. Jeżlei Cię to pocieszy to mam od miesiąca dokladnie to samo :) Prawde mowiac nie am za bardzo czasu teraaz tego naprawiac wiec wykodowalem sobie otwieranie z guzika i zastapilem to otwieraniem szyby z pilota i troszke odkrecilem srube dociskajaca i jest spokoj i cisza od ponad tygodnia. Musze sie w koncu zebrac i tez przycisk wymienic bo szewc bez butow chodzi jak zwykle :)
  15. Odezwij się na dniach zerkne może teamviewerem bo na bank czegoś brakuje u Ciebie. W zeszłym tygodniu robiłem full aktualizacje autka z 2011 i potem kodowanie frm3 szlo bez problemu
  16. Myślę że powoli się zbiorą musisz trochę cierpliwości okazać :cool2: Oprócz Ciebie jedna chętna osoba jest spoza forum więc już jest Was dwóch, reszta pewnie kiedyś dojrzeje do decyzji ;)
  17. Jeżeli DPF został prawidłowo wyrzucony z softu nie ma prawa pojawiać się błąd związany jak kolwiek z DPF-em~! Sugeruje zmienić warsztat a od tamtych odebrać pieniądze
  18. Ja byłem na ikei w piątek i byłem w sobotę, na spot emek zostac niestety nie dalem rady
  19. A ja bzem , posiedyiaem sam 40minut i pojechaem do domu
  20. Ja mam swoje 17 do sprzedania. Mozesz wpasc obejrzec bo masz blisko :) mam styling 159
  21. A może dzisiaj pod wieczór ?
  22. Wczoraj nadgonilismy troche z liczba osob i dzisiaj pojawilo sie kilka wolnych terminow gdyby ktos chcial sie jeszcze zdecydowac to serdecznie zapraszamy do kontaktu najlepiej telefonicznego 790-465-462

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.