Treść opublikowana przez dziqsek
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Mi średnio z przyczyn oczywistych ale na mnie nie patrzcie najwyżej kiedy indziej przyjadę , przecież dla jednej osoby nie ma co się bawić w przekładanie
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
A może tak weźmiecie swoje połówki ? Mi żona truje że też chce jechać :? :?
-
Spotkania śląskie
Sobota 3 - stawy , zanotowane. Prośba do tych co mają mój numer żeby mi smska w piatek wieczorem z przypomnieniem wysłac :cool2:
-
filtr DPF:-(małopolskie i Górny Ślask pomoże ktoś wypalic?
Od piątku do niedzieli jestem w Katowicach na grupowym kodowaniu , przedzwoń pod numer w podpisie to gdzieś się ustawimy koło A4
-
Spotkania śląskie
Katowoce sobota mi yez pasuje tylko gdzie I o ktorej ? ;)
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Jasne. Zawsze staram sie na konkretna godzine umawiac.ale.chesto I tak wszyscy wpadaja hurtem na bajerke ;) Napisz.do mnie na pw.czy wolisz piatek sobote czy niedzielw I jakie godziny to cos ustalimu :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Prawdopodobnie Katowice lub Tychy, napisze na pw dokladnie w czwartek . W odpowiedzi zwrotnej prosze o numer telefonu bede dzwonil jak miejscowka bedzie ustalona
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Jakie sa koszty ? Ja wstepnie na race sie pisze :twisted:
-
Co daje aktualizacja?
Za miesiąc będę organizował w Międzyzdrojach/Świnoujsciu grupowe jak co pół roku :)
-
Błędy po aktualizacji e61
Fakt z tym że ja opisywałem akurat przy kodowaniu a nie po aktualizacji, co nie zmienia faktu że cenne wykopalisko :cool2:
-
Błędy po aktualizacji e61
A skad wpadl Ci do glowy tak genialny pomysł jak kodowanie pustym manem ? Co to w gołoe za jakaś dziwna praktyka ? W poduszkach zapewne masz błąd czasu, w DSC czujnik kata skretu w shd blad kalibracji, nawet nie sprawdzam numerkow - strzelam z glowy.
-
[E9x]Reset modułu doświetlania zakrętów.
Zgadza się :twisted:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
1. Tgorka e92( full aktualizacja online ) 2. Marioczdz e87 chiptuning 3. Jasons E92 M3 ( full aktualizacja online ) 4. Mariuszpalik e61 wykodowanie panoramy 5. Bapko E60 DRL 6. Top Boy E92 Alpina i dodatki 7. Michał 330xd (aktualizacja + dodatki) 8. Prokot e92 M3 pierdolki 9. Kris70 Pierdolki
-
wyświetlanie biegu e61 535d 2004r
Napisalem na pw
-
E90 wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów ASB
Jestem ciekawy ile jeszcze te bzdury o adaptacji pedałem i do tego jeszcze GAZU ( już pomijam tutaj logikę ) będę powielane u "specjalistów" i na forach :mad2: Napisze po raz chyba 20 na tym forum i po raz chyba dwusetny ogólnie, NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK RESET ADAPTACJI PEDAŁEM GAZU ANI HAMULCA!!! Adaptacje wykonuje się z poziomu sterownika za pomocą ISTY lub INPY z autem podłączonym przez OBD , ówczesne auta to nie E36 czy E38 gdzie faktycznie skrzynie adapowało się ale pedałem HAMULCA a gazem adaptowało sie PRZEPUSTNICĘ, tylko komputery na kołach z osobnymi sterownikami przy modułach
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Dla mnie im wcześniej tym większa szansa że będę mógł się pojawić 18-19 całkiem sensownie :cool2:
-
Spotkania śląskie
Sugerował bym osobno żeby nie psuć niepotrzebnie ekskluzywności EMEK naszymi pierdzidełkami :nienie:
-
Spotkania śląskie
Dobra dobra nie słodźcie tak bo się zawstydzę i nie przyjadę :oops: Jadę po cywilu na luzaku :twisted: Tak jak pisałem mi pasuje piątek wieczor, sobota obojętnie kiedy i niedziela do 15 lub po 21 :twisted:
-
wyświetlanie biegu e61 535d 2004r
Tu masz jak to wygląda w e60 : To moje autko :cool2: Niestety do zrobienia tylko w LCI i tylko niektórych
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
To pewnie ja znowu odpadne, jechać na 20 do wrocka żeby tam siedziec ze 2-3 h i potem wracać to średnio troszkę
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Ja niestety z przyczyn opisanych wczesniej tez nie moglem się pojawić ale po następnym weekendzie jestem dosyć dyspozycyjny , z chęcią sprawdzę się na gokartach bo prawde mówiąc do tej pory jeździłem tylko buggy terenowymi :oops: Najbardziej martwi mnie przepaśc wagowa między mną a np kolegą szatynwroc więc wyniki będę tragiczne dla mnie, ciekawe w ogóle czy wpuszczą chłopa 190cm i 135kg na takie małe urządzonka :roll:
-
BMW E90 328i by SajmonLP
Seba felgi będę malowane i/lub polerowane :8)
-
Martkowe E90 320D ( 2006)
To nie jest byłe forumowe autko ?? Znajomy miał prawie identyczną i nawet sceneria zdjęć podobna :8)
-
E9x Zakup grupowy na kolektory ssące do 2.0d 3.0d
Mam ten sam więc tez jestem zainteresowany Mariuszku
-
[E9x]Reset modułu doświetlania zakrętów.
Skoro jesteś z Jeleniej to wpadaj