Treść opublikowana przez dziqsek
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
I kilka od Nas na naszym fanpejdżu czy fanpage-u , jak kto woli :) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1456760931261015.1073741833.1402786833325092&type=3
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Przecież wrzucamy na bieżąco na fanpage i do tematu zlotowego :norty:
-
E92 320d by SzatynWroc
Może by tak 1-go sierpnia ?
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Największy problem jest taki, że większośc nawet z imprezy kojarzy się z imienia a nie z nicka, ja poza kilkoma osobami z którymi siedziałem najdłużej już nie pamiętam jak kto wygląda. Kiedys powinno sie zrobić jakieś portfolio i na zdjęciach oznaczać mordeczki :)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
I tu sie mylisz , przypomnij sobie u kogo się kolejki ustawiały pod namiotem żeby sie schłodzić przy wentylatorze :mrgreen: Przygotowani na wszystko, a na kolejny zlot chyba kupie małą przyczepkę, większy namiot i wezmę klimatyzator - to dopiero będzie luksus komfort i wygoda :D Moja żona się nie nudziła, dzięki Magdzie i Lucynce spokojnie przebolała ten czas wyczekiwania na mnie na lotnisku :D Dla mnie Panowie spotkanie rewelacja, niezapomniane teksty i pląsy Mariusza z waginosceptykami uwiecznione na telefonie młodego dłuuuugo u mnie posiedza na dysku :cool2: Bardzo wszystkim dziękuje za świetną zabawę przed i po samym zlocie, jedyne na co ja ponarzekam to hotel :norty: no i odległośc - 720km powrotu do domu zeszło w 12h30min a w takich temperaturach mimo klimy nie było to przyjemne . Następne może coś bliżej centrum kraju ? Ewentualnie hotel gołębiewski w Karpaczu a zlot na lotnisku w Krzywej ?? Wlodi co myślisz ?
-
wymuszone wypalanie dpf disem
Nienma takiej mozliwosci. Wymuszone.to wymuszone musi dzialac
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Coraz wiecej osob pyta wiec mozemy zaczynac kolejne grupowe. Miejscowke mamy fajnanwiec prosze o zapisy na pw lub telefonicznie :cool2:
-
EPS - Elektryczne Wspomaganie - PROBLEM
Jutro wieczorem bede w 9kolicach Kaz8mierza dolnego gdybys chcial to moge zerknac :)
-
E61 530XD LCI by Dziqsek
Dlaczego miałbym nie wierzyć w 300+ skoro dwie niezależne hamownie tyle wypluly na najbardziej dokoksowanym sofcie? Aktualnie autko lata na 290/600 i jak dobrze pojdzie za 2 tyg idzie na handel
-
skad pobrac iste -p natywną polskojezyczną ?
Na oficjalnym forum mówisz o pirackich softach ?? No, widze inteligencję aż kipiącą :duh: Daruj sobie wrzucanie na forum pirackich softów , nikt nie chce ryzykować uwalenia samochodu softem z chin , a zostaniesz zbanowany za wrzucanie tutaj pirackiego oprogramowania a jak bedziesz mial pecha to i na policje Cię zgłosi. Pomyśl troche....
-
E61 530XD LCI by Dziqsek
Czy drogo to pojęcie względne, zabawa musi swoje kosztować.
-
Zlot KRAKOW
Weż jeszcze pod uwage że są lepsze i gorsze programy :twisted: 535d nie jest wiele cięższa od 335d
-
Doposażenie w tempomat- E60
Zmieniasz pająka, jedziesz do kogos na kodowanie/programowanie i tyle. Plastik nie ma wyjscia na dodatkowa manetke wiec albo kupujesz nowa oslone albo wycinasz w starej
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Nie mam niestety :roll: Mam gdzies zdjęcia z samego odcięcia przediftowej lampy i polifta, jak znajde tutaj to wrzuce :cool2:
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Jaki to przelot ? 2.5 czy 2.8 ?
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Brewki sa na innych LED-ach, jezeli chodzi o soczewke to jest to soczewka Clear czyli przezroczysta zamiast mlecznej, roznia sie tez optyka i przebiegiem odciecia
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
O prosze moje foteczki :twisted:
-
E61 530XD LCI by Dziqsek
Program jest jak zwykle wgrany przeze mnie osobiście, oczywiście modyfikowany przez Grzegorza :twisted: Aktualnie na rolkach ostatnio u Mirassa i Pachury robione przy okazji wypluło 304/620 i 309/613 wiec uwzgledniajac przeklamania i inne bajerki usrednijmy ze jest 300/600 :roll: Można więcej ale poki co bede musial wymienic wtryski na 35d i jakiegoś icka zalozyc bo jak temperatury sa wysokie to troszke puchnie na poscigach po A4 :8) Aktualnie mam 3 programy w zależności od potrzeb : 1. 280/580 2. 300/600 3. 330/650 ale tutaj juz sa wibracje przy przyspieszaniu i tylko do zabawy wykorzystuje :8)
-
[E92 LCI] 320d drganie drążka i szarpanie przy ruszaniu
NAjpewniejszym sposobem na pozbycie się szarpań i wibracji jest : 1. Aktualizacja sterownika silnika 2. Podniesienie obrotów o 30! obr/min - spraqdzałem na wielu samochodach i jest to najlepsza opcja w kwestii ruszania/wibracji/halasu na postoju 3. Wywalenie zaworka dławiącego 4. Nałożenie na podstawke drążka skrzyni kilku piankowych ringów
-
Grupowe kodowanie Wielkopolska/Poznań
Wlasnie przed chwila zakonczylismy grupowe. Serdecznie dziekuje wszystkim ktorzy sie pojawili zwlaszcza tym , ktorzy jak ja jechali kilkaset kilometrow :cool2: Atmosfera byla super , do zobaczenia :cool2:
-
E61 530XD LCI by Dziqsek
Dawno nic nie wrzucałem bo jakiś czas temu przetarłem i "pękłem" sobie zderzak a nie mam czasu go naprawiac więc nie ma co pokazywać, aktualnie na aucie sa felgi ASA AR1 czarne na polerowanym rancie i pewnie niedlugo jakies ladne foto zrobie i wrzuce ;) Poki ci od niechcenia zrobilem i wrzucilem filmik z przyspieszania mojego po chipie ;) 0-140kmh robi szybciej niż 645i - sprawdzane wielokrotnie ;D
-
E60/61 Fotele Komforty - różnice (update + CIC)
1.Prawda 2.Wentylacja jest do dupy w porownaniu z konkurencja, nie ma sensu 3. Wez pod uwage ze bardzo czesto fotele z anglikow sa po dzwonie ( fotel poddany duzym sile traci skutecznosc i sztywnosc ) lub po zalaniu 5.Zależy od ludka ktory chce kupic ale w wiekszosci jest to prawda, sam sie zastanow czy chcialbys kupic starego grata 11 letniego z wsadzonymi lampami lci, inna tapicerka /fotelami, ze zmieniona konsola centralna i nawigacja nowego typu.
-
[E90 Alpina d3] Problem z brakiem mocy.
Zacznij od odpiecia przeplywki. DDE dostaje wtedy sygnal neutralny i staly. Jezeli bedzie poprawa to masz przyczyne. Jezeli nic sie nie zmieni wiesz ze nie ma.co go wymieniac
-
bbrys E90 320d - Sprzedana
Spadaj :evil:
-
bbrys E90 320d - Sprzedana
Nie kuś :mrgreen: Na srebrnym tez nie wyglada zle : http://www.m3post.com/forums/attachment.php?attachmentid=465219&stc=1&d=1292204076