Treść opublikowana przez dziqsek
-
chip tuning - wykres
:cool2: 177 na 210 i 420b\nm chyba p[ojdzie ?
-
chip tuning - wykres
"magicy" powiedza ze wystarczy zdjac z VO blokade i juz a duzi powazni magicy powoedza ze oprocz zdjecia blokady z VO potrzebny jest tez soft z numerem bez blokady. Ja od.siebie zalecam podjechac dodobrego tunera i zrobic porzadny program bo te 14km nie odczujesz wlasciwie wiec szkoda kasy
-
Koszt doposażenia w navi ccc, poza ASO...
Jeżeli znajdziesz mi kogoś kto założy komukolwiek CIC-a z dechą do navi do autka które nigdy navi nie miało, możesz na 100% pewności dzwonić na pały że facio ma kradzioną navi... Sam w sobie porządny z pewną przeszłościa używany CIC kosztuje ok 5k do tego dodaj emulator + deche +montaż i kodowanie i 6k pęka nawet nie wiesz kiedy, za to masz spokojne sny a nie że nagle najazd na chate będzie i zawiasy za paserstwo jak jeden z naszych forumowych kolegów z Wrocławia nie tak dawno temu :nienie:
-
filtr DPF:-(małopolskie i Górny Ślask pomoże ktoś wypalic?
Nie ma najmniejszego problemu , pisz i dzwoń śmiało :cool2:
-
chip tuning - wykres
Jechał z Anglii
-
Koszt doposażenia w navi ccc, poza ASO...
E9x jest autem z zacięciem sportowym z założenia, navi nie tylko przeszkadza i rozpradza w jeździe torowej ale i skutkuje dodatkowymi zbednymi kilogramami, e 60 to dupowóz więc nie porównujcie tego. Większość m3 i 335i jakie znam a własciciele sami konfigurowali nie ma navi i to nie dlatego że nie było ich na to stać...
-
Re: e61 obniżenie tyłu
Z tego co pamietam to obnizenie inpa jest tylko chwilowe jezeli chodzi o e61, tutaj można uzyć disa lub ISTY do korekcji wysokości , gdybyś miał bliżej zaprosił bym do siebie
-
E60 530d Dźwięk i spaliny spod korka oleju, film
Akurat to dżwięk pompy vacuum ;) A odnośnie buczenia na postoju to też wymieniłem u siebie poduszki łącznie z tą pod skrzynią biegów i też buczało, nie chciało mi się dalej grzebać to poki co doraznie podnioslem sobie troche obroty na jalowym i jest spokoj i cisza poki nie znajdziemy co tam powoduje rezonans
-
E60- Problem z alarmem fabrycznym
Przecież masz jak byk napisane "siren disconnected" , sprawdz wszystkie polaczenia do piszczałki no i czy faktycznie alarm sie zalaczy w sensie czy bedzie bczec. Przebiegiem w bledzie sie nie przejmuj to taki mozna powiedzieć błąd inpy i wystepuje w kilku modulach :cool2:
-
Co daje aktualizacja?
Wpadnij kiedyś w wolnej chwili jak będziesz leciał w stronę Karpacza to zerkniemy czy jest coś istotnego dla Twojego autka i kiedy ostatnio było robione coś w sofcie :cool2:
-
filtr DPF:-(małopolskie i Górny Ślask pomoże ktoś wypalic?
I oby jak najdłużej ten stan pozostał zwłaszcza widząc jak entuzjastycznie podchodzisz do tego samochodu :cool2: Staram się jak tylko umiem :oops:
-
chip tuning - wykres
500zł za chipa... No no... To jak chcesz wydać tyle na program to sugeruje przeznaczyć te pieniążki na nowy olej i filtry do auta przynajmniej będzie z tego pożytek . Stara prawda mówi wszystko a czym będziesz chciał zaoszczędzić w przyszłości zemści się dodatkowym zerem i niestety często tak jest
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Spytaj Mirasa co się stał z golfem 4 w zeszłym miesiącu na dojeździe :D
-
Brak modułu CAPPL w E60 2004 rok
Ehh To może inaczej ;) Masz menu zielonkawe z plasterkiem miodu jak tutaj : http://www.sfbmwcoding.com/wp-content/uploads/2013/11/bmwccc.jpg Czy może takie jak tutaj : http://imageshack.us/a/img40/8471/imageewp.jpg
-
Co daje aktualizacja?
