Treść opublikowana przez dziqsek
-
[E87] 120i 2005r mrugające oświetlenie wnętrza
Nie od obrotów tylko od prędkości jazdy
-
Identyfikacja numeru części - realoem.com
63 12 7 238 827
-
Grupowe kodowanie Zachodnio-Pomorskie
viewtopic.php?f=70&t=224488&p=1795974#p1795974
-
E92 335d - Dziwny dźwięk silnika - film.
M57 ZAWSZE stuka, nie slyszalem jeszcze takiej ktora by nie stukala
-
[E90] Błędy Silnik i CAS
Przeciez w opisach bledow podane sa temperatury , chyba nie czytacie uwaznie :mrgreen: Bledy cas sa dosyc stare wiec najpierw je skasuj a jak wroca bedziemy sie martwic, zwroc uwage na czujnik cisnienia na wydechu bo jezeli on jest walniety to bedzie Ci blad dpf sie pokazywal czesto
-
BMW e92 335D - wydech
Ja wrzucalem chyba to o ten chodzi ma tez drugi z przyspieszenia na drugim biegu
-
E92 335d - Dziwny dźwięk silnika - film.
Tez nic niepokojacego nie slysze a jak kolega wyzej napisal mikrofony w telefonach czesto wylapuja jakies dziwne dzwieki lub przeklamania. Podjedz do kolego Mariusza (czerwony330d) to cie przebada
-
Markery LED CREE H8 do e90 po lifcie
Ja jezdze na gpt 7500k w dzien i nawet pod slonce widac je bardzo dpbrze, do tego mam je troszke podkrecone :cool2:
-
Markery LED CREE H8 do e90 po lifcie
GP thunder to SĄ chińskie żarówki :duh: Wszyscy takie mają nie wiem czego się spodziewasz po żarówkach za 100zł ?? ORI philipsa kosztują tyle samo tyle że świeca na żółto. Markery LED CREE miałem u siebie i swieca w dzień słabiej niż GPT, jedyne co świeci mocniej to xenon wsadzony w ringi ale zewnetrzny ring i tak pozostaje żółty, ot taka ich konstrukcja i tyle
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Gdybyscie organizowali przypadkiem jakis spontan na parkingu wieczorem to dajcie znac podjade ;)
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
To ja namotalem , nie wiem dlaczego ubzduralem sobie dzisiaj no ale.trudno - w tak8m razie znowu odpadam bo juz sobie zarezerwowalem dziadkow do opieki nad dzieckiem i zona ustalila plan dzialan wiec tak czy inaczej jade dzisiaj a czwartek poumawialem sobie klientow specjalnie ktorzy mieli byc dzisiaj. No nic - moze nastepnym razem :| wlasnie zaraz wyjezdzam do wrocka a numer do mnie ma.kazdy w koncu jest w moim podpisie :roll:
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Dzisiaj 25-go wtorek
-
Aktualizacja E90 przez WinKfp
DSC_VARIANTE zmień na wer01 a wroci nowa ikonka Kolega dziqsek nie ma w dupie tylko nie ma czasu, a takich pytających jak Ty dziennie mam dziesiątki i wyobraź sobie że nie każdemu chce mi sie już odpisywać, a skoro w podpisie masz linka ze oferujesz kodowania i inne pierdoly to wychodze z zalozenia ze masz jakies pojecie. Po drugie forum to nie jest miejsce do wywalania swoich gożkich żali a skoro zależy Ci na szybkiej odpowiedzi to po to w podpisie masz numer telefonu żeby zadzwonić, no ale to już kosztuje pare groszy a każdy chce wszystko za darmo co nie ? A właśnie teksty w stylu jescze dwa lata temu sam sie uczyl itp powoduja ze wiem ze wiecej juz nic Ci nie podpowiem bo nienawidze taich płaczkow z głupimi tekstami , a może mam Ci podac jeszcze swoja receptę jak dostawać dobre warunki w bankach albo jak grac na gieldzie bo przeciez tez jeszcze rok czy dwa lata temu sie tego uczyłem i teraz mam wszystkim rozdawać informacje i odbierać sobie chleb ? Pomyśl trochę :duh: I co to znaczy że MUSIAŁEŚ wgrac pusty man ? Ktoś Ci groził pobiciem czy jak ? Nic nie musiałeś poza tym nie wgrywa się pustego MAN...
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Mnie żona na 17.15 ciągnie na jakieś romansidło wiec pewnie będę około 19.45
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Jutro mam spota we Wrocku wiec sroda to optymalny termin na modowanko :mrgreen: Tak sobie pomyslalem ze.czasem dobrze ze.mam podniesionego xdriva bo jak by byla.seria i wpadlbym w ta dziure co wczoraj przy przyspieszaniu to juz bym nie mial miski olejowej co najmniej :roll:
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Mowilem :x widac soft z alp8ny im namieszal w pamieci :twisted:
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Dobrze wiesz ze na drodze powrptnej soe nie skonczy :evil: Brac kobity ze soba... To gdzie i o ktorej mamy byc?? Konkrety Panowie bo jutro bede bez neta
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
Z tego co wiem to były 3 diesle :) Moja , Mariusza i Jeszcze jednego kolegi w E91 ;) Mariusz gdzie masz fotki jak Ci z kolega z E91 oświetlaliśmy furkę w nocy ??
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Panowie wezcie swoje drugi epolowki bo jak moja ze mna przyjedzie i bedzie sama to cala droge powrotną bede mial przewalone :evil:
-
[e60] I-drive sie nie wyłącza, nie działa radio, PDC, navi
Trzeba bylo wpasc teraz w weekend bylem w Katowicach i 3 auta z KRk pezyjechaly to bysmy zerkneli sprawdz jeszcze jak wyglada kostka ze swiatlowodem w schowku pasazera ( jak otworzysz schowek i odepniesz nozke trzymajaca to bedzie po lewej od dolu palcem wymacasz male zaglebienie na srubokret i tam wyciagniesz) , sprawdz tez bezpieczniki . Faktycznie dziwny okaz :x
-
filtr DPF:-(małopolskie i Górny Ślask pomoże ktoś wypalic?
Nie ma za co , tez mam taka nadzieje ;) Milo spotkac mlodego milosnika marki :cool2:
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
Ja również bardzo dziękuję przybyłym, tym którzy się nie pojawili też dziękuje bo gdyby przyjechali to bym sie nie wyrobił już na nic dzisiaj a tak jeszcze zdazylem chwile odpoczac ;) Jutro koledzy Top Boy z kolega Nighsables :norty:
-
Spotkania / Spotkanie / Spot / Spoty Wrocław
Moja mówi że na 75% ze mna wpada, bedziemy we wrocku wczesniej , jeszcze jakies zakupki i kino pewnie zaliczymy po drodze :| Halfi ja potwierdzam ;) Amozna zonie jedno kolko oddac ? :)
-
Spotkania śląskie
Ja niestety nie dojechałem :( Nie wyrobiłem się na grupowym niestety ale za to po drodze Boniuuu do mnie wpadł z córeczkami na bajerke :mrgreen:
-
filtr DPF:-(małopolskie i Górny Ślask pomoże ktoś wypalic?
Nie przesadzaj z tymi kilkoma tysiącami, raczej kilkanascie/kilkadziesiat po dobrze wypalonym filtrze i sprawnym autku