To że można to wiem , tlko jaki jest sens aktualizacji żeby potem wracać do starego :|
-
MARIUSZ DĘBSKI E36 2.5 MARIO BIG RED Grupa Sprint
Mariuszku dawaj świeższe zdjęcia :mrgreen:
-
Poszukuje osoby do aktualizacji softu e90
Bardzo dziękuję za polecenie, jeżeli kolega się odezwie z chęcia puścimy update przez serwer BMW Online, zapraszam do siebie w wolnej chwili :cool2:
-
Brak modułu CAPPL w E60 2004 rok
Nie chciałbym skłamać ale nie masz Caapl bo to jest tzw CCC v2 a Ty jako że masz starsze autko i menu pewnie w kolorze zielonej kupki to masz właśnie MASK-a, wielkośc tutaj nie ma znaczenia :wink:
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
TC-performance oszacowują moc na oko i nakładką na koło :wink:
-
Co daje aktualizacja?
Jak napisał kolega wyżej - program stracisz po zaktualizowaniu DDE. Jak chcesz zachować program to przejedź się najpierw do tunera żeby zgrał program, potem na aktualizacje, a potem z powrotem do tunera żeby zawirusował poprzednio zgranym programem. Koszt takiego zabiegu u dobrego tunera około 300-400 zł. Tylko jaki jest sens aktualizacji DDE i wgrywania spowrotem starego softu razem z mapa to raz a dwa czesto numer SW zmienia się i mapki już nie wgrasz do autka :nienie: Ale jajca, chyba Lunczar nie wiedział że CAS inaczej się programuje niż reszta modułów i dlatego odpuścił :norty: I jeszcze jedna sprawa Panowie bo widzę że sami znawcy tutaj ;) Uświadomię może co niektórych że istnieje coś takiego jak UIF i czasami programuje się z wyłączonym UIF żeby licznik programowań nie rejestrował ingerencji w soft i wtedy mimo że soft jest świeży wrzucony data się nie zmienia a i numer ZB zdarza się że zostaje ten sam :idea:
-
Ringi - problem
1. Nie mają homologacji, dopiero lampy LCI mają stosowny certyfikat 2. Zdarzyło się na kilku forach musisz poszukać, w tym modelu aktywujemy światła do jazdy dziennej na przygaszonych światłach drogowych , ringi służa tylko za postojówki
-
chip tuning - wykres
Ja myśle że więcej dodawać nie musisz sama firma ma wystarczającą reputację na forum żeby tam nie jechać, pomylił się z benzyną... Chciałbym zobaczyć która to benzyna w BMW ma 163km i 210nm . Im w ogóle często zdarza się "mylić" w różnych rzeczach :mad2: Wybierz się lepiej do któregoś z renomowanych tunerów z dobra reputacją :roll:
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
Myślenie Polaczka, a i tak kupujecie wszyscy szroty co się potem okazuje niestety chociażby na kodowaniu/update u mnie:duh: Ostatni wpis serwisowy/odczyt kluczyka miał przy przebiegu 115.997 km nie amm daty niestety w tym momencie
-
Grupowy zakup LED-ow do wnetrza- filmy str2
Ja chyba gdzieś mam
-
Niunia i Oli - E60 535D ALPINA D5S - Alcantara i NBT str 42
Podziwiam Cię za te 20... Ja jezdze dalej na 17 calach, a jak klienci z Wroclawia do mnie wpadaja nawet na 18 wszyscy maja pogiete felunki, moze kiedys wpadniesz na bajere to obejrze kola :roll